Paşinyan'a istifa çağrısı: Sadece Karabağ değil Ermenistan'ın geleceği de tehdit altında - Son Dakika

Paşinyan'a istifa çağrısı: Sadece Karabağ değil Ermenistan'ın geleceği de tehdit altında

27.10.2020 16:07

Ermenistan eski başbakanı Vazgen Manukyan, Başbakan Nikol Paşinyan'ı istifaya çağırdı. Ermenistan tarihinin utanç verici ve yıkıcı sayfalarından birini yaşadıklarını ifade eden Manukyan, "Sadece Karabağ değil, Ermenistan ve Ermenilerin geleceği de tehdit altında" dedi.

Ermenistan'ın eski Başbakanı Vazgen Manukyan, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ı istifaya çağırdı.

"UTANÇ VERİCİ GÜNLER YAŞIYORUZ"

Azerbaycan24'ün haberine göre, Ermenistan'ın 'utanç verici' ve 'yıkıcı günler' yaşadığını belirten Manukyan, "Sadece Karabağ değil, aynı zamanda Ermenistan ve Ermenilerin geleceği de tehlikede. Durumu değiştirmek mümkün mü? Evet! Ancak mevcut hükümetle değil. Ne yapalım? Bu hükümet istifa etmeli" dedi.

Paşinyan'a istifa çağrısı: Sadece Karabağ'ın değil Ermenistan'ın geleceği de tehdit altında
Eski Ermenistan Başbakanı Vazgen Manukyan

"HER ŞEYİ KAYBEDEBİLİRİZ"

Hükümetin tüm gücünü orduya devretmesi gerektiğini de söyleyen Manukyan, "Ülkeye yıkıcı darbeler vurmadan bunu gönüllü olarak yapmalılar. Bütün iktidarı ele geçiren ordu, mevcut savaş durumu için gerekli önlemleri almalı ve Karabağ ile ortak bir 'Savunma Komitesi' kurmalıdır. Kurtuluşun tek yolu budur. Aksi takdirde her şeyi kaybedebiliriz" ifadelerini kullandı.

Paşinyan'a istifa çağrısı: Sadece Karabağ değil Ermenistan'ın geleceği de tehdit altında

Son Dakika Dünya Paşinyan'a istifa çağrısı: Sadece Karabağ değil Ermenistan'ın geleceği de tehdit altında - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Oktay Kaynarca, İbo Show'a katılanları eleştiren Güvenç Dağüstü'ne öfke kustu Burak Yılmaz sakatlığı nedeniyle 2-3 hafta sahalardan uzak kalacak Davutoğlu'ndan Bahçeli'nin açıklamalarına sert tepki: Artık normalleşmeli İçinde 7 kişi vardı! Gecenin karanlığında suçüstü yakalanan kaçak avcıların lüks cipine el koydu Polisin kurtardığı Kiraz böyle kandırılmış: Önce fuhuştan para kazan, sonra evleniriz Kamyon kaldırımda uyuyan işçileri ezdi: 13 ölü İki kız kardeşin tekme tokat dövdüğü lokantacıyı kurtaranlar konuştu: Ayırmasak daha çok dayak yiyecekti DSÖ Temsilcisi Sucaklı: Koronavirüs aşısıyla ilişkilendirilmiş herhangi bir ölüm bildirilmedi