Yepyeni oyunlara hazırlanın! - Son Dakika

Yepyeni oyunlara hazırlanın!

25.08.2013 17:58
Yepyeni oyunlara hazırlanın!, System.String[]

İki büyük isim, önümüzdeki ayların en hit oyunları için ortaklıklarını duyurdular!

NVIDIA, Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist, Assassins Creed IV Black Flag ve Watch Dogs dahil olmak üzere Ubisoft'un sonbaharda çıkacak popüler oyunları için PC oyuncularına mümkün olan en iyi deneyimleri sunmak üzere Ubisoft ile anlaşma yaptığını duyurdu.

NVIDIA geliştirici teknolojisi ekibi, oyunlara yeni boyutlarda gerçekçilik ve katılım sunan oyun dünyaları oluşturmak için grafik teknolojisindeki yenilikleri uygulamak üzere Ubisoft geliştirme stüdyoları ile yakın bir işbirliği yürütüyor. Bunun bir örneği, Hollywood seviyelerinde akıcı animasyon, yumuşak gölgeler, HBAO+ (horizon-based ambient occlusion) ve gelişmiş DX11 mozaikleme sunan NVIDIA TXAA kenar yumuşatmadır.

NVIDIA İçerik ve Teknoloji Başkan Yardımcısı Tony Tamasi, "Günümüzde PC oyun her zamankinden daha da güçlü ve Ubisoft PC oyuncularının en iyi çözünürlükler, en akıcı çerçeve hızları ve en son oyun yenilikleri gibi gerçek anlamda seçkin bir deneyim talep ettiklerinin bilincindedir" dedi. "Teknolojilerimizi uygulayarak görsel açıdan hayal edilebilecek en muhteşem oyunları sunmak üzere tüm geliştirme süreci boyunca Ubisot'un inanılmaz yetenekli ekibi ile yakın bir işbirliği içindeydik."

Yepyeni oyunlara hazırlanın!

Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Yepyeni oyunlara hazırlanın! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti