Son Dakika Haberleri: Şarkıcı Gülşen Doğum Yaptı

Şarkıcı Gülşen Doğum Yaptı

3 ay önce

Beş yıllık birlikteliklerini 2016 haziranında evlilikle taçlandıran Ozan Çolakoğlu ve Gülşen çiftinin oğulları bugün dünyaya "merhaba" dedi.

Şarkıcı  Gülşen ve aranjör  Ozan Çolakoğlu, 5 yıllık beraberliklerinin ardından  İspanya'nın  Barselona kentinde yapılan nikahla evlenmişti.  Gülşen'in bir süre sonra evlendiği sırada hamile olduğu ortaya çıkmıştı.

OĞLUNU KUCAĞINA ALDI

Son ana kadar işlerini bırakmayan ve hamile haliyle bol bol magazin dergilerinin sayfalarını süsleyen  Gülşen, dün hastaneye yattı. Kendilerini hastanede ilk ziyaret eden kişi  Demet Akalın olurken,  Gülşen bugün oğlunu kucağına aldı. İsim konusunda uzun süre kararsızlık yaşayan çift bebeklerine 'Azur Benan' ismini verdi.

DEMET AKALIN DOĞUMA GİRDİ Mİ?

Daha önce çıkan haberlerde  Demet Akalın'ın doğuma gireceği bilgisi vardı.  Demet Akalın "Gülşen'i asla yalnız bırakmam. Arkadaşım bebeğini doğururken ben bir köşeye geçip dualarımı edeceğim. Kendisinden izin aldım" demişti.

Hayır Çadırının İçinden İlk Görüntü! Erdoğan ve Alevi Vatandaşın Yavuz Tartışması Kamerada DAEŞ Bu Sefer İran'ı Tehdit Etti: Topraklarınızı Fethedeceğiz
Bloomberg: Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Atilla ABD'de Gözaltına Alındı

1