Son Dakika Haberleri: Polatlı Kamyoncular Kooperatifi Olağan Kongresi

Polatlı Kamyoncular Kooperatifi Olağan Kongresi

Ankara'nın Polatlı İlçesi S

06.06.2010 20:22
Ankara'nın Polatlı ilçesi S.S. Polatlı Kamyoncular ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Olağan Kongresinde, genel başkanlığa Fevzi Çiftçi seçildi.

Başkan adaylarının seçimin açık ve kapalı oylama usulüyle yapılması konusunda anlaşamaması nedeniyle 18 Nisanda toplanan, ancak iptal edilen kooperatifin Olağan Kongresi, bugün yeniden yapıldı.

Polatlı Belediyesi Yunus Emre Şentepe Mahalle Konağı'nda bugün bir araya gelen kooperatif üyeleri oylarını kullandı. Kongrede aday olan Fevzi Çiftçi ve Salih Düzyurdu yan yana oy atarak, birbirlerine başarı dileklerinde bulundu.

Çiftçi, kullanılan 438 oyun 221'ini alarak genel başkanlığa seçilirken, Düzyurdu'na 217 oy çıktı. Çiftçi, 2 yıl süreyle bu görevi yürütecek.

Olağan Kongrede, 18 Nisanda yaşanan gerginlik nedeniyle polis ekiplerinin yoğun güvenlik önlemi aldığı görüldü.

(AT-ELF-EMD-ÜNS) - ANKARA

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 19.04.2015 17:07:30. #.233#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Polatlı Kamyoncular Kooperatifi Olağan Kongresi
[Hata Bildir]