Son Dakika Haberleri: Seren Serengil Küçük Aşkını İtiraf Etti

Seren Serengil Küçük Aşkını İtiraf Etti

2 ay önce

Seren Serengil genç popçu Özay Bakır'la aşk yaşadığı iddialarını sonunda doğruladı. Serengil'in sevgilisinin kendisinden yaşça küçük olması dikkat çekti.

Seren Serengil, şarkıcı Özay Bakır'la gizli saklı yaşadığı aşkı itiraf etti. Bu zamana kadar sürekli mutluluğu aradığını söyleyen Serengil, "Ben iş adamı falan yapamıyorum. Mutluyuz şimdilik." açıklamasını yaparak aşkını itiraf etti. Özay Bakır'ın, Serengil'den yaşça daha küçük olması ise dikkatlerden kaçmadı.

ANNESİYLE DAHA YÜZ YÜZE GELMEDİLER

Uzun bir süredir ilişki yaşamayan  Seren Serengil, gönlünü Özay Bakır'a kaptırdığını açıkladı. Özay Bakır ve  Seren Serengil'in yaşadığı ilişki ciddi bir boyutta devam ediyor. Hatta alınan bilgilere göre Özay Bakır'ın Serengil'in annesiyle birlikte telefonda konuştuğu ancak daha yüz yüze gelmediği elde edilen bilgiler arasında.

GECE EĞLENCESİNE VETO

Ayrıca kıskanç bir sevgilisi olduğu söylenen Serengil'in gece dışarı çıkıp eğlenmesine sevgilisi Özay Bakır tarafından veto konulduğu dedikodusu kulislerde dolaşıyor.

Ajdar, Canlı Yayına Konuk Olması İçin 300 Bin Euro Talep Etti Dünya Nükleer Saldırı Beklerken Kuzey Kore Lideri Domuz Çiftliği Gezdi
İstanbul'da Taksilerdeki Taksimetrelerin Neredeyse Tamamındaki Mühürler Geçersiz

1