Son Dakika Haberleri: Skandal Başbakan'ın Kızı da Çapkın

Skandal Başbakan'ın Kızı da Çapkın

Barbara Berlusconi, AC Milan'ın forvet oyuncusu Pato'yla yaşadığı aşkı ilk kez anlattı.

09.08.2011 20:12
Skandal Başbakan'ın Kızı da Çapkın,
Kulübün yönetim kurulunda yer alan Berlusconi, ilişkilerinin ciddi olduğunu söyleyerek, "Benim için Pato'nun diğer oyunculardan farkı yok. Başka bir takıma satılmasını normal karşılarım" dedi.

O'NA AŞIĞIM

Derginin, belki ailesinin bir futbolcu sevgili yerine felsefe mezunu bir yönetici beklentisi içinde olduğu yönündeki sorusunu Berlusconi, "Bu ikiyüzlülük. Neden sevgilimi bir klişeye dayanarak seçmeliyim. Kalbimin sesini dinlemeyi tercih ederim. Kimse bana kimi seveceğimi söyleyemez" diye yanıtladı.

Barbara Berlusconi, Milan'da çalışmaya başladıktan kısa bir süre sonra hemen takımın şampiyonlarından biriyle ilişki yaşamaya başlamasının riskli bir hareket olup olmadığı yönündeki bir soruya ise, "Ben, kendisini etkileyen bir erkeğe aşık olan normal bir genç kızım. Bir hata yapacaksam bunu kendi kendime keşfederim. Başkalarının kriterlerine göre yaşayamam" diye cevap verdi.

PATO DA SATILABİLİR

'Kardeşiniz Piersilvio, Pato'nun başka takımlara satılamayacağını çünkü artık aileden biri olduğunu söyledi' yönündeki bir hatırlatmaya ise Barbara Berlusconi, "Bütün oyuncular satılabilir. Pato onlardan farklı değil" diye karşılık verdi. Berlusconi, Pato'nun eski eşiyle yaşadığı problemlerle ilgili ise, "Bu beni ilgilendirmeyen hassas olaydır. Bu konu hakkında konuşmamayı tercih ederim. İkimizin de duygusal bir geçmişi var. Sadece geleceğe bakmayı tercih ediyoruz" diye konuştu.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 19.04.2015 13:57:57. #1.13#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Skandal Başbakan'ın Kızı da Çapkın
  [Hata Bildir]