Son Dakika Haberleri: Whatsapp Çöktü!

Whatsapp Çöktü!

Son dönemde mobil platformda fenomen haline gelen uygulama bugün bir süre kullanamaz halde.

16.12.2012 05:00
Whatsapp Çöktü!,
Emre Çetinkaya - - Son zamanlarda mobil platformda mesajlaşma konusunda SMS gibi büyük bir rakibini alt ederek zirveye oturmayı başaran WhatsApp'da sorunlar devam ediyor. Son dönemde WhatsApp'a olan rağbet o kadar arttı ki teknik arızalar da beraberinde geldi. Yaşanılan teknik aksaklıklara ise bugün bir yenisi eklendi.

WhatsApp dünya genelinde bir süredir kullanılmaz halde. İlk olarak aksaklık geçtiğimiz günün akşam saatlerinde mesajlaşma anında WhatsApp'ın ünlü özelliği 'Last seen' özelliğinin çalışmamasıyla başlamıştı. Bu durumdan sonra ise gönderilen mesajların yerine ulaşmamaya başlamasıyla sorun büyüdü.

Şu an itibariyle sosyal medyada WhatsApp ile alakalı mesajlar yağarken, kullanıcılar mesajlaşmalarının yarıda kesilmesinden dolayı şikayetçi. Ülkemizde ise ekşi sözlük ve Twitter gibi yerlerde WhatsApp'da gerçekleşen aksaklık nedeniyle sıkıntılarını dile getiriyorlar. WhatsApp tarafından henüz bir açıklama gelmezken bu sorunun ne zaman giderileceği konusu ise muamma. Bakalım WhatsApp eski haline ne zaman dönecek?

Güncelleme(03: 27): An itibariyle uygulamadaki iletişim sorunu çözülmüş durumda ancak 'Last seen' özelliği hala çalışmıyor.

Emre Çetinkaya - Teknokulis : http: //www.teknokulis.com

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.04.2015 12:41:59. #.231#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Whatsapp Çöktü!
[Hata Bildir]