Son Dakika Haberleri: Whatsapp Çöktü!

Whatsapp Çöktü!

Son dönemde mobil platformda fenomen haline gelen uygulama bugün bir süre kullanamaz halde.

4 yıl önce
Whatsapp Çöktü!, System.String[]
Emre Çetinkaya - - Son zamanlarda mobil platformda mesajlaşma konusunda SMS gibi büyük bir rakibini alt ederek zirveye oturmayı başaran WhatsApp'da sorunlar devam ediyor. Son dönemde WhatsApp'a olan rağbet o kadar arttı ki teknik arızalar da beraberinde geldi. Yaşanılan teknik aksaklıklara ise bugün bir yenisi eklendi.

WhatsApp dünya genelinde bir süredir kullanılmaz halde. İlk olarak aksaklık geçtiğimiz günün akşam saatlerinde mesajlaşma anında WhatsApp'ın ünlü özelliği 'Last seen' özelliğinin çalışmamasıyla başlamıştı. Bu durumdan sonra ise gönderilen mesajların yerine ulaşmamaya başlamasıyla sorun büyüdü.

Şu an itibariyle sosyal medyada WhatsApp ile alakalı mesajlar yağarken, kullanıcılar mesajlaşmalarının yarıda kesilmesinden dolayı şikayetçi. Ülkemizde ise ekşi sözlük ve  Twitter gibi yerlerde WhatsApp'da gerçekleşen aksaklık nedeniyle sıkıntılarını dile getiriyorlar. WhatsApp tarafından henüz bir açıklama gelmezken bu sorunun ne zaman giderileceği konusu ise muamma. Bakalım WhatsApp eski haline ne zaman dönecek?

Güncelleme(03: 27): An itibariyle uygulamadaki iletişim sorunu çözülmüş durumda ancak 'Last seen' özelliği hala çalışmıyor.

Emre Çetinkaya - Teknokulis : http: //www.teknokulis.com

YORUMLAR