Son Dakika Haberleri: Şanlıurfa Valisi Ceylanpınar'da

Şanlıurfa Valisi Ceylanpınar'da

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, çeşitli temaslarda bulunmak amacıyla Ceylanpınar ilçesine geldi.

25.12.2012 12:08
Şanlıurfa Valisi Ceylanpınar'da,
Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, çeşitli temaslarda bulunmak amacıyla Ceylanpınar ilçesine geldi.

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek ve beraberindeki heyet Ceylanpınar ilçesine gelerek, öncelikle İlçe Kaymakamı İbrahim Çenet'i makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından çarşı esnafının sorunlarını dinleyen heyet, daha sonra Ceylanpınar Tarım İşletmesi (TİGEM) içerisinde yer alan 20 bin kapasiteli çadır kentte çeşitli temas ve incelemelerde bulundu.

Heyet son olarak, geçtiğimiz günlerde ilçenin yaklaşık 20 kilometre dışında otomobili ile dereye yuvarlanması sonucu sel sularına kapılan ve tüm aramalara rağmen cesedi bulunamayan Sinan Ağan'ın taziye çadırını ziyaret etti. Vali Güvenç ve Milletvekili Akyürek Ağan ailesine taziyelerini bildirdikten sonra ilçeden ayrıldı. - ŞANLIURFA

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.04.2015 22:47:22. #.232#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Şanlıurfa Valisi Ceylanpınar'da
[Hata Bildir]