20:1200
Son Dakika Haberleri: Sana Bir Sır Vereceğim Canlı İzle Fox'ta İzle - Yumrukların Konuştuğu Sana Bir Sır Vereceğim 13. Bölüm bu Akşam Fox TV'de (6 Ekim Pazar, Fox TV)

Sana Bir Sır Vereceğim Canlı İzle Fox'ta İzle - Yumrukların Konuştuğu Sana Bir Sır Vereceğim 13. Bölüm bu Akşam Fox TV'de (6 Ekim Pazar, Fox TV)


Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin yeni bölümünde işler yolun girdi zannedilirken yeni olaylar patlak veriyor ve ufukta yeni sıkıntılar ve karışıklıkla gözüküyor. Bu arada tabii ki Barış da boş durmuyor. Barış ile Tilki kıyasıya dövüşüyor. İşte Sana Bir Sır Vereceğim 13. bölüm fragmanı ve Sana Bir Sır Vereceğim 13. bölüm canlı izleme linki...

v>
Sana Bir Sır Vereceğim 13. bölüm bu akşam (6 Ekim Pazar) 19:30'da Fox TV'de ekrana gelecek. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüme aile tam bir oh çekecekken Gürcan ve Zeynep'in güçleri kontrolden çıkıyor ve onlara yadım edebilecek tek kişi olan Nihat ortalıkta gözükmemektedir. Ayrıca Büyük Abi'nin Nihat'ı ve Sevgi'yi kaçırmış olma olasılığı Mehmet'i güç bir durumda bırakır. Şimdi Mehmet bir yandan çocuklarını kurtarmak için uğraşırken bir yandan da Sevgi ile Nihat'ın peşine düşmüştür. Bunu bir fırsat olarak gören Esra da Sevgi'nin yokluğunda aileye girmek için planlar oluşturmaya başlar. 

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde Savaş da boş durmamaktadır. Bir Büyük Abi karşısında zor duruma düşünce iyice gerginleşir. Meltem de bu gelişmelerin başlarına sorunlar açacağından korkmaktadır. Meltem'e öfkelenen Savaş gücünü ispat etmek isterken çok daha ciddi bir tehlikenin içine düşer. Savaş içinde olduğu duruma rağmen Tilki'den intikam alma amacından vazgeçmiş değildir.   Bu sefer Savaş, Çağla'yı kullanarak Aylin'i zor bir duruma sokar. Sana Bir Sır Vereceğim dizisini yayın saatinde internetten izlemek istenenler için Fox TV canlı dizi izleme bağlantısını paylaştık.
Sana Bir Sır Vereceğim İzle (13. Bölüm, 6 Ekim Pazar Saat 20:00)
Gazeteler:
[Hata Bildir]
30.07.2014 20:12:50. #1.13#