Son Dakika Haberleri: Ünye Belediyesi Çalışmaları

Ünye Belediyesi Çalışmaları

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, Ünye çevreyolunun geçtiği Karşıyaka Mahallesi'nde devam eden alt ve üst yapı çalışmalarını inceledi.

24.10.2012 18:25
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, Ünye çevreyolunun geçtiği Karşıyaka Mahallesi'nde devam eden alt ve üst yapı çalışmalarını inceledi.

Arpacıoğlu, Karşıyaka Mahallesi'nde asfalt ve parke döşeme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Ünye Çevre yolu nedeniyle Karşıyaka Mahallesi'nde bozulmalar meydana geldiğini, bu nedenle çalışmaların bu bölgede yeniden yapıldığını belirten Arpacıoğlu, "Ünye'nin 50 yıllık su ihtiyacını karşılayacak olan içme suyu ishale hattının ana güzergahı Karşıyaka Mahallemiz'den geçti. Mahallemizin yollarını bozmak durumunda kaldık. Ayrıca bu bölgede yağmur suyu çalışmaları hattı, kanalizasyon çalışmaları, duvar çalışmaları üst üste gelince yoğun bir çalışma oldu. Mahallemizde asfalt yol, parke yol ve diğer alt yapı çalışmaları ile beraber bu bölgeyi kış gelmeden bitirmek istiyoruz" dedi.

Muhabir: Hacer Öztürk / Fatma Kalay

Yayıncı Açıklaması - ORDU

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.04.2015 09:31:32. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Ünye Belediyesi Çalışmaları
  [Hata Bildir]