Splinter Cell: Blacklist, Konsollarla Aynı Anda Pc'ye Gelecek - Son Dakika

Splinter Cell: Blacklist, Konsollarla Aynı Anda Pc'ye Gelecek

22.01.2013 18:01
Splinter Cell: Blacklist, Konsollarla Aynı Anda Pc'ye Gelecek, System.String[]

PC kullanıcıları bu kez beklemek zorunda değil.

Mahmut Saral - - Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve merakla beklenen Splinter Cell: Blacklist, 20 Ağustos 2013'te raflarda yerini alacak. Unreal 2.5 motorunun modifiye bir sürümünü kullanan oyun, PC, PS3 ve X360 platformları için hazırlanıyor. Peki, oyunun PC sürümüyle konsol sürümleri aynı anda mı çıkacak? Evet, aynen öyle.

Ubisoft, 20 Ağustos 2013 tarihinin, oyunun konsol sürümleriyle birlikte PC'yi de kapsadığını duyurdu.Genelde birçok firma, oyunlarını önce konsollara, bir süre sonra da PC'ye çıkarır. Bu da çoğu kez oyuncuların sinirini bozar. İşte burada böyle bir durum söz konusu olmayacak.

Ayrıca Ubisoft, son yıllarda denediği kopya koruma sistemleri sayesinde PC kullanıcılarının pek sevdiği bir firma değil. Her ne kadar UPlay'i getirip, işleri biraz düzeltse de, UPlay de bazen sorunlar çıkararak saç baş yoldurabiliyor.

Mahmut Saral - Teknokulis : http://www.teknokulis.com

Splinter Cell: Blacklist, Konsollarla Aynı Anda Pc'ye Gelecek
Splinter Cell: Blacklist, Konsollarla Aynı Anda Pc'ye Gelecek
Splinter Cell: Blacklist, Konsollarla Aynı Anda Pc'ye Gelecek

Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Splinter Cell: Blacklist, Konsollarla Aynı Anda Pc'ye Gelecek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti