11:2800
Son Dakika Haberleri: Yetenek Sizsiniz Türkiye Burhan Baysan Ve Ekibi Balondan Yaptıkları Elbise ile Göz Doldurdular!

Yetenek Sizsiniz Türkiye Burhan Baysan Ve Ekibi Balondan Yaptıkları Elbise ile Göz Doldurdular!


Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile Türkiye her hafta değişik ve gizli kalmış yetenekler ile tanışıyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de her daldan bir yetenek veya yetenekler görmek mümkün. İşte o yeteneklerden Burhan Baysan ve arkadaşları balon sanatı ile göz doldurdular.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Burhan Baysan Ve Ekibi Balondan Yaptıkları Elbise ile Göz Doldurdular!,

Acun Medya'nın düzenlediği Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezon yeni bölümü bu akşam. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması saklı kalmış birçok yeteneği tanıtmaya devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm bu akşam 20.00'da Star TV'de.

Yetenek Sizsiniz Türkiye bu akşam Star TV'de. Yetenek Sizsiniz Türkiye Acun Medya tarafından organize ediliyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni jüri üyesi Eser Yenenler ile renkli sahnelere konuk oluyor.Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisi Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'den oluşuyor. Bu sezon Sergen Yalçın yerine gelen Eser Yenenler esprileri ile seyircileri güldürerek Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye renk katıyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye bu akşam Star TV'de 20.00'dan itibaren yayınlanacak.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de performansların yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Ekranların beğenilen yarışması 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Cumartesi ve Pazar Star TV'de ekrana gelmeye devam ediyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması bu haftaki bölümde sahne alan Burhan Baysan ve ekibi yaptıkları balon figürleri ile yarışmaya renk kattılar. Burhan Baysan ve ekibi üç kişiden oluşuyor ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına Ankara'dan katılıyorlar. Burhan Baysan balon figür sanatı ile 3 senedir profesyonel olarak uğraştıklarını söyledi. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de balon gösterisiyle izleyicilerden bol alkış olan Burhan Baysan ve ekibi gösterilerinin finalinde yaptıkları balondan elbise ile göz doldurdular. Burhan Baysan ve ekibinin 4,5 saat uğraşarak yaptıkları balon elbise izleyicilerin ve jürinin beğenisini kazandılar. Burhan Baysan ve ekibi Yetenek Sizsiniz Türkiye'de üç "evet" oyu alarak bir üst tura çıktılar.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Burhan Baysan Ve Ekibi Balon Gösterisi

Gazeteler:
[Hata Bildir]
24.07.2014 11:28:09. #1.11#