Son Dakika Haberleri: Survivor'da Dün Gece Kim Elendi?

Survivor'da Dün Gece Kim Elendi?

Adada kalan son iki kadın yarışmacı SMS ile birbirlerine rakip oldu. Peki adaya kim veda etti?

29.05.2012 06:03
Survivor'da Dün Gece Kim Elendi?
,
Survivor'da bu hafta kim elendi? Adada kalan son iki kadın yarışmacı SMS ile birbirlerine rakip oldu. Sonunda elenen Almeda oldu.

Survivor'da bu hafta yarışmacıların oylarıyla elemeye kalan son 2 kadın yarışmacı SMS'de birbirlerine rakip oldu.

SMS'lerin toplanmasının ardından sonuç açıklandı ve Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bu hafta adaya veda eden isim Almeda oldu.

MUSTAFA TOPALOĞLU'NA ÇOK TEŞEKKÜR ETTİ

Ada Konseyinde çıkan oyların ardından SMS'e kalan ve SMS Oylaması sonucu Survivor'a veda eden Almeda sonucu öğrendikten sonra göz yaşlarını tutmadı. Almeda elendikten sonra sözlerine şöyle devam etti. "Bana bu fırsatın verdiği için en başta Acun Ilıcalı'ya teşekkür ediyorum. Sonra Mustafa Topaloğlu'na ve Nihat'a teşekkür ediyorum. Onlardan çok şey öğrendim" dedi.

Survivor'da adaya veda eden Almeda dokunulmazlık sembolünü Nihat'a bıraktı. Böyle Nihat da Almeda sayesinde doğrudan finale kalmış oldu.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 19.04.2015 02:37:02. #1.11#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Survivor'da Dün Gece Kim Elendi?
  [Hata Bildir]