12:1400
SON DAKİKA HAC HABERLERİ

Son Dakika Hac Haberleri

  Leman Sam: Hacca ve Umreye Gitmem

  Edirne'ye konser vermek için gelen sanatçı Leman Sam, gösteriş yapmak için hacca ve umreye gidenlere karşı olduğunu ifade ederek, "Araplar bu işi kazanç haline getirdi. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Doğal Güzellikleri Harika Olan Samsun'un Turizm Haritalarında Yeri Yok'

  Doğal Güzellikleri Harika Olan Samsun'un Turizm Haritalarında Yeri Yok"

  Suudi Arabistanlı gazeteci ve iş adamları ilin turizm potansiyelini tanımak ve tanıtmak için Samsun’a geldi. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Kutlu Doğum Haftası

  Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Eğitim Daire Başkanı Kurt: "Kutlu Doğum Haftası ülkemizin her köşesinde hatta dünyanın farklı şehirlerinde neşe ve heyecan ile kutlanılıyor'' (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Cezayir'deki Seçimde 10 Kişi Gözaltına Alındı

  Cezayir'de güvenlik güçleri, cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının protesto edildiği gösteriye müdahale etti, 10 kişi gözaltına alındı. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Hazreti Üftade Sempozyumla Anılıyor

  Hazreti Üftade Sempozyumla Anılıyor

  Ahlak ve gönül dünyasında asırlar boyu süren izler bırakan Üftade Hazretleri Bursa'da sempozyumla anılıyor. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Sağlık Bakanlığından Mers Hastalığına İlişkin Açıklama Açıklaması

  Sağlık Bakanlığı MERS hastalığına ilişkin, “Dünya Sağlık Örgütü’nün hastalıkla ilgili güncel bilgi ve tavsiyeleri takip edilmeye başlanmış, laboratuvarları 10 gün içerisinde bu yeni virüsü tespit etme kapasitesine kavuşturulmuş, sağlık kurumlarımıza hastalıkla ilgili bilgiler duyurularak gerekli tedbirlerin alınması sağlanmış ve ülkemizde vaka araştırılmasına yönelik belirlenen düzen ve kriterlerle çalışmalara başlanmıştır” dedi. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Dörtyol'da 'Kutlu Doğum' Coşkusu

  Dörtyol'da 'Kutlu Doğum' Coşkusu

  Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Daire Başkanlığı Şube Müdürü Hayrullah Köken, Hatay’ın Dörtyol ilçesinde düzenlenen programda ‘Peygamberimiz, din ve samimiyeti’ anlattı. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Türk Hava Yolları'na Ödül

  THY'nin özel tasarım seyahat setleri Travel Plus Awards’dan iki ödül aldı. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Taksim Dayanışması: 1 Mayıs'ta Taksim'de Olmak İstiyoruz

  Taksim Dayanışması: 1 Mayıs'ta Taksim'de Olmak İstiyoruz

  Taksim Dayanışması adına açıklama yapan Akif Burak Atlar, "Taksim'de 100 binlerle coşkulu, barışçıl bir şekilde 1 Mayıs'ı kutlamak istiyoruz." dedi. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

 

  Eskişehir'de Tarihi Eser Operasyonu

  Eskişehir'de Tarihi Eser Operasyonu

  Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bir araçta yapılan aramada, Helenistik, Roma ve Doğu Roma dönemlerine ait çok sayıda tarihi eser ele geçirildi, olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Lüleburgaz'da Kutlu Doğum Haftası Ziyaretleri

  Lüleburgaz'da Kutlu Doğum Haftası Ziyaretleri

  Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde Kutlu Doğum Haftası programları başladı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri