Paü'de Uluslararası Tekno Girişimcilik Akademisi Başladı - Son Dakika

Paü'de Uluslararası Tekno Girişimcilik Akademisi Başladı

08.03.2016 11:13
Paü'de Uluslararası Tekno Girişimcilik Akademisi Başladı, System.String[]

Denizli Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) koordinatörlüğünde gerçekleştirilen, Erasmus-Stratejik Ortaklıklar kapsamında, Ulusal Ajans tarafından desteklenen, 'Uluslararası Tekno Girişimcilik Akademisi Projesi'nin eğitim faaliyeti, PAÜ Rektörlük Senato Salonu'ndaki açılış töreni ile başladı.

Denizli Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) koordinatörlüğünde gerçekleştirilen, Erasmus-Stratejik Ortaklıklar kapsamında, Ulusal Ajans tarafından desteklenen, 'Uluslararası Tekno Girişimcilik Akademisi Projesi'nin eğitim faaliyeti, PAÜ Rektörlük Senato Salonu'ndaki açılış töreni ile başladı. Açılış törenine; projede görevli PAÜ öğrencilerinin yanı sıra Polonya Silesian University of Technology, Romanya University of Galati ve IPEC (International Project &Education Center) den toplam 60 genç katıldı. Törende konuşan Proje Yürütücüsü Prof. Dr. Bekir Sami Sazak, program sayesinde gençlerin anadilde ve yabancı dilde iletişim, sorun çözme, kültürel farkındalık, öğrenmeyi öğrenme gibi çeşitli alanlarda kapasitelerini geliştirme fırsatı bulduğunu söyledi.

Paü'de Uluslararası Tekno Girişimcilik Akademisi Başladı

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel Paü'de Uluslararası Tekno Girişimcilik Akademisi Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüse yakalanan eşine "O çocukla ağız ağıza mı geldin?" dedi, ölümle tehdit etti MasterChef'te büyük gerginlik! Mehmet Şef, yemeğini tadıma çıkarmayan Barbaros'u azarladı Ermenistan işgalinden kurtarılan Fuzuli'de 27 yıl sonra ezan okundu Beykoz'da bir otobüs alev alev yandı FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Şeyma Subaşı, vücudunu yağladığı anları paylaştı Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı