Son Dakika Haberleri: Volvo Car Türkiye İletişim Ajansını Seçti!

Volvo Car Türkiye İletişim Ajansını Seçti!

Medyaevi ile olan çalışmasını Ocak ayında bitiren Volvo Car Türkiye uzun arayışlar sonucunda yeni PR Ajansı'nı belirledi.

06.04.2012 00:00
Volvo Car Türkiye İletişim Ajansını Seçti!,
Volvo Car Türkiye uzun süren konkur süreci sonunda Bir İletişim ile çalışma kararı aldı. Bir İletişim 1 Nisan 2012 tarihi itibarıyla Volvo Car Türkiye'ye stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti verecek…

Bir İletişim, Volvo Car Türkiye ile kurumsal iletişim, liderlik iletişimi, marka iletişimi, medya ilişkileri, kurum içi iletişim, kriz yönetimi, gündem yönetimi, sosyal medya yönetimi, etkinlik ve sponsorluk yönetimi hizmetleri için birlikte çalışacak.

Bir İletişim'in hizmet verdiği diğer markalar arasında; Istanbul Edition Hotel, EsPa, Canbebe, Canped ve Helen Harper markalarını bünyesinde bulunduran Ontex Group, Eyüboğlu Eğitim Kurumları, Kütahya Porselen, Ataman İlaç ve Kozmetik, flydubai, L'Oreal Paris, Seabird, Ayada Maldives, Banu Kazanç Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi, Lisans A.Ş., Altimo, Oxford Business Group bulunuyor. Ayrıca Altın Portakal Film Festivali, Antalya Piyano Festivali ve Antalya Televizyon Ödülleri gibi Antalya Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen Türkiye'nin önemli organizasyonlarının iletişim danışmanlığını yürütüyor.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.03.2015 03:59:40. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Volvo Car Türkiye İletişim Ajansını Seçti!
  [Hata Bildir]