Son Dakika Haberleri: Tekirdağ'da Seçim Sonuçları

Tekirdağ'da Seçim Sonuçları

Tekirdağ'da AK Parti 2, CHP 3, MHP 1 milletvekili çıkardı.

13.06.2011 00:50
Tekirdağ'da Seçim Sonuçları,
Tekirdağ'da AK Parti 2, CHP 3, MHP 1 milletvekili çıkardı. Seçilen vekillerin adları ve özgeçmişleri şöyle:

Tevfik Ziyaeddin Akbulut (AK Parti): 62 yaşında. Emekli vali, TBMM İç İçleri Komisyonu Başkanı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. 22'nci ve 23'üncü Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekilliği görevlerinde bulundu. Halen TBMM'de İç işleri Komisyon başkanlığını sürdürüyor. Evli ve 3 çocuk babası.

Özlem Yemişçi (AK Parti): 40 yaşında. Sigorta Acenteliği işletmecisi. Eski Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası'nın Yönetim Kurulu Başkanı iken AK Parti'den aday olmak üzere görevinden istifa etti. Evli.

Faik Öztrak (CHP): 57 yaşında. Ekonomist, CHP Genel Başkan Yardımcısı. Evli ve 1 çocuk babası.

Candan Yüceer (CHP): 38 yaşında. Doktor, Çerkezköy CHP Yönetim Kurulu Üyeliği'nden Tekirdağ Milletvekili adaylığı için istifa etti. Evli ve 2 çocuk sahibi.

Emre Köprülü (CHP): 30 yaşında. Avukat, CHP Çorlu İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili adayı oldu. Evli.

Bülent Belen (MHP): 55 yaşında. Mali Müşavir, MHP Yürütme Kurulu üyeliğinde bulundu. Evli ve 3 çocuk babası. - Tekirdağ

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 20.04.2015 01:55:10. #1.13#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Tekirdağ'da Seçim Sonuçları
  [Hata Bildir]