Son Dakika Haberleri: Royal Halı 'Ebru' Şovunu Avm'lere Taşıyor

Royal Halı 'Ebru' Şovunu Avm'lere Taşıyor

Ebru halı ile dünyada bir ilke daha imza atan Royal Halı, tüketicilerin yoğun ilgisi karşısında Türkiye genelindeki AVM'lerde 'Ebru Şov' düzenliyor.

07.02.2012 15:35
Royal Halı 'Ebru' Şovunu Avm'lere Taşıyor,
Ebru halı ile dünyada bir ilke daha imza atan Royal Halı, tüketicilerin yoğun ilgisi karşısında Türkiye genelindeki AVM'lerde 'Ebru Şov' düzenliyor. Royal Halı, bu gösterinin ilkini Sankopark AVM'de gerçekleştirdi.

Ar-Ge ve inovasyona verdiği önem sayesinde Türk halı sektöründe ilklere imza atan Royal Halı, sanatı halıya birleştiren ebru halı ile tüketicilerden tam puan aldı. Gaziantep'te Sankopark AVM'de ebru halının yapılışına ilişkin bir şov düzenleyen Royal Halı, her yaştan izleyenleri şaşkına çevirdi. Şovu merakla izleyenler, kendi halılarını yapma fırsatı da buldu. İzleyenlerin yaptıkları ebru halılar kendilerine hediye edildi.

Royal Halı yetkilileri sergiledikleri gösteride geçmişten gelen ebru sanatına olan ilginin kaynağı ve renklerin suyun üzerinde aldığı motiflerin nasıl halıya uyarlandığı konularında bilgiler verdi. Royal Halı & Pierre Cardin Halı Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Aydoğan Yıldır, şova gösterilen büyük ilgi nedeni ile bu gösterileri Türkiye'de birçok AVM'de yapmayı planladıklarını açıkladı. Ebru sanatının halıya uygulanması ile dünyada bir ilki daha imza attıklarını söyleyen Aydoğan Yıldır, "Beş kişilik bir ekip tamamen bu işle ilgileniyor. Akrilik halının normalde sonradan boyanamama gibi özelliği vardı. Biz bunu ebru sanatı ile çözdük." dedi.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 22.04.2015 06:45:58. #1.12#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Royal Halı 'Ebru' Şovunu Avm'lere Taşıyor
  [Hata Bildir]