Son Dakika Haberleri: Sisliler Derneği Kozanlıları Buluşturdu

Sisliler Derneği Kozanlıları Buluşturdu

Kozan Sisliler Derneği, Birlik ve Beraberlik Yemeğinde Bir Araya Geldi.

01.06.2008 15:53
Sisliler Derneği Kozanlıları Buluşturdu,
Kozan Sisliler Derneği, birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya geldi.

Adana'nın merkez Yüreğir ilçesine bağlı Sofulu Beldesi'nde bulunan Beyaz Gelincik Düğün Salonu'nda yapılan gecede bir konuşma yapan Kozan Sisler Derneği Başkanı Rafet Kamalı, güç birliği oluşturmak amacını güttüklerini söyledi.

Kozan'ın yetiştirdiği Adana'daki ve Kozan'daki değerli insanları bir araya getirerek, Kozan Sisliler Derneği'nin gelişen uygarlık dünyasında sivil toplum kuruluşların ve sivil inisiyatiflerin bu dönemde önemli bir yerinin olduğunu ifade eden Kamalı, "Bu ortamda Kozan Sisliler Derneği bölgemiz adına boşluğu, bu güç birliği sayesinde doldurmuş ve doldurmaya devam etmektedir" dedi.

Asıl amaçlarının Kozanlıların ve Adanalıların milli birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde eğitime ve kültüre destek vermek olduğunu ifade eden Kamalı, "Örf adetlerimizi yaşatmak, eğitim alanında ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin çocuklarına burs ve ihtiyaç malzemelerinde yardımcı olmak maksadıyla imkanları zayıf ve yoksul konumda olan hemşehrilerimizin hayırseverlerle ihtiyaçlarını karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz" diye konuştu.

Geceye, İl Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat, Orman Bölge Müdürü Seyfettin Yılmaz, Kozan Kaymakamı Aydın Tetikoğlu, Adana Dernekler Müdürü Recep Kurdoğlu, Sofulu Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Adana eski Milletvekili Mehmet Büyükyılmaz, Dünya Olimpiyat Şampiyonu İsmet Atlı, Ziyapaşa Vergi Dairesi Müdürü Mansur Aladağ, Köy Hizmetleri Özel İdare Müdürü Muhittin Yastı, KOZLAV Başkanı Duru Çiftçi, SSK Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Özen, Avukat Muhittin Göndermez, Valilik Nüfus Müdürü Şaban Erdoğan, DSİ Bölge Müdür Yardımcısı Fuat Sucak, DSİ Şube Müdürlerinden Muhammet Erdoğan, DSİ Başmühendis Ali Andırınlıoğlu, TEDAŞ Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Atasever, İl Milli Eğitim, Seyhan ile Yüreğir Şube Müdürleri, Kozanlı İşadamı Murtaza Sırkınt, Şadan Şaşoğlu, Zafer Kara, Hatay Cezaevi Müdürü Zübeyir Avcı, Maya Göz Hastanesi Ortaklarından Doktor Mutlu Cihan Dağlıoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

(AB-Y) 01.06.2008 15:28 TSİ

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.03.2015 12:21:47. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Sisliler Derneği Kozanlıları Buluşturdu
  [Hata Bildir]