Son Dakika Haberleri: Tercih Meselesi Filmi

Tercih Meselesi Filmi

Tercih Meselesi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Tercih Meselesi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

14.07.2011 15:06
Sue Kramer’ın ilk filminde, her şeyi paylaşan, birlikte yaşayan iki kardeşten biri evlenince işler karışıyor. Gray ve Sam hem kardeş, hem de birbirlerinin en iyi arkadaşı. Hatta o kadar iyi anlaşıyorlar ki, böyle kardeş mi olur diye hayretler içinde kalıyorsunuz. New York’ta aynı dairede oturuyorlar. Gray (Heather Graham) reklam kampanyaları hazırlıyor, erkek kardeşi ise (Tom Cavanagh) ameliyathanede stajyer. Birlikte bir köpek parkına gidiyorlar, hani Sam belki bir kadınla karşılaşabilir diye. Hayli tecrit edilmiş bir sosyal hayatları var. Karşılaşıyorlar da, Charlie (Bridget Moynahan) şehre yeni gelmiş bir zoolog. Birbirlerini görür görmez hoşlanıyorlar. Üçü birlikte dolaşmaya başlayınca bir sorun ortaya çıkıyor: Ya Gray’in Charlie’ye karşı hisleri sadece arkadaşça hisler değilse?

Yönetmen: Sue Kramer

Senaryo: Sue Kramer

Oyuncular: Rachel Shelley, Molly Shannon, Tom Cavanagh, Bridget Moynahan, Heather Graham

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Orijinal Adı: Gray Matters

Yapımcı Firma: Archer Entertainment

Yapım Yılı: 2006

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 96 dk.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.04.2015 05:00:57. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Tercih Meselesi Filmi
  [Hata Bildir]