Son Dakika Haberleri: Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yıl Mesajları

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın ve CHP Milletvekili Veli Ağbaba, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

31.12.2012 16:00
AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın ve CHP Milletvekili Veli Ağbaba, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Cemal Akın, mesajında, 2012 yılının, özgürleşme, demokratikleşme ve kalkınma yolunda önemli adımların atıldığı bir yıl olduğuna değinerek, Türkiye'nin bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan küresel krize rağmen istikrarlı büyüme ve kalkınma sürecine kararlılıkla devam ettiğine işaret etti.

AK Parti'nin, Türk milletinden aldığı güç, istikrar ve güven içerisinde tüm alanlarda attığı olumlu adımlara vurgu yapan Akın, bu girişimlerin Türkiye'yi bölgesinin ve dünyanın güçlü ve itibarlı bir ülkesi haline getirdiğini kaydetti.

2013 yılının da dostluk ve kardeşliğin güçlenip egemen olduğu, sağlık, mutluluk ve refahın daha da artacağı bir yıl olmasını temenni eden Akın, "Barış ve kardeşlik dolu bir dünya dileklerimle tüm hemşehrilerime selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

-Veli Ağbaba'nın mesajı-

Veli Ağbaba da 2013 yılının eğitimden, sağlığa, ekonomiden sosyal yaşama hayatın her alanında güzel günler getirmesini diledi.

Ağbaba, "Açlığın, yoksulluğun, işsizliğin en aza indiği bir ülke özlemiyle, tüm hemşehrilerimin yeni yılını sağlık, huzur, mutluluk ve kardeşlik dileklerimle kutluyorum" ifadesini kullandı.

Muhabir: Yeter Erdine

Yayıncı: Ahmet Ekici - MALATYA

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.04.2015 20:02:48. #.233#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Yeni Yıl Mesajları
[Hata Bildir]