11:1900
Son Dakika Haberleri: Şefkat Tepe Son Bölüm İzle - Erhan Baytimur, Kordon Celil diziden ayrıldı mı? (128. Bölüm, Full, Tek Parça ve HD Video)

Şefkat Tepe Son Bölüm İzle - Erhan Baytimur, Kordon Celil diziden ayrıldı mı? (128. Bölüm, Full, Tek Parça ve HD Video)


Kaçıranlar veya yeniden izlemek istenler için Şefkat Tepe son bölüm full video haberimizde. Şefkat Tepe son bölümü başka sayfaya gitmeden direkt olarak haberimizdeki videodan izleyebilirsiniz. Şefkat Tepe son bölüm nefesleri kesti; peki dizinin secilen karakteri Kordon Celil'i canlandıran Erhan Baytimur diziden ayrıldı mı?

Şefkat Tepe Son Bölüm İzle - Erhan Baytimur, Kordon Celil diziden ayrıldı mı? (128. Bölüm, Full, Tek Parça ve HD Video),

Samanyolu TV'nin popüler dizisi Şefkat Tepe 30 Kasım Cumartesi akşamı 128. bölümü ile izleyicilerin karşısındaydı! Heyecanın ve aksiyonun tam gaz sürdüğü Şefkat Tepe son bölüm yine nefesleri kesti. Şefkat Tepe son bölümde Suriye'nin Rajova bölgesinde savama ajanları ve örgütün iş birliğiyle yakalanan Sungurlar ve silah araştırma komisyonu üyeleri, zor anlar yaşar. Örgüt, Yasemin teğmen ile Aslı ve Havin'i, savama ajanları, devrim muhafızları ve şebbihalara satılmak üzere kadın pazarına çıkarır. Serdar ise Cemal tarafından organları Türkiye'nin düşmanlarına dağıtılmak üzere ameliyata alınır.

Şefkat Tepe son bölümde Sungurlar her yandan darbe alırken bu kötü gidişin önüne nasıl geçilecek? Celil'in akıbeti ne olacak? Şahin'i akıl hastanesinde neler bekliyor? Sungurlar tekrar bir araya gelebilecekler mi? Şefkat Tepe dizisini internetten izlemek isterseniz aşağıda paylaştığımız videodan dizinin son bölümü full, kesintisizve HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Şefkat Tepe 128. Bölüm Full:

Kordon Celil Karakterini Canlndıran Erhan Baytimur Şefkat Tepe'den Ayrıldı mı?

Şefkat Tepe adlı bir Twitter hesabında Kordon Celil karakterini canlandıran deneyimli oyuncu Erhan Baytimur'un ağzından, diziden ayrıldığına diar bir mesaj yayınlandı. İşte Erhan Baytimur'dan geldiği söylenen açıklama: "Erhan Baytimur: Şefkat Tepe'den Özel Nedenlerle Ayrıldım.. Ama Gözüm Arkada Değil. Çok Daha İyi Şeylerle Geliyor... "

Gazeteler:
[Hata Bildir]
28.07.2014 11:19:39. #1.12#