16:0100
Son Dakika Haberleri: Yalan Dünya 79. Bölüm Son Bölüm İzle - Yalan Dünya Son Bölümde Bit Salgını ve Muhtarlık Savaşını Full İzle

Yalan Dünya 79. Bölüm Son Bölüm İzle - Yalan Dünya Son Bölümde Bit Salgını ve Muhtarlık Savaşını Full İzle


Yalan Dünya son bölümde Rıza ve Deniz evlilik kararlarını açıkladılar. Yalan Dünya 79. bölüm izleme bağlantıları haberimizdedir. Ayrıca Yalan Dünya son bölüm fragmanı ve özetini de haberimizde bulabilirsiniz.

Yalan Dünya 79. Bölüm Son Bölüm İzle - Yalan Dünya Son Bölümde Bit Salgını ve Muhtarlık Savaşını Full İzle,

Kanal D ekranlarının eğlence dolu dizisi Yalan Dünya son bölümü ile ekranlara geldi. Yalan Dünya 79. bölümde muhtarlık seçimleri heyecanı Cihangir'i sardı. Kocabaşlar ise Yalan Dünya son bölümde bit sorunu yaşadılar. Deniz ve Rıza ise Mayıs ayında evlilik kararı aldılar. Şehmuz'un bitleri ise Yalan Dünya 79. bölümde Cihangir'e yayıldı. Yalan Dünya son bölümde esas sorun ise seçim günü yaşandı. Yalan Dünya 79. bölümü aşağıda bulunan "Full Yalan Dünya İzle" bağlantısını kullanarak kesintisiz şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca Yalan Dünya son bölüm özeti ve fragmanı da aşağıda yer almaktadır.

Yalan Dünya 79. Bölüm Özeti:

Cihangir'de muhtarlık seçimi heyecanı yaşandı. Yalan Dünya son bölümde Cihangir'de seçim telaşı vardı. Hem Selahattin hem de Zerrin muhtarlık koltuğu için kıyasıya rekabete girdiler. Şirketten ve evden kovulan Selahattin, Yalan Dünya 79. bölümde Tülay'da kalıyordu. Para sıkıntısı yaşayan Selahattin, iş ararken Vasfiye'den beklenmedik bir teklif aldı. Yalan Dünya son bölümde Kocabaşlar'da ise bit sorunu vardı. Şehmuz Bey'e bir şekilde bit bulaştı. Evdekilere ve özellikle de Servet'e çaktırmadan Gülistan'ın yardımı ile bitlerden kurtulmaya çalıştı. Her şeyden habersiz olan Rıza ve Servet ise Yalan Dünya 79. bölümde Şehmuz'un mesafeli tavırlarına anlam veremediler. Kocasının uzak tavırlarına en çok da Servet bozuldu.

Rıza ve Deniz ise Yalan Dünya son bölümde Mayıs ayında evlenme kararı aldı. Servet, Şehmuz'dan Rıza ile konuşmasını istedi. Şehmuz öyle bir konuştu ki Rıza düğünü erteledi ama Servet ile de evlilikleri tehlikeye girdiler. Yalan Dünya 79. bölümde 40 yıllık karı kocanın arası fena açıldı. Şehmuz'un bitleri ise Cihangir'e yayıldı. Bitlerin son kurbanı Bünyamin oldu. Evdekiler anlamasın diye Şehmuz'un bit şampuanını bal şişesine koyan Gülistan, Yalan Dünya son bölümde Selahattin'in başını fena derde soktu. Vasfiye'nin yanında çalışmaya başlayan Selahattin, kadının çayına bal diye bit şampuanından koydu. Yalan Dünya 79. bölümde Vasfiye hastanelik, Selahattin ise karakolluk oldu. Kafe'deki konuşmaları görünmez kadın imzası ile yazan gazeteci ise, Emir ile Deniz'in arasının açılmasına neden oldu. Fakat esas kriz seçim günü sandıkta yaşandı.

Full Yalan Dünya İzle (79. Bölüm)

Yalan Dünya 79. Bölüm Fragmanı:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
24.07.2014 16:01:07. #1.13#