Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, sevgilisiyle dudak dudağa sarmaş dolaş poz verdi - Son Dakika

Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, sevgilisiyle dudak dudağa sarmaş dolaş poz verdi

01.12.2020 19:54

Bologna Teknik Direktörü Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, erkek arkadaşı Monaco'lu futbolcu Pietro Pellegri ile dudak dudağa sarmaş dolaş fotoğrafını paylaştı. Viktorija'nın bu paylaşımı binlerce beğeni aldı.

Bologna Teknik Direktörü Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, kişisel sosyal medya hesabından erkek arkadaşı Monaco'lu futbolcu Pietro Pellegri ile bir fotoğrafını paylaştı.

Viktorija, erkek arkadaşıyla dudak dudağa ve sarmaş dolaş şeklinde verdiği pozun altına "Yağmur sadece dışarıda" notunu düştü.

Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, sevgilisiyle dudak dudağa sarmaş dolaş poz verdi

BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

Instagram'da 135 bin takipçisi bulunan Sırp güzel Viktorija Mihajlovic'in bu paylaşımı kısa sürede 10 binin üzerinde beğeni aldı.

Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, sevgilisiyle dudak dudağa sarmaş dolaş poz verdi

Son Dakika Spor Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, sevgilisiyle dudak dudağa sarmaş dolaş poz verdi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Yarı çıplak paylaşımlarına devam eden Deniz Akkaya, bu kez de yastık pozuyla olay oldu Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak önce transfer iptal etti, sonra da görevini bıraktı Son Dakika: Fahiş fiyat artışı yapan 120 firmaya 3,5 milyon lira ceza kesildi Hakkında yakalama kararı çıkartılan Youtuber Fariz, gözaltına alınma anını da şova çevirdi Başbakan Johnson bugün İngiltere'de tüm gazetelerin manşetinde: Kaybedilen her hayat için çok ama çok üzgünüm İç savaşa sürüklenen Hollanda'da göstericilerin bir köprüyü havaya uçurduğu iddia edildi 2 yıldır borcunu ödemeyen Defne Samyeli'ye büyük şok! Haciz memurları kapıya dayandı Kar İstanbul'un kapısına dayandı! Meteoroloji saat vererek uyardı