Son Dakika Haberleri: Tarsus'ta Elektrik Kesintisi

Tarsus'ta Elektrik Kesintisi

Tarsus'a bağlı 36 köyde 10 Şubat Pazar günü elektrik kesintisi yapılacak.

08.02.2013 09:34
Tarsus'ta Elektrik Kesintisi,
Tarsus'a bağlı 36 köyde 10 Şubat Pazar günü elektrik kesintisi yapılacak.

TEDAŞ Tarsus İşletme Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 10 Şubat Pazar günü ilgili müteahhit firmanın Dedeler kök binası içinde yapacağı çalışmadan dolayı, sabah 09.00-16.00 saatleri arasında, 3900 hattında elektrik kesintisi yapılacak.

Çalışma nedeniyle ilçeye bağlı Sucular, Akçakocalı, İncirlikuyu, Takbaş, Dedeler, Taşkuyu, Sayköy, Kerimler, İhsaniye, Kirlik, İbrişim, Karadirlik, Büyük Kösebalcı, Küçük Kösebalcı, Muhat, Sıraköy, Hacıhamzalı, Tosmurlu, Ulaş, Cinköy, Tepeköy, Çiriştepe, Sarıveli, Karadiken, Çakırlı, Belen, Pirömerli, Kaklıktaşı, Tepetaşpınar, Dorak, Çavdarlı, Meşelik, Beylice, Topaklı, Sarıçkoyağı, Yalamık köyleri ve bölgedeki özel trafolara elektrik verilemeyecek.

Muhabir: Selahattin Özbozkurt

Yayıncı: Zuhal Uzundere Kocalar - MERSİN

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.04.2015 07:06:17. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Tarsus'ta Elektrik Kesintisi
  [Hata Bildir]