SON DAKİKA HACILAR HABERLERİ

Son Dakika Hacılar Haberleri

  Erciyes'te Hafta Sonu Yoğunluğu

  Erciyes'te Hafta Sonu Yoğunluğu

  Erciyes'te hafta sonu yoğunluğu- Adana, Mersin, Ankara ve çevre illerden gelerek Erciyes'te kayak yapan tatilciler, karın zevkini çıkardı Türkiye'nin önemli kış sporları merkezlerinden Erciyes'te hafta sonu yoğunluğu yaşandı. (04 Ocak 2015 Pazar )

   

  Erciyes'te Hafta Sonu Yoğunluğu

  Adana, Mersin, Ankara ve çevre illerden gelerek Erciyes'te kayak yapan tatilciler, karın zevkini çıkardı. (04 Ocak 2015 Pazar )

   

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Planlama Toplantıları

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçeyle ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı. (03 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  İlçeler İçin Yatırım ve Planlama Toplantısı

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçe ile ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı. (03 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Büyükşehir'den Planlama Toplantısı

  Büyükşehir'den Planlama Toplantısı

  Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçe ile ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı. (03 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Erciyes'te Yılbaşı Tatili Yoğunluğu

  Erciyes'te Yılbaşı Tatili Yoğunluğu

  Erciyes AŞ Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler, yılbaşı gecesinde Erciyes'te otellerin dolduğunu ve dışarıdan gelen yerli turistlerin kent merkezinde bulunan otelleri de doldurduğunu söyledi. (02 Ocak 2015 Cuma )

   

  Yılbaşında Erciyes'teki Oteller Doldu

  Yılbaşında Erciyes'teki Oteller Doldu

  Erciyes AŞ. Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler, yılbaşı gecesinde Erciyes’te ve kent merkezinde bulunan otellerin dolduğunu söyledi. (02 Ocak 2015 Cuma )

   

  Dünyada Son Yıllarda Yaşanan Büyük İzdihamlar

  Çin’in Şanghay şehrinde dün yaşanan yeni yıl kutlamalarında çıkan izdihamda 36 kişinin öldüğü, 47 kişinin yaralandığı üzücü olayın yakınları sürerken, akıllara son yıllarda yaşanan büyük izdihamlar geldi. (01 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Şampiyon Veteran Kayakçı Mutlu, Toprağa Verildi

  Şampiyon Veteran Kayakçı Mutlu, Toprağa Verildi

  Kayseri'de kazada yaşamını yitiren 'Türkiye'nin en yaşlı kayakçısı' unvanına sahip 78 yaşındaki Hasan Mutlu, bugün binlerce kişinin katıldığı törenle toprağa verildi. (30 Aralık 2014 Salı )

   

  Kayakçı Dede" Toprağa Verildi

  Kayseri'de "kayakçı dede" olarak bilinen ve renkli kişiliğiyle tanınan Hasan Mutlu'nun cenazesinde tabutunun üstüne madalyası konuldu. (30 Aralık 2014 Salı )

   

  Kayakçı Dede' Toprağa Verildi

  Kayakçı Dede" Toprağa Verildi

  "Kayakçı dede" toprağa verildi- Kayseri'de "kayakçı dede" olarak bilinen ve renkli kişiliğiyle tanınan Hasan Mutlu'nun cenazesinde tabutunun üstüne madalyası konuldu Kayak sporuna olan tutkusuyla bilinen Kayseri'nin renkli kişiliklerinden "kayakçı dede" lakaplı 78 yaşındaki Hasan Mutlu'nun cenazesi toprağa verildi. (30 Aralık 2014 Salı )

   

  Kayakçı Dede' Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Kayakçı Dede' Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Kayseri’de geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden, ‘Kayakçı dede’ olarak tanınan 78 yaşındaki Hasan Mutlu son yolculuğuna uğurlandı. (30 Aralık 2014 Salı )

   

  Kayak Tutkunu Dede, Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

  Kayak Tutkunu Dede, Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

  Kayak tutkunu dede, trafik kazasında hayatını kaybetti- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, başbakanlığı döneminde Erciyes Kayak Merkezi'ndeki bir programda kayak takımı hediye ettiği halk arasında da "Kayakçı Dede" olarak tanınan Hasan Mutlu, trafik kazasında öldü Kayseri'de, ilerlemiş yaşına rağmen Erciyes'te kayak yapan ve halk arasında "Kayakçı Dede" olarak bilinen Hasan Mutlu (78), trafik kazasında hayatını kaybetti. (30 Aralık 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 04:22:59. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HACILAR HABERLERİ
[Hata Bildir]