Son Dakika Haberleri: Şanlıurfa Valisi Ceylanpınar'da

Şanlıurfa Valisi Ceylanpınar'da

5 yıl önce

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, çeşitli temaslarda bulunmak amacıyla Ceylanpınar ilçesine geldi.

Şanlıurfa Valisi Ceylanpınar'da, System.String[]
Şanlıurfa Valisi  Celalettin Güvenç ve  AK Parti  Şanlıurfa  Milletvekili  Mehmet Akyürek, çeşitli temaslarda bulunmak amacıyla  Ceylanpınar ilçesine geldi.Şanlıurfa Valisi  Celalettin Güvenç,  AK Parti  Şanlıurfa  Milletvekili  Mehmet Akyürek ve beraberindeki heyet  Ceylanpınar ilçesine gelerek, öncelikle İlçe Kaymakamı  İbrahim Çenet'i makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından çarşı esnafının sorunlarını dinleyen heyet, daha sonra  Ceylanpınar Tarım İşletmesi (TİGEM) içerisinde yer alan 20 bin kapasiteli çadır kentte çeşitli temas ve incelemelerde bulundu.Heyet son olarak, geçtiğimiz günlerde ilçenin yaklaşık 20 kilometre dışında otomobili ile dereye yuvarlanması sonucu sel sularına kapılan ve tüm aramalara rağmen cesedi bulunamayan Sinan Ağan'ın taziye çadırını ziyaret etti.  Vali Güvenç ve  Milletvekili Akyürek Ağan ailesine taziyelerini bildirdikten sonra ilçeden ayrıldı. - ŞANLIURFA
20 Yıllık Eşinden Ayrılan Kutup Ayısı Birkaç Hafta Sonra Öldü! Cumhurbaşkanı Erdoğan: AKPM'nin Kararı Siyasi, Tanımıyoruz!
Trump, Vergi Oranlarında Çok Büyük İndirime Gidiyor

1