Son Dakika Haberleri: Rusya'daki Soçi 2014 Kış Olimpiyatları Fiyaskoyla Başladı

Rusya'daki Soçi 2014 Kış Olimpiyatları Fiyaskoyla Başladı

Rusya'nın Soçi şehrinde düzenlenen 22. Kış Olimpiyatları'nın açılış seremonisinde Olimpiyat halkalarından bir tanesi açılmadı.

07.02.2014 22:46
Rusya'daki Soçi 2014 Kış Olimpiyatları Fiyaskoyla Başladı,

Rusya'nın Soçi şehrinde düzenlenen Kış Olimpiyatları bir fiyaskoyla açılış yaptı. Organizasyonun erken safhalarından bu yana çeşitli eleştirilere maruz kalan organizasyon komitesi görkemli bir açılışla olumsuz eleştirilerin izlerini silmeyi planlasa da işler istendiği gibi gitmedi.

HALKALAR EKSİK KALDI

Işıklardan yapılmış yıldızların açılarak Olimpiyat halkaları haline gelmesi planlanmıştı fakat yıldızlardan birinin açılmamasıyla Olimpiyatın ünlü 5 halkası yarım kaldı. Böylece sosyal medyanın eleştiri yağmurundan bugüne kadar payını fazlasıyla alan komitenin karnesine bir eksi puan daha işlenmiş oldu. Yetkililerin teknik bir problem olarak nitelendirdikleri bu sorun bir hayli konuşulacağa benziyor.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.04.2015 14:39:08. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Rusya'daki Soçi 2014 Kış Olimpiyatları Fiyaskoyla Başladı
  [Hata Bildir]