Son Dakika Haberleri: Selen Görgüzel Kimdir?

Selen Görgüzel Kimdir?

Selen Görgüzel uzun zamandan beri magazin dünyasının ilgilendiği isimlerden birisidir.

28.06.2013 09:34
Selen Görgüzel Kimdir?,
Selen Görgüzel kimdir, Selen Görgüzel kaç yaşında ve Selen Görgüzel nereli? Selen Görgüzel kaç doğumlu ve boyu kilosu hakkında da yazımızın devamından bilgi edinebilirsiniz. Güzelliğiyle herkesi etkileyen Selen Görgüzel Hanım mesleğindeki başarısıyla da kendisini göstermeye devam ediyor. Kendisine meslek hayatında başarılar dileriz.

Selen Görgüzel Kimdir Kaç Yaşında Vikipedi Nereli Biyografi

Selen Görgüzel 9 Şubat 1979 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya geldi. Tahran lisesinden mezun olan Selen Görgüzel 18 yaşına geldiği zaman ilk evliliğini gerçekleştirdi. Toplamda 6 sene evli kalan Selen Görgüzel'in ilk evliliğinden bir kızı bulunmaktadır.

Kendisi Zirvedeki Sesler adlı programın sunuculuğunu yaparak popüler oldu. Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Deli Duran, Oğlum İçin, Tılsım Adası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi dizilerinde rol aldı. Oyunculuk alanındaki başarısından dolayı kendisine tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 20.04.2015 01:55:36. #.233#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Selen Görgüzel Kimdir?
[Hata Bildir]