Son Dakika Haberleri: Pi Özel Okulları Öğrencisine Dershaneye Gitmemeyi Ön Şart Koştu

Pi Özel Okulları Öğrencisine Dershaneye Gitmemeyi Ön Şart Koştu

Ankara'daki Pİ Dershaneleri, 2 bin öğrenci kapasiteli Pİ Özel Okullarını kurdu Ankara'daki Pİ Dershaneleri, 2 bin öğrenci kapasiteli Pİ Özel Okullarını kurdu.

17.06.2011 14:50
Pi Özel Okulları Öğrencisine Dershaneye Gitmemeyi Ön Şart Koştu,
Ankara'daki Pİ Dershaneleri, 2 bin öğrenci kapasiteli Pİ Özel Okullarını kurdu Ankara'daki Pİ Dershaneleri, 2 bin öğrenci kapasiteli Pİ Özel Okullarını kurdu. Pİ, okullarına kayıt yaptıracak öğrencilere dershaneye gitmemeyi ön şart olarak koydu.

Ankara'daki Pİ Dershaneleri tarafından İncek-Ahlatlıbel Mahallesi'nde geniş bir alanda kurulan Özel Pİ Okulları, Türkiye'nin en modern ve donanımlı eğitim hizmetlerinin sunulacağına işaret etti. Pİ Okulları Genel Müdürü Zehra Çavuşoğlu yaptığı açıklamada, "Okullarımızda gerek ulaşım ve gerekse oluşturduğumuz güvenlik sistemi ile öğrencilerimiz tam bir güven içinde olacaklardır. Sağlık ekiplerimiz sürekli hizmet verecektir. Öğrencilerimiz; bilgisayar ihtiyacından tutunda her türlü spor gereksinimlerini okulumuzda karşılayacaktır" dedi.

Öğrencilerine dershanelere kayıt yasağı koymalarının sebebinin ise, "Pİ Okullarımızda çok donanımlı uzman eğitimci kadromuzla eğitimin en iyisini vereceğimiz için, ailelere ikinci bir eğitim masrafı ödetmek istemiyoruz. Yani okulumuzda eğitim gören öğrencimiz herhangi bir ikinci yan eğitime asla ihtiyaç duymayacaktır" diye açıklayan Çavuşoğlu, "Bu yüzden öğrenci kayıt işlemlerimiz sırasında, öğrencinin her hangi bir Dershaneye kayıt olmama ön şartını gerek öğrenciye gerekse ailesine aktaracağımız gibi, okullarımıza kayıt olup ta gizlice Dershane'ye kayıt yaptırdığını tespit ettiğimiz öğrencimizin kaydının silineceği ve ücretinin geri ödeneceğini açıkça bildirmekteyiz. Amacımız oluşturduğumuz ciddi bir eğitim sistemimizi tamamen ticarete dönüştürmemektir. Zaten kayıtlarımız şimdiden olağanüstü bir ilgi ile başlamış bulunmaktadır" şeklinde konuştu. - Ankara

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.04.2015 17:24:11. #1.13#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Pi Özel Okulları Öğrencisine Dershaneye Gitmemeyi Ön Şart Koştu
  [Hata Bildir]