08:2600
Son Dakika Haberleri: YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE YENİ BÖLÜM ŞAHİN KENDİRCİ İZLE - YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE ŞAHİN KENDİRCİ

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE YENİ BÖLÜM ŞAHİN KENDİRCİ İZLE - YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE ŞAHİN KENDİRCİ


Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. tur devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yarışmacılar bir üst tura çıkabilmek için bütün hünerlerini gösterecekler. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de. Yetenek Sizsiniz Türkiye 21 Aralık Cumartesi FULL izle-Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm izle...

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE YENİ BÖLÜM ŞAHİN KENDİRCİ İZLE - YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE ŞAHİN KENDİRCİ,

Acun Medya'nın düzenlediği Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezon yeni bölümü bu akşam. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması saklı kalmış birçok yeteneği tanıtmaya devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm her cumartesi ve pazar günleri 20.00'de Star TV'de.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezonunda Star TV'de. Yetenek Sizsiniz Türkiye Acun Medya tarafından organize ediliyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni jüri üyesi Eser Yenenler ile renkli sahnelere konuk oluyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisi Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'den oluşuyor. Bu sezon Sergen Yalçın yerine gelen Eser Yenenler esprileri ile seyircileri güldürerek Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye renk katıyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur bu akşam 14 Aralık Cumartesi Star TV'de 20.00'den itibaren yayınlanıyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de performansların yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Ekranların beğenilen yarışması 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Cumartesi ve Pazar Star TV'de ekrana gelmeye devam ediyor. 

Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği yarışmada bu sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye jüri kadrosuna Eser Yenenler  katıldı. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler ile yetenek avı devam ediyor...

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana  mücadele edecek. 

Birinci turda gösterdikleri performansları ile jüriden evet alan yarışmacılar bu etabı da geçerlerse yarı finale yükselecekler. Evet mi hayır mı? 2.turda  heyecan başlıyor.

Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği Yetenek Sizsiniz Türkiye'de heyecan devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana  mücadele edecek. 

Alp Kırşan'ın sunumu ile

Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla "Yetenek Sizsiniz Türkiye" bu akşam Star'da. 

Yetenek Sizsiniz Türkiye ilk turunda adından sılça söz ettiren Şahin Kendirci, Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur elemelerinde performansı ile salonu inletti. Yetenek Sizsiniz Türkiye seyircilerinin "Bir kere bir kere" sloganları karşısında göz yaşlarına hakim olamadı. Şahin Kendirci, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında seyircilerin %94 evet oyu alarak haftanın rekorunu kırdı! 

ŞAHİN KENDİRCİ YETENEK SİZSİNİZ PERFORMANSI

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yeni Bölüm (21 Aralık Cumartesi) Canlı İzle!

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Fragman

Gazeteler:
[Hata Bildir]
23.07.2014 08:26:51. #1.11#