Son Dakika Haberleri: Ünye Belediyesi Çalışmaları

Ünye Belediyesi Çalışmaları

5 yıl önce

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, Ünye çevreyolunun geçtiği Karşıyaka Mahallesi'nde devam eden alt ve üst yapı çalışmalarını inceledi.

Ünye Belediyesi Çalışmaları, System.String[]
Ünye Belediye Başkanı  Ahmet Arpacıoğlu,  Ünye çevreyolunun geçtiği Karşıyaka Mahallesi'nde devam eden alt ve üst yapı çalışmalarını inceledi.Arpacıoğlu, Karşıyaka Mahallesi'nde asfalt ve parke döşeme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.Ünye Çevre yolu nedeniyle Karşıyaka Mahallesi'nde bozulmalar meydana geldiğini, bu nedenle çalışmaların bu bölgede yeniden yapıldığını belirten Arpacıoğlu, "Ünye'nin 50 yıllık su ihtiyacını karşılayacak olan içme suyu ishale hattının ana güzergahı Karşıyaka Mahallemiz'den geçti. Mahallemizin yollarını bozmak durumunda kaldık. Ayrıca bu bölgede yağmur suyu çalışmaları hattı, kanalizasyon çalışmaları, duvar çalışmaları üst üste gelince yoğun bir çalışma oldu. Mahallemizde asfalt yol, parke yol ve diğer alt yapı çalışmaları ile beraber bu bölgeyi kış gelmeden bitirmek istiyoruz" dedi.Muhabir: Hacer Öztürk / Fatma KalayYayıncı Açıklaması - ORDU
"Bylock" Kullandığı Ortaya Çıkan Sütçünün Savunması 'Pes' Dedirtti Referandum Sonrası Yeni Anket! Yarın Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz?
Dışişleri'nden Türk Bayrağının Yakılmasına Sert Tepki: Bu Hain Eylemi Şiddetle Lanetliyoruz

1