00:1700
Son Dakika Haberleri: Yetenek Sizsiniz Türkiye Güven Kardeşler Kung Fu Performansları ile Büyülediler!

Yetenek Sizsiniz Türkiye Güven Kardeşler Kung Fu Performansları ile Büyülediler!


Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında dün yayınlanan son bölümünde uzakdoğu akrobasi hareketleri yapan üç kardeş jüriden tam not aldı. Erdoğan-Mücahit-Cüneyt Güven kardeşlerin videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Güven Kardeşler Kung Fu Performansları ile Büyülediler!,
Yetenek Sizsiniz Türkiye bu akşam Star TV'de. Yetenek Sizsiniz Türkiye Acun Medya tarafından organize ediliyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni jüri üyesi Eser Yenenler ile renkli sahnelere konuk oluyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisi Acun IlıcalıHülya Avşar ve Eser Yenenler'den oluşuyor. Bu sezon Sergen Yalçın yerine gelen Eser Yenenler esprileri ile seyircileri güldürerek Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye renk katıyor. 
Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının son bölümüne İngiltere'den katılan üç kardeş Erdoğan - Mücahit - Cüneyt Güven yaptıkları "Uzakdoğu Akrobasi" gösterisi ile herkesi etkiledi. Yaşları sırasıyla 21-12-6 olan üç kardeş, yaklaşık 4 senedir bu sporla meşguller. Babaları Kıbrıslı Lefkoşalı olan üç kardeşin anneleri İngiliz. Anneleri ile beraber geldiklerini öğrenen Acun, tanışmak için sahneye davet etti. Erdoğan - Mücahit - Cüneyt Güven kardeşlerin annelerinin kapalı olması şaşırttı özellikle Hülya Avşar"Nasıl yani?" dedi. Anne tamamen İngiliz ve Kıbrıs'ta kaldığı 1,5 senede Türkçe'yi öğrenmiş. Erdoğan - Mücahit - Cüneyt Güven kardeşler sergiledikleri Kung- Fu performansları ile tam not aldı. Güven Kardeşler 3 "evet" ile bir üst tura çıkmayı başardılar.

Gazeteler:
[Hata Bildir]
31.07.2014 00:17:05. #1.11#