Son Dakika Haberleri: Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğünde Görev Değişikliği

Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğünde Görev Değişikliği

6,5 yıldır Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Murat Yazıcı Düzce İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanırken Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü olan Selim Yavuz Sandıkçı atandı.

12.01.2012 17:31
Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğünde Görev Değişikliği,
6,5 yıldır Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Murat Yazıcı Düzce İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanırken Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü olan Selim Yavuz Sandıkçı atandı.

Milli Eğitim Müdürleri Kararnamesi yayınlandı. Kararnameye göre 81 İl Müdürünün 25'i yerini korurken, 56'sının yeri ise değişti. Yeri değişen müdürler arasında Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı da bulunuyor. Milli Eğitim Müdürleri Kararnamesi'ne göre Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. Yazıcı'nın yerine ise Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü olan Selim Yavuz Sandıkçı atandı.

SELİM YAVUZ SANDIKÇI KİMDİR?

02.09.1960 tarihinde Trabzon ili Of ilçesi Bölümlü kasabasında doğdu. Of Bölümlü İlkokulu ve Taşhan Ortaokulunu bitirdikten sonra Çorum Öğretmen Lisesinden 1976 yılında mezun oldu. Trabzon Fatih Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümünü 1979 yılında bitirdi. Lisans tamamlama programını tamamladı. Matematik öğretmenliği görevine 06.11.1979 tarihinde Erzurum ili Tekman Lisesinde başladı. 03.11.1983 tarihinden itibaren değişik okullarda okul müdürü olarak görev yaptı. Değişik illerde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. 26.03.2003 tarihinden itibaren Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütüyordu. Sandıkçı evli ve 1 çocuk babası. - SAKARYA

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2015 22:21:34. #.232#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğünde Görev Değişikliği
  [Hata Bildir]