SON DAKİKA HABERTÜRK HABERLERİ

Son Dakika Habertürk Haberleri


... Devamı

09:47
Öcalan'a "Memlekete Hoş Geldin" Diyen Albay Hayatını Kaybetti Kenya'da yakalanan Öcalan'ı getiren uçakta, ona "Memlekete hoş geldin" diyen sesin sahibi emekli Albay Abdullah Soyluoğlu, hayatını kaybetti.
Öcalan'a 'Memlekete Hoş Geldin' Diyen Albay Hayatını Kaybetti
08:12
Konut Fiyatlarına Yüzde 25 Otomatik Zam 14 Ocak 2015 tarihinden itibaren imar artışı nedeniyle ortaya çıkan değer artışının yüzde 50'sinden fazlasına devlet talip. Sektör oyuncularına göre ise bu, zam demek.
Konut Fiyatlarına Yüzde 25 Otomatik Zam
08:04
Bavul Vahşetinin Detayları Kan Dondurdu Polis, bavulun bulunduğu bölgedeki çöp kutularında ve kent çöplüğünde öldürülen kadının kayıp bacaklarını aradı.
Bavul Vahşetinin Detayları Kan Dondurdu
22:21
Tsyd'nin Sporun Zirvesi Semineri Başladı (4) Yayın YÖNETMENLERININ GÖZÜYLE SPOR MEDYASI Sporun zirvesinde 'Yayın yönetmenlerinin gözüyle spor medyası' konulu paneli, TSYD Başkan vekili ve DHA Spor Müdürü Faik Gürses yönetti.
16:17
Ceyda Karan ve Hikmet Çetinkaya Kimdir ? İkiliye Karikatür Tepkisi Cumhuriyet gazetesi yazarları Ceyda Karan ve Hikmet Çetinkaya yazılarında Charlie Hebdo olaylarını kaleme aldılar. İkilinin Charlie Hebdo yazılarında Hz.Muhammed'e hakaret içeren karikatürüde yayınlamaları tepkilere neden oldu. Ceyda Karan ve Hikmet Çetinkaya Kimdir?
14:19
Ulusal Gazetelerin Genel Yayın Yönetmenlerinin Gözünden Spor Medyası Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) tarafından bu yıl 52’ncisi düzenlenen Sporun Zirvesi Semineri oturumlarla devam ediyor.
Ulusal Gazetelerin Genel Yayın Yönetmenlerinin Gözünden Spor Medyası
13:01
Tsyd 52. Yıl Sporun Zirvesi Semineri Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin: "Türk futbolundaki mali güç düşüşü, sportif başarısızlık kaynaklı" "Türk futbolcularının birçoğu, anormal paralar alan, normal sporcular olduklarını kabul etmeliler"
12:33
Passolig Genel Müdürü Gündoğan Spordan Kaçan Sponsorlar Passolig Sistemi Sayesinde Geri Gelecek Passolig Genel Müdürü Gündoğan Spordan kaçan sponsorlar Passolig sistemi sayesinde geri gelecek Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) her yıl geleneksel olarak düzenlediği TSYD Sporun Zirvesi Seminerinin 52. buluşmasında ilk oturum tamamlandı.
Passolig Genel Müdürü Gündoğan Spordan Kaçan Sponsorlar Passolig Sistemi Sayesinde Geri Gelecek
12:30
TSYD'nin Sporun Zirvesi Semineri Başladı Türkiye Spor Yazarları Derneğinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği 'Sporun Zirvesi' seminerinin 52'inci buluşmasında ilk oturum tamamlandı.
TSYD'nin Sporun Zirvesi Semineri Başladı
10:24
Emlakçıyı Aradan Çıkaran Yandı, Emlakçılara İyi Haber Yargıtay, satın almayı düşündüğü evi emlakçı aracılığıyla gezen ve daha sonra ev sahibiyle doğrudan görüşerek satın alan müşteriye cezayı kesti.
Emlakçıyı Aradan Çıkaran Yandı, Emlakçılara İyi Haber
10:01
Emlakçıyı Aradan Çıkaran Yandı Yargıtay, satın almayı düşündüğü evi emlakçı aracılığıyla gezen ve daha sonra ev sahibiyle doğrudan görüşerek satın alan müşteriye cezayı kesti.
Emlakçıyı Aradan Çıkaran Yandı
09:17
Ülker, Türk Futbolundan Elini Çekti Yıldız Holding Başkanı Murat Ülker, Yıldırım Demirören'e bir mektup gönderip futboldan tüm desteklerini çektiklerini duyurdu.
Ülker, Türk Futbolundan Elini Çekti
09:16
Ülker Futboldan Desteğini Çekti Yıldız Holding Başkanı Murat Ülker, Yıldırım Demirören'e bir mektup gönderip futboldan tüm desteklerini çektiklerini duyurdu.
Ülker Futboldan Desteğini Çekti
09:02
Demirtaş "Şapşikler"in Kim Olduğunu Açıkladı, Şapşikler Kim ? HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, katıldığı televizyon programında geçtiğimiz günlerde söylediği "Şapşikler" ifadesinin kimlere yönelik olduğunu açıkladı.
Demirtaş 'Şapşikler'in Kim Olduğunu Açıkladı, Şapşikler Kim ?
08:22
Demirtaş: 9,5 Dolayında Oyumuz Var Konuk olduğu programda seçime parti olarak gireceklerini belirten HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş "Anketlere göre şu anda bile 9,5 dolayında oyumuz var" dedi.
Demirtaş: 9,5 Dolayında Oyumuz Var
23:04
Selahattin Demirtaş, "Şapşikler"in Kim Olduğunu Açıkladı HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, katıldığı televizyon programında geçtiğimiz günlerde söylediği "Şapşikler" ifadesinin kimlere yönelik olduğunu açıkladı.
Selahattin Demirtaş, 'Şapşikler'in Kim Olduğunu Açıkladı
09:09
Liseli Kız Hamile Çıktı, 15 Yaşındaki Sevgilisi Tutuklandı Antalya'da mide ağrısı şikayetiyle hastaneye götürülen 15 yaşındaki lise öğrencisi İ.N.'nin hamile olduğu ortaya çıktı. Genç kızın aynı yaştaki sevgilisi tutuklandı.
Liseli Kız Hamile Çıktı, 15 Yaşındaki Sevgilisi Tutuklandı
09:02
Hangi İşçinin Ne Kadar Maaş Aldığı Belli Oldu En fazla maaş 2 bin 954 TL'lik ortalama ile elektrik, gaz ve iklimlendirme sektörünce veriliyor
Hangi İşçinin Ne Kadar Maaş Aldığı Belli Oldu
08:04
Hangi İşin Ne Kadar Maaş Getirdiği Belli Oldu En fazla maaş 2 bin 954 TL'lik ortalama ile elektrik, gaz ve iklimlendirme sektörünce veriliyor
Hangi İşin Ne Kadar Maaş Getirdiği Belli Oldu
16:12
Fransa'nın Peşine Düştüğü Boumedienne'nin Türkiye'ye Giriş Anları Fransız polisinin peşine düştüğü Hayat Boumeddiene'nin pasaport kontrolünden geçişi sırasında çekilen görüntülerini Habertürk yayınladı.
Fransa'nın Peşine Düştüğü Boumedienne'nin Türkiye'ye Giriş Anları
12:35
Milli Savaş Uçağı Olarak FX-1 Tercih Edildi Sır gibi saklanan milli savaş uçağı ile ilgili detaylara ulaşıldı. Uçakta çift motorlu FX-1 modeli tercih edildi.
Milli Savaş Uçağı Olarak FX-1 Tercih Edildi
08:17
Dünya Liderleri İnsanlık İçin Paris'te Yürüyecek Paris'te bugün teröre karşı düzenlenecek dayanışma yürüyüşüne Avrupa ve dünyadan liderlerin yanı sıra Başbakan Davutoğlu da katılacak.
Dünya Liderleri İnsanlık İçin Paris'te Yürüyecek
21:27
IŞİD'den Kilis'e Yakın Bölgede İntihar Saldırısı: 14 Ölü Terör örgütü IŞİD, Kilis sınırına yakın yerde intihar saldırısı düzenledi. İlk gelen bilgilere göre, 14 kişi hayatını kaybetti
IŞİD'den Kilis'e Yakın Bölgede İntihar Saldırısı: 14 Ölü
17:44
Ekranların Başarılı Yüzü Pelin Çift, TRT'ye Transfer Oldu Habertürk'ün program müdürü Ebru Yücel'in yapımcılığını üstlendiği 'Öteki Gündem' programı aynı kadroyla TRT'ye geçti.
Ekranların Başarılı Yüzü Pelin Çift, TRT'ye Transfer Oldu
12:00
Arzuhan Doğan Yalçındağ'a En Beğenilen İş Kadını Ödülü Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 13'üncüsü düzenlenen 'Yılın Yıldızları Ödül Töreni'nde en beğenilen iş kadını ödülü, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ'a verildi.
Arzuhan Doğan Yalçındağ'a En Beğenilen İş Kadını Ödülü
11:52
1arzuhan Doğan Yalçındağ?a En Beğenilen İş Kadını Ödülü Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 13'üncüsü düzenlenen 'Yılın Yıldızları Ödül Töreni'nde en beğenilen iş kadını ödülü, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ'a verildi.
1arzuhan Doğan Yalçındağ?a En Beğenilen İş Kadını Ödülü
11:43
Arzuhan Doğan Yalçındağ'a En Beğenilen İş Kadını Ödülü Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 13'üncüsü düzenlenen 'Yılın Yıldızları Ödül Töreni'nde en beğenilen iş kadını ödülü, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ'a verildi.
Arzuhan Doğan Yalçındağ'a En Beğenilen İş Kadını Ödülü
08:18
Eve Gelen Temizlikçinin Sigortası Cep Telefonu İle Yapılabilecek SGK evlerde gündelik çalışanların sigortasının kolayca yapılabilmesi için yeni bir sistemi üzerinde çalışıyor.
Eve Gelen Temizlikçinin Sigortası Cep Telefonu İle Yapılabilecek
07:51
Erdal Özyağcılar'ın Oğluna 'GDO'dan 12 Yıl Hapis İstemi Merkezi Hollanda'da firmaya Türkiye'ye GDO'lu ürün sattığı gerekçesiyle dava açıldı. Şirketin Türkiye Genel Müdürü Emrah Özyağcılar hakkında 12 yıl hapis isteniyor.
Erdal Özyağcılar'ın Oğluna 'GDO'dan 12 Yıl Hapis İstemi
07:44
Paris Katliamın Akıl Hocaları Gösterilen 3 İsim Charlie Hebdo katliamını gerçekleştiren kardeşlerin akıl hocalarının yaşadıkları bölgenin imamı, Cezayirli bir cihatçı ve Cezayir İslam Ordusu'nun bir üyesi olduğu öne sürüldü.
Paris Katliamın Akıl Hocaları Gösterilen 3 İsim
20:29
Çalsın Sazlar L Habertürk "Afiş" Programı #CalsinSazlar 9 Ocak'ta sinemalarda.
Çalsın Sazlar L Habertürk 'Afiş' Programı
08:41
Veli Kavlak'tan Fenerbahçe'ye: Beni Artık Aramayın! Beşiktaş ile yeni sözleşme konusunda anlaşan Veli Kavlak'ın Fenerbahçe'nin cazip teklifini reddettiği öğrenildi.
Veli Kavlak'tan Fenerbahçe'ye: Beni Artık Aramayın!
07:38
Çözüm Sürecindeki En Kritik Tarih Uzun zamandan beri müzakerlerin sürdürüldüğü Çözüm sürecinde kritik ve önemli bir dönemece giriliyor. Şubat-mart ayında dağdan eve dönüşlerin başlaması hedefleniyor.
Çözüm Sürecindeki En Kritik Tarih
17:12
Ersun Yanal'dan Fatih Terim'e Misilleme Ersun Yanal, Milli Takımlar Genel Direktörü olduğu dönemde düzenlediği Antrenör Gelişim Semineri'ne davet edilmesine karşın katılmayan Fatih Terim'e aynı şekilde karşılık verdi.
12:28
Al Nasr'dan Trabzonspor'a Cardozo İçin 8 Milyon Euroluk Teklif Arabistan'ın Al Nasr kulübü, Trabzonspor'un Paraguaylı golcüsü Oscar Cardozo için teklifini 6 milyon eurodan 8 milyon euroya çıkardı.
Al Nasr'dan Trabzonspor'a Cardozo İçin 8 Milyon Euroluk Teklif
11:28
Emenike Fenerbahçe'den Ayrılmayı Kafasına Koydu! Fenerbahçe'nin Nijeryalı santraforu Emmanuel Emenike'nin ayrılma kararı aldığı ve bu kararını Fenerbahçe yönetimine ilettiği iddia edildi.
08:10
Ünlü Gurme Vedat Milor'a Kötü Haber Bakanlık Meslek Hayatını Bitirdi Gümrük Bakanlığı, reklam ve satışlarda yeni düzenlemeye gidiyor. Doktorlar diş fırçası reklamlarında ürün tanıtamayacak. Gurmeler mekan tarif edemeyecek.
Ünlü Gurme Vedat Milor'a Kötü Haber Bakanlık Meslek Hayatını Bitirdi
08:09
Selçuk Şahin'le Oyuncu İbrahim Çelikkol Tekme Tokat Kavga Etti Çapkınlıklarıyla tanınan oyuncu İbrahim Çelikkol ve Fenerbahçeli Selçuk Şahin, önceki gün Ortaköy'deki Albüm adlı mekânda birbirine girdi.
Selçuk Şahin'le Oyuncu İbrahim Çelikkol Tekme Tokat Kavga Etti
16:02
Fatih Terim, 3. Lig'i Ortadan Kaldıracak Milli Takımlar Futbol Direktörü Fatih Terim, yabancı sınırlamasının ardından şimdi de Spor Toto 3. Lig'i kaldıracak.
Fatih Terim, 3. Lig'i Ortadan Kaldıracak
15:27
10. Bad Basketbol Oskarları'nı Kazananlar Belli Oldu Basketbol Adamları Derneği (BAD) tarafından geleneksel olarak yılın başarılarına verilen Geleneksel 10. BAD Basketbol Oskarları-2014 Ödülleri açıklandı.
14:43
10. Bad Basketbol Oskarları-2014 Ödülleri'ni Kazananlar Belli Oldu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ı Onur Ödülü'ne, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, TBF FİBA Avrupa Başkanı Turgay Demirel, TMOK Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdenay ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı BAD Özel Ödülü'ne layık bulundu Yılın Erkek Basketbol Takımı Pınar Karşıyaka, Kadın Basketbol Takımı Galatasaray Odea Bank seçildi.
13:50
Basketbol Oskarlarını Kazananlar Belli Oldu BAD Yönetim Kurulu, Basketbol Adamları Derneğinin geleneksel olarak yılın başarılarına verdiği "Geleneksel 10. BAD Basketbol Oskarları-2014 Ödülleri"ni açıkladı.
22:47
"İddialar İspatlanırsa Gerekeni Yapacağız" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, 4 eski bakanla ilgili iddialar ispatlanırsa gerekeni yapacaklarını söyledi.
22:32
"İddialar İspatlanırsa Gerekeni Yapacağız" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, 4 eski bakanla ilgili iddialar ispatlanırsa gerekeni yapacaklarını söyledi.
16:27
Erhan Çelik Kimdir ? Habertürk'ten Neden İstifa Etti ? Erhan Çelik kimdir ? Habertürk'te genel yayın yönetmenliği görevini yürüten Erhan Çelik, Twitter hesabından "Az önce istifamı sundum" diyerek kanalla bağlarını kopardığını belirtti.
Erhan Çelik Kimdir ? Habertürk'ten Neden İstifa Etti ?
16:26
Erhan Çelik Kimdir ? Çelik Habertürk'ten İstifa Etti ! Erhan Çelik kimdir ? Habertürk'te genel yayın yönetmenliği görevini yürüten Erhan Çelik, Twitter hesabından "Az önce istifamı sundum" diyerek kanalla bağlarını kopardığını belirtti.
Erhan Çelik Kimdir ? Çelik Habertürk'ten İstifa Etti !
16:09
Erhan Çelik, Habertürk'teki Görevinden İstifa Etti Habertürk'te genel yayın yönetmenliği görevini yürüten Erhan Çelik, Twitter hesabından "Az önce istifamı sundum" diyerek kanalla bağlarını kopardığını açıkladı.
Erhan Çelik, Habertürk'teki Görevinden İstifa Etti
13:41
Ece Üner: Onları Doğurmamak Bizim Elimizde Habertürk spikeri Ece Üner, Müezzinoğlu ve yazar Yıldız'ın kadınlar hakkında sözlerinin tartışıldığı programda "Böylelerini doğurmamak bizim elimizde" dedi.
Ece Üner: Onları Doğurmamak Bizim Elimizde
13:24
Russell Crowe'un Filmi Kendi Ülkesinde İlgi Görmedi Kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile Cem Yılmaz'ın da olduğu, Son Umut filmi, Russell Crowe'un ülkesi Avustralya'da ilgi görmedi.
Russell Crowe'un Filmi Kendi Ülkesinde İlgi Görmedi
13:06
Ece Üner, Canlı Yayında Fena Çark Etti Sağlık Bakanı Müezzinoğlu ve yazar Nureddin Yıldız'ın kadınlar hakkında sözlerinin tartışıldığı programa Habertürk spikeri Ece Üner'in sözleri damga vurdu.
Ece Üner, Canlı Yayında Fena Çark Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 16:41:36. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HABERTÜRK HABERLERİ
[Hata Bildir]