13:1900
Son Dakika Haberleri: Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölüm fragmanı ve Sana Bir Sır Vereceğim 15. bölümün tamamı burada! Sana Bir Sır Vereceğim İzle!

Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölüm fragmanı ve Sana Bir Sır Vereceğim 15. bölümün tamamı burada! Sana Bir Sır Vereceğim İzle!


Sana Bir Sır Vereceğim son bölüm dün yayınlandı ve akabinde Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölüm fragmanı da izleyicilerle paylaşıldı. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı ve Sana Bir Sır Vereceğim son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölüm fragmanı ve Sana Bir Sır Vereceğim 15. bölümün tamamı burada! Sana Bir Sır Vereceğim İzle!,
v>Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölüm fragmanı seyircilerle paylaşıldı. Hatırlanacağı gibi Sana Bir Sır Vereceğim son bölüm finalinde Savaş, Tilki'yi öldüreceğini söyleyip duvar yaslamış ve bilmeden Tilki'nin sırtına inşaat demiri sağlanmasına yol açmıştı. Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölüm 3 Aralık Pazar günü yayınlanacak. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde en çok merak edilen konu tabii ki Tilki'ye ne olacağı. Aylin, Tilki'yi hastaneye yetiştirebilecek mi? Savaş insafa gelip hayatını kurtaran Tilki'yi kurtarabilecek mi? Tüm bu soruların cevapları Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölümde...

Sana Bir Sır Vereceğim 16. Bölüm Fragmanı:


Sana Bir Sır Vereceğim son Bölümde Neler Olmuştu?
Çağla'nın Tilki'nin geçmişteki suçlarını ortaya çıkarması tüm ailenin kaderini kökten değiştirecektir. Sırların birer birer ortaya çıkmasıyla Mehmet'in korkuları gerçek olmaya başlar. Herkes gerçek bir aile olmadıklarını öğrenmiştir artık… Aileyi kötülüklerden korumak için evden ayrılan Aylin ve Tilki'nin ise yaşanan bu gelişmelerden haberleri yoktur. İkili yeni hayatlarına doğru ilerliyorken yollarına çıkan yabancı onları bambaşka bir maceranın içine sürükler. Tüm zorluklara rağmen bir arada tutmaya çalıştığı ailenin parçalandığını görmek Mehmet'i perişan eder. Yolun sonuna geldiklerini düşünen Mehmet'in tek çözüm yolu her şeyi geride bırakıp gitmektir.
Mehmet'in gidişine engel olmak isteyen Esra, Tilki ve Aylin'i geri getirmek için Savaş'ı oyuna dahil eder. Oysa Büyük Abi, Savaş'ı oyundan sonsuza kadar çıkarma kararını vermiştir bile... Tilki ve Savaş bir kez daha karşı karıya geleceklerdir ve Savaş'ın kaderi bir kez daha Tilki'nin ellerindedir.
Sana Bir Sır Vereceğim İzle (15. Bölüm Full Dizi İzle, Fox Tv)
DİKKAT SPOILER! Sana Bir Sır Vereceğim 15. Bölüm Final Sahnesi:
Gazeteler:
[Hata Bildir]
28.07.2014 13:19:27. #1.12#