03:5700
Son Dakika Haberleri: VİDEO MUHTEŞEM YÜZYIL 123.BÖLÜM FULL / ŞEHZADE MUSTAFA'NIN İNFAZI VİDEO İZLE

VİDEO MUHTEŞEM YÜZYIL 123.BÖLÜM FULL / ŞEHZADE MUSTAFA'NIN İNFAZI VİDEO İZLE


Muhteşem Yüzyıl 123.bölüm full + 123.bölüme damga vuran Şehzade Mustafa'nın infaz sahnesi. Muhteşem Yüzyıl son bölüm dün akşam yayınlandı ve Şehzade Mustafa, Sultan Süleyman'ın gazabından kurtulamadı. İşte Şehzade Mustafa'nın idam edildiği Muhteşem Yüzyıl son bölüm full ve tek parça video... Şehzade Mustafa ölüm sahnesi izle.

VİDEO MUHTEŞEM YÜZYIL 123.BÖLÜM FULL / ŞEHZADE MUSTAFA'NIN İNFAZI VİDEO İZLE,

Muhteşem Yüzyıl 123.bölüm full izle. Muhteşem Yüzyıl'dan Muhteşem bir sahne. Şehzade Mustafa'nın infazı internetin en çok aranan videoları arasındaki yerini aladı. Muhteşem Yüzyıl 123.bölüm full ve Muhteşem Yüzyıl 123.bölüme damga vuran Şehzade Mustafa'nın infaz sahnesi ile ilgili videoları haberimizde bulabilirsiniz.

Şehzade Mustafa'nın idamının ekrana geldiği Muhteşem Yüzyıl son bölüm 12 Şubat Çarşamba akşamına damgasına vurdu. Muhteşem Yüzyıl final sezonu başladığından bu yana Şehzade Mustafa'nın kaçınılmaz kaderi giderek yaklaşıyordu. Muhteşem Yüzyıl son bölümlerde izleyiciler olayların bu aşamaya nasıl geldiğini gördüler ve 12 Şubat 2014 tarihli Muhteşem Yüzyıl son bölümde Sultan Süleyman fermanını verdi ve Şehzade Mustafa'nın boğdurulmasını emretti. Kaçıranlar ve yenidebn izlemek isteynler için Muhteşem Yüzyıl son bölüm full video ve tek parça video haberimizin sonundadır. Ayrıca hemen aşağıdaki videodan da Şehzade Mustafa'nın ölüm sahnesinizi izleyebilirsiniz:

Muhteşem Yüzyıl 123. bölüm Özeti:
Mustafa’nın ölümüne hükmeden Süleyman, sessizliğe bürünüyor. Mustafa, Süleyman’dan gelen emirle ordugaha çağırılıyor. Süleyman’ın halinden korkan Hürrem ise Muhteşem Yüzyıl son bölümde Mustafa’nın sona yaklaştığını anlıyor. Herkes Mustafa’nın ordugaha gitmesini engellemeye çalışırken, Mustafa babasının kendisine kıyacağına inanmak istemiyor! Cihangir, babasından Mustafa’yı öldürmeyeceğine dair söz alıyor! Muhteşem Yüzyıl son bölümde Atmaca ve Taşlıcalı Mustafa’dan gizli bir isyan tertip ediyor. Son anda ihaneti anlayan Atmaca, ölümle burun buruna geliyor. Ve şehzade Mustafa çadıra giriyor.

Süleyman verdiği kararın ağırlığıyla sessizliğe bürünür. Onun bu hali Hürrem’i korkutur. Cihangir ve Bayezıt, Süleyman’ı Mustafa’ya tuzak kurulduğuna ikna etmek ister. Süleyman ise kararını vermiştir. Süleyman Mustafa’yı ordugaha çağırır. Muhteşem Yüzyıl son bölümde Mahidevran ve Nisa, Mustafa’nın Süleyman’ın karşısına çıkmasını engellemeye çalışırlar. Mustafa, babasının kendisini öldüreceğine inanmak istemez.

Atmaca ve Taşlıcalı, Muhteşem Yüzyıl son bölümde Mustafa’dan habersiz bir isyan hazırlar. Atmaca ordugaha gidip, yeniçeri ağalarını plandan haberdar eder. Mustafa asla o çadıra girmeyecektir. Ancak içlerindeki hainden haberleri yoktur.

Cihangir, Süleyman’dan abisini öldürmeyeceğine dair söz alır. Şehzade Mustafa ordugaha gelir. Muhteşem Yüzyıl son bölümde çadırına üzerinde Süleyman’ın Mustafa’yı öldüreceği yazan bir not atılır. Mustafa kuşkulansa da Cihangir’den aldığı sözle babasına olan inancı artar.

Mustafa babasının çadırına yürürken, Atmaca kendilerine ihanet edildiğini anlar. Mustafa çadıra girer. Dilsiz cellatları görünce babasının kendisinden vazgeçtiğini anlayan Mustafa için artık çok geçtir.....

Muhteşem Yüzyıl 123. bölüm full ve tek parça video:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
30.07.2014 03:57:26. #1.11#