Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, yeni dizi projesiyle ekrana dönüyor - Son Dakika

Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, yeni dizi projesiyle ekrana dönüyor

01.12.2020 20:53

Kanal D'de yayınlanan Yeni Hayat dizisinin kısa sürede final yapmasının ardından setlere ara vermek zorunda kalan ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, TRT için çekilecek 'Kıbrıs' dizisi ile ekranlara dönecek.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerini özellikle gençler tarafından sıkı takip edilen Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nilperi Şahinkaya ve Tayanç Ayaydın'ın paylaştığı Yeni Hayat dizisi, istenilen başarıyı gösteremeyince hayranlarına erken veda etmek zorunda kalmıştı.

Yeni Hayat dizisinin zorunlu final yapmasının ardından herhangi bir proje ile öne çıkmayan oyuncu Serkan Çayoğlu'nun yer alacağı yeni proje ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

TV 100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Çayoğlu'nun TRT için çekilecek Kıbrıs isimli diziyle ekranlara dönmesi bekleniyor.

AHMET KURAL İLE DE ANLAŞILDI İDDİASI

Kıbrıs dizisi için Serkan Çayoğlu'nun yanı sıra Ahmet Kural ile de el sıkışıldığı kaydedildi. Diğer yandan dizinin çekimleri için farklı bir takvim izleneceği aktarıldı. Buna göre Yaz, kış ve bahar olmak üzere 3 farklı mevsimde çekilecek dizinin yönetmenliğini ise Hakan İnan üstleniyor.

Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, yeni dizi projesiyle ekrana dönüyor
Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, yeni dizi projesiyle ekrana dönüyor

Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, yeni dizi projesiyle ekrana dönüyor

Son Dakika Magazin Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, yeni dizi projesiyle ekrana dönüyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
  • Boşluk bırak mesaj at : Kılıçtaroğlunuda chp yide günahım kadar sevmem lakin bugünki konuşması yenilir yutulur gibi değildi....yüreğiniz yetmez gerçide yayınlayında tarafsızlığınızı görelim. Cevap Yaz 6 6 Yayından Kaldır

Son Dakika

Kullanmaya kıyamazsın! 12 bin 950 liralık çöp kutusu görenleri hayrete düşürdü Güne yükselişle başlayan dolar 7,37'den işlem görüyor Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak önce transfer iptal etti, sonra da görevini bıraktı Çağla Şıkel'e "Memelerini göstermemeyi öğret" diyen Arto, tazminat ödeyecek Arazi çalışmaları sonucunda keşfedilen Tel Işkını, dünyada sadece Adıyaman'da yetişiyor Çıkan tartışmada yasak aşk yaşadığı kadını vurdu, ardından kendi kafasına sıktı Cengiz Kurtoğlu ağlayarak anlattı: Üvey annem beni buz gibi suyla banyo yaptırır ve döverdi Sibirya'da 40 bin yıldır buzulda korunan gergedan keşfedildi