02:0100
Son Dakika Haberleri: SURVIVOR'DA BİR İLK! SURVIVOR'DA BİR İLKİN YAŞANDIĞI ADA KONSEYİ

SURVIVOR'DA BİR İLK! SURVIVOR'DA BİR İLKİN YAŞANDIĞI ADA KONSEYİ


Survivor adasında neler oluyor? Acun Survivor'da ada konseyinde yaptığı açıklamalarla yarışmaya damga vurdu. 2. Bölüm Survivor 2014 ada konseyinde yaşanan ilk ve Acun'un açıklamaları burada...

SURVIVOR'DA BİR İLK! SURVIVOR'DA BİR İLKİN YAŞANDIĞI ADA KONSEYİ,

Survivor adasında neler oluyor? Acun Survivor'da ada konseyinde yaptığı açıklamalarla yarışmaya damga vurdu. 2. Bölüm Survivor 2014 ada konseyinde yaşanan ilk ve Acun'un açıklamaları burada... Survivor adasında işler iyice kızıştı. Survivor 2014'de gönüllüler ve ünlüler arasında gerginlik artarken takım aralarında gruplaşmalar ilk günler kendini göstermeye başladı. Survivor 2. bölümde dokunulmazlık kazananlar kimler oldu? Survivor 2. bölüm full izle...

Kim daha iddialı? Ünlüler ve gönüllüler arasında inanılmaz rekabetin kazananı kim olacak? Ünlüler ve gönüllüler karşı karşıya... Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği; şartların her hafta daha zorlaştığı "Survivor" yedinci sezonuyla 2 Mart Pazar başladı.

Televizyon tarihinin en zorlu yarışması Survivor yine herkesi ekrana kilitledi ve Survivor kendi gününün birincisi olmaya başardı. Her hafta farklı bir maceraya yelken açan "Survivor", yeni sezonunda Dominik'te gerçekleşiyor. Survivor canlı izle!

Survivor Yarışması Dominik Cumhuriyeti'nde yapılıyor.

SURVIVOR'DA BİR İLK!!!

YENİ ELEME SİSTEMİ

Survivor 2014'de Acun yeni eleme sistemini anlattı dün akşamki yayınlanan 2. bölümde Survivor yarışmacılarına... Survivor 2014'da süpriz olacak yeni eleme sistemi. Acun, Survivor'da bu sene çok ilginç bir sistemin beklediğini söyledi. Survivor'da halk oylaması ile ada konseyi toplantısı aynı zamanda olacak ve seyirciler kimin ne kadar oy topladığını yüzdeleri ile birlikte takip edebilecek...

SURVIVOR 2. BÖLÜMDE ADADA YAŞANANLAR

Dün akşam ilk bölümü yayınlanan Survivor 2014'de ilk bölümden ada karıştı. Gönüllüler takımından ünlüler takımına bir kişi transfer oldu. 2014 Survivor'da ünlüler takımına kimi transfer etmek isterseniz diye sorusuna ortak kararımız diye Ünlüler Takımı adına Tolga Karel konuştu. Ve Ünlüler Takımı, Gönüllüler Takımından Akın'ı kendi takımlarına istediler...Önümüzdeki haftadan itibaren elemeler başlıyor Survivor 2014'de.

Gönüllü "Akın" Ünlü oldu!

İlk Ada Konseyinde Neler Yaşandı?

2014 Survivor'da yarışma çok çekişmeli ve heyecanlı olarak başladı. Survivor'da ilk gün sonrasında Gönüllüler takımından bir kişi oylama sonrası Ünlüler takımına geçecek. Survivor 2014'de Gönüllüler takımı kendi aralarında yaptıkları oylama sonrasında en fazla oy alan iki kişiden bir kişi Ünlüler takımına gidecek. Survivor ilk bölümde Gönüllüler takımında Akın ve Mert en fazla oyu aldılar. Ünlüler Takımı kendi aralarında yaptıkları kısa toplantı sonrasında Akın'ı kendi takımlarına aldılar...

İşte O Anlar İlk Ada Konseyi

İşte bu sezon Survivor'a katılan ünlü yarışmacılar;

Tolga Karel (Oyuncu), Gökhan Keser (Oyuncu, şarkıcı), Ahmet Dursun (Futbolcu), İsmail Baki Tuncer (Komedyen),Duygu Bal (Voleybolcu), Merve Aydın (Milli atlet), Serenay Aktaş (Oyuncu), Eda Özerkan (Oyuncu).

Ünlüler takımından çekinmediklerini ve kendilerinin daha güçlü olduğunu iddia eden gönüllüler bakalım adada nasıl bir mücadele verecek?

Survivor Yarışmasının gönüllü yarışmacıları

Mert Palavaroğlu, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Akın Saatçi, Ertunga Gemuhluoğlu, Ekrem Toraman, Berna Sibel Deniz Canbeldek, Sahra Esra Işık, Müge Uzel, Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı.

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, televizyon tarihinin en zorlu yarışması Survivor bu sene Dominik'te çekiliyor.

Ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya rekabeti, yine herkesi ekrana kilitleyecek. Survivor, 2 Mart Pazar günü saat 20.00'da Star Tv ekranlarında başlıyor. Survivor canlı izle!

Mart ayında başlaması beklenen Survivor'ın ünlüler takımını Acun Ilıcalı Twitter hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Geçtiğimiz günlerde gönüllüler takımı da belli oldu. Bakın Survivor'da yarışacak gönüllüleri nereden tanıyoruz...

Turabi Çamkıran: Turabi aslında Ilıcalı'nın yanından hiç ayrılmamış diyebiliriz. İlk olarak 'Benimle Dans Eder misin?' yarışmasında boy gösteren Turabi son olarak da 'Yetenek Sizsiniz'de boy göstermişti. Survivor Dominik gönüllüler takımına girmeyi başardı.

Akın Saatçi: Onu aslında Baba Ocağı dizisinden yakından tanıyoruz. Saatçi Survivor için de,"Her savaşı veririm ama asla vazgeçmem." diyerek iddiasını ortaya koydu.

Mert Palavaroğlu: Gösteri dünyasından, radyoya ve spora kariyer geçmişinde olmayan yok Mert'in. Survivor'ı ise kazanma hırsı o kadar büyük ki," Gözlerimden ateş bile çıkarırım." diyor tanıtımda.

Yiğit Dikmen: Uzun yıllar futbol oynamış şimdilerde ise Crossfit'le uğraşıyor. Yiğit, kardeşi konservatuar öğrencisi Yağızhan'ın dizilerde rol almasından da heves ederek Survivor'a katılma kararı almış. O da tıpkı Hilmicem gibi ada dönüşü setlerin yolunu tutmuş.

Ekrem Toraman: Gönüllüler adasının beyni ya da Mustafa Topaloğlu'ndan örneklerini gördüğümüz şekilde filozofu olacağı düşünülen Ekrem Toraman da iddialı bir yarışmacı.

Ertunga Gemluhoğlu: Lost dizisinin John Locke karakteri gibi kendinden emin duruşuyla dikkat çekti Ertunga. Bakalım gönüllülere ağabeylik edecek gibi görünen Ertunga Lost'takiler gibi ada şartlarına tahammül edebilecek mi?

Sahra Işık: Bu yıl Survivor'da yarışacak bir diğer isim de voleybol sahalarından geldi. Ünlü voleybolcu Sahra Işık gönüllüler kontenjanına dahil oldu ve Survivor biletini kaptı. 1.80 boyunda ve 58 kilo olan Sahra voleybolun yanında modellik de yapıyor.

Samanta: 24 yaşındaki Samanta Gana kökenli. Güzelliği ise 16 yaşında katıldığı bir yarışmada tescillenmiş. Samanta aynı zamanda tıp öğrencisi ve tam 6 dil biliyor.

Berna Canbeldek: Yine 'Yetenek Sizsiniz'den adaya transfer olan dikkat çekici isimler arasında Berna. Gösterileriyle finale kadar yükselmişliği var. Boyu 1.69, şimdilik de 56 kilo.

Müge Uzel: Gönüllüler adasının kuşkusuz bu sezon en çok konuşulacak isimleri arasında çarpıcı güzelliğiyle dikkat çeken Müge Uzel geliyor. Müge hem güzel hem iddialı.

Gazeteler:
[Hata Bildir]
25.07.2014 02:01:59. #1.11#