Son Dakika Haberleri: Şahinbey Belediyesi 'toplu Temizlik Ekibi' Kurdu

Şahinbey Belediyesi 'toplu Temizlik Ekibi' Kurdu

Kent İçini Daha Yaşanabilir Kılmak ve Tertemiz Bir İlçe Oluşturmak İsteyen Şahinbey Belediyesi, İlçede Kurduğu 'toplu Temizlik Ekibi' ile 'toplu Temizlik Kampanyası' Başlattı.

09.02.2011 13:50
Şahinbey Belediyesi 'toplu Temizlik Ekibi' Kurdu,
Kent içini daha yaşanabilir kılmak ve tertemiz bir ilçe oluşturmak isteyen Şahinbey Belediyesi, ilçede kurduğu 'toplu temizlik ekibi' ile 'toplu temizlik kampanyası' başlattı.

Gaziantep Şahinbey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kurulan ve sırayla tüm mahallelerde faaliyet gösteren toplu temizlik ekibi, her hafta bir mahalleyi baştan sona temizliyor. Temizlik ekibinin bu haftaki mahallesi ise Saçaklı Mahallesi oldu.

Temizlik konusunda vatandaşların da duyarlı olması gerektiğini ifade eden Saçaklı Mahalle sakinlerinden Kadir Çakır, Derviş Dost ve Ali Özdemir, "Sağ olsun belediyemiz temizlik çalışmasını en güzel şekilde yapıyor ama sadece belediyemizin temizlik yapması yetmez bizler de halk olarak bu konuda bilinçlenmeli ve kirletmemeyi öğrenmemiz gerekmektedir. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu'na yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz." dedi.

Temizlik konusunda son zamanlarda Şahinbey Belediyesi tarafından güzel çalışmalar yapıldığını belirten Saçaklı Mahalle Muhtarı Hüseyin Bozkurt ise "Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu'na ve ekibine temizliğe büyük önem verdiği için mahallem adına çok teşekkür ediyorum. Belediyemiz bir telefon kadar yakınımızda, mahallemizle ilgili bir sorunumuz olduğunda Ak Masa'ya telefon açtığımız zaman kısa sürede başkanımızın talimatı ile daire müdürlerimiz ve başkan yardımcılarımız sorunumuzun çözüme kavuşturulması için çalışıyorlar. Yapılan tüm çalışmalardan çok memnunuz." ifadelerini kullandı. - GAZİANTEP

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.04.2015 00:19:02. #1.12#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Şahinbey Belediyesi 'toplu Temizlik Ekibi' Kurdu
  [Hata Bildir]