SON DAKİKA HADIMKÖY HABERLERİ

Son Dakika Hadımköy Haberleri

15:31
Kontrolden Çıkan Tır Devrildi Hadımköy’de sürücüsünün direksiyon başında uyuduğu iddia edilen bir TIR, kontrolden çıkarak devrildi.
Kontrolden Çıkan Tır Devrildi
15:03
Kontrolden Çıkan Tır Devrildi Hadımköy’de sürücüsünün direksiyon başında uyuduğu iddia edilen bir TIR, kontrolden çıkarak devrildi.
Kontrolden Çıkan Tır Devrildi
16:49
Okulun Yangın Merdiveninden Düşen 5. Sınıf Öğrencisi Yaşamını Yitirdi Arnavutköy Hadımköy İBB Evliya Çelebi İlköğretim Okulu'nda yangın merdiveninden düşen 5. Sınıf öğrencisi Resul Yaşar (11), tedavi gördüğü hastanede bir hafta sonra yaşamını yitirdi.
Okulun Yangın Merdiveninden Düşen 5. Sınıf Öğrencisi Yaşamını Yitirdi
16:35
Minik Resul'un Acı Ölümü Hadımköy'de 5. sınıf öğrencisi Resul Yaşar, okulun yangın merdiveninden düşerek hayatını kaybetti.
Minik Resul'un Acı Ölümü
16:00
İstanbul -11 Dereceyi Gördü 11 dereceyle Kınalı ile Selimpaşa oldu.
İstanbul -11 Dereceyi Gördü
11:31
İstanbul'da Kar Yağışı İstanbul Büyükşehir Belediyesi, gece karla mücadele çalışmalarında 5 bin 174 ton tuz ile 49 ton solüsyon kullandı.
17:31
İstanbul'da Kar Yağışı Öğleden sonra etkisini artırarak tüm şehirde etkili olan kar yağışı nedeniyle gece yarısından sonra gizli buzlanma uyarısı yapıldı.
16:26
İbb'den Karla Mücadele Açıklaması İstanbul'da etkili olan kar yağışı devam ediyor.
11:30
İstanbul'da Kar Yağışı Meteoroloji Mühendisleri Odası 2. Başkanı Köse: "Şu an Üsküdar'da, Kısıklı'da, Çamlıca Tepesi'nde kar yağışı devam ediyor.
10:53
Tem Otoyolu Beyaza Büründü Hadımköy’de aralıklarla etkisini sürdüren yoğun kar yağışı TEM Otoyolu’nda seyreden sürücülere zor anlar yaşattı.
10:37
Tem Otoyolu Beyaza Büründü Hadımköy’de aralıklarla etkisini sürdüren yoğun kar yağışı TEM Otoyolu’nda seyreden sürücülere zor anlar yaşattı.
Tem Otoyolu Beyaza Büründü
08:40
Türkiye Donuyor Meteoroloji’nin uyarılarının ardından havalar hissedilir şekilde düştü.
Türkiye Donuyor
03:11
İstanbul'da Kar Yağışı Yer Yer Etkili Oluyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün günlerdir uyarısını yaptığı kar yağışı İstanbul’da gece yarısında başladı.
İstanbul'da Kar Yağışı Yer Yer Etkili Oluyor
02:44
İstanbul'da Kar Yağışı Yer Yer Etkili Oluyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün günlerdir uyarısını yaptığı kar yağışı İstanbul’da gece yarısında başladı.
20:41
Kar Yağışı İlçeyi Beyaza Bürüdü Hadımköy’de etkili olan kar yağışı sürüyor.
Kar Yağışı İlçeyi Beyaza Bürüdü
19:15
Meteoroloji'nin Uyardığı Kar Yağışı Başladı! İstanbul’a için yapılan yağış uyarısının ardından beklenen yoğun kar yağışı Hadımköy’de başladı.
Meteoroloji'nin Uyardığı Kar Yağışı Başladı!
19:07
Hadımköy'de Yoğun Kar Yağışı İstanbul’a için yapılan yağış uyarısının ardından beklenen yoğun kar yağışı Hadımköy’de başladı.
13:53
Türk Barter, "Barter Shop" Mağazasını 10 Kat Büyüttü Türk Barter, Türkiye’nin ilk nakitsiz alışveriş mağazası Barter Shop’u 5 bin metrekarelik yeni alanı ile 10 kat büyüttü.
Türk Barter, 'Barter Shop' Mağazasını 10 Kat Büyüttü
10:17
İbb: Kar Kalınlığı 8 Cm Oldu, Barajlarda Doluluk Arttı Kar yağışının bugün gün boyu aralıklarla kuvvetli yağacağı ve fırtına ile birlikte kar yağışının tipiye dönüşeceği tahmin ediliyor.
İbb: Kar Kalınlığı 8 Cm Oldu, Barajlarda Doluluk Arttı
09:24
İbb, Bin 920 Personelle Karla Mücadele Etti İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
İbb, Bin 920 Personelle Karla Mücadele Etti
12:35
Kar Yağışı Çatalca'yı Beyaza Bürüdü İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı, Çatalca’yı beyaza bürüdü.
09:58
İstanbul'da Kar Yağışı, Yüzlerce Araç Hazır Bekliyor Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı bin 605 personel ve 820 araç, dün gece ana arter ve meydanlarda görev yaptı.
İstanbul'da Kar Yağışı, Yüzlerce Araç Hazır Bekliyor
09:44
İstanbul'da Kar Yağışı Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı bin 605 personel ve 820 araç, dün gece ana arter ve meydanlarda görev yaptı.
09:10
İBB: 1605 Personel 820 Araç Görev Yaptı İstanbul Büyükşehir Belediyesi kar yağışı sırasında 1605 personel ve 820 aracın görev yaptığını, buzlanmaya karşı da 742 ton tuz kullanıldığını belirtti.
04:49
İstanbul'da Kar Gece de Sürdü * Kar yağışı aralıklarla gece de devam etti; buzlanmaya karşı araç sürücüleri uyarıldı.
İstanbul'da Kar Gece de Sürdü
20:27
İstanbul'da Yağan Kar Trafiği Felç Etti İstanbul’da akşam saatlerinde başlayan kar yağışı etkisini arttırarak sürüyor.
İstanbul'da Yağan Kar Trafiği Felç Etti
20:14
İstanbul'daki Kar Yağışı Devam Ediyor İstanbul'da akşam saatlerinde başlayan kar yağışı etkisini arttırarak devam ediyor.
18:58
İstanbul'un Yüksek Kesimlerinde Kar Yağışı Başladı İstanbul'un Batısında ve yüksek kesimlerinde kar yağışı başladı.
İstanbul'un Yüksek Kesimlerinde Kar Yağışı Başladı
18:20
İstanbul'un Yüksek Kesimlerinde Kar Yağışı Başladı Haber-Kamera Hasan Yıldırım - Özgür EREN İstanbul DHA İstanbul'un yüksek kesimlerinde kar yağışı başladı.
İstanbul'un Yüksek Kesimlerinde Kar Yağışı Başladı
21:05
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un bazı semtlerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 26 Aralık cuma günü elektrik verilemeyecek.
18:32
İşçi Partisi'nin Askerleri Balyoz ve Ergenekon davalarında yargılanan birçok emekli subay İşçi Partisi'ne katıldı.
İşçi Partisi'nin Askerleri
16:03
JLLTürkiye, Sektör Trendlerini Açıkladı JLL Türkiye, alanında uzman ekibiyle birlikte 19-21 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Logitrans Lojistik Fuarı'nda sektör profesyonelleriyle bir araya geldi.
21:00
Deniz Seki'nin Saklandığı Evi İHA Görüntüledi Ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin 6 ay boyunca gizlendiği evi İHA görüntüledi.
Deniz Seki'nin Saklandığı Evi İHA Görüntüledi
13:35
Tır Alt Geçide Çarptı, Şoför "Geçerim Sandım Geçemedim" Dedi Olay, Kağıthane 28 Nisan Caddesi girişindeki altgeçitte meydana geldi.
Tır Alt Geçide Çarptı, Şoför 'Geçerim Sandım Geçemedim' Dedi
13:02
"Geçerim Sandım" Deyip Alt Geçide Vurdu Kağıthane'de 28 Nisan Caddesi girişinde alt geçide çarpan TIR'ın şoförü, "Buranın yüksekliği 3.90, TIR'ın yüksekliği 4.10 metre geçerim sandım ama geçemedim" dedi.
'Geçerim Sandım' Deyip Alt Geçide Vurdu
10:34
İstanbul'da Su Kesintisi İstanbul Başakşehir, Arnavutköy ve Esenyurt'un bazı kesimlerine yarın ve Perşembe su verilemeyecek.
İstanbul'da Su Kesintisi
09:58
İstanbul'daki Trafik Çilesinin Nedeni Tespit Edildi Son yıllarda İstanbul'da hızla gelişen gayrimenkul sektörünün hızına yol yapım çalışmalarının yetişememesi, kentte trafik çilesini de beraberinde getirdi.
İstanbul'daki Trafik Çilesinin Nedeni Tespit Edildi
14:01
CHP'li Çelebi: Arnavutköy'de İmara Açılan Arazi Kaç Dönümdür? Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, Başbakan Davutoğlu tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemi ile TBMM Başkanlığı'na rant sorunu ile ilgili soru önergesi sundu.
19:10
Esenyurt'ta Yakılan Atatürk Heykelinin Yerine Yenisi Getirildi Esenyurt Cumhuriyet Meydanı'nda 5 gün önce Kobani gösterileri sırasında yakılan Atatürk heykelinin yerine yenisi dikildi. Yeni heykeldeki Atatürk figürü de değişti.
Esenyurt'ta Yakılan Atatürk Heykelinin Yerine Yenisi Getirildi
18:01
Esenyurt Meydanı Jandarma Ablukasında Çıkışlara izin vermiyor.
Esenyurt Meydanı Jandarma Ablukasında
18:27
Karayolları, 'Bayramda Gişelerden Ücret Alındı' İddialarını Yalanladı Karayolları Genel Müdürlüğü, bazı internet sitelerinde yer alan "Teknik arıza nedeniyle bazı otoyol gişelerinde bayramda ücret alındı" iddialarına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.
16:52
Karayolları Genel Müdürlüğü Açıklaması "Gişelerde vatandaşlarımızdan herhangi bir ücret alınması söz konusu değildir" "Sadece ücret yan göstergelerinde sorun yaşanmış ve sürücülerin banka hesaplarından geçiş ücreti tahsil edilmemiştir"
11:33
Kaldırılan İETT Hattı, Engelli Üniversiteliyi Okulundan Etti Beylikdüzü'nde oturan Fatih Üniversitesi öğrencisi engelli genç kız, okuluna giden İETT hattının kaldırılması yüzünden üniversiteyi bırakmak zorunda kaldı.
10:59
İBB: Fırtına Öğleden Sonra Etkisini Kaybedecek İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, cuma günü başlayan şiddetli yağış ve fırtına, öğle saatlerinden sonra etkisini kaybedecek.
İBB: Fırtına Öğleden Sonra Etkisini Kaybedecek
10:49
İstanbul'da Yağış ve Fırtına İstanbul Büyükşehir Belediyesi, il genelinde fırtına nedeniyle 67 ağacın devrildiğini, bazı binaların çatısının uçtuğunu, çok sayıda tabela ve reklam panolarının hasar gördüğünü bildirdi Yağışta, barajlarının doluluk oranının yüzde 20'nin üzerine çıktığı belirtildi.
17:40
Saldırganlar Sahte Plakalı Araç Kullanmışlar Büyükçekmece'de lüks cipe yapılan ve iki kişinin ölümüyle sonuçlanan silahlı saldırı olayıyla ilgili polis soruşturması sürüyor.
16:56
Naci Şerifi Zindasti: 'Asıl Hedef Bendim' Kızı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ergenekon davasının gizli tanığı Naci Şerifi Zindasti, asıl hedefin kendisi olduğunu belirtti.
Naci Şerifi Zindasti: 'Asıl Hedef Bendim'
15:56
Kızı ve Şoförü Öldürülen Ergenekon Gizli Tanığı: Asıl Hedef Bendim Büyükçekmece'de silahlı saldırıda hayatını kaybeden Ergenekon davası gizli tanığı Naci Şerifi Zindasti'nin kızı defnedildi. Acılı baba, 'Hedef bendim' dedi.
Kızı ve Şoförü Öldürülen Ergenekon Gizli Tanığı: Asıl Hedef Bendim
11:07
Lüks Cipte Vurulan Genç Kız da Hayatını Kaybetti Büyükçekmece’de dün lüks bir cipe düzenlenen silahlı saldırıda yaralanan Arzu Şerifi’nin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmesiyle, ölü sayısı 2’ye çıktı.
10:06
Ergenekon'un Gizli Tanığına Çapraz Ateş Büyükçekmece Hadımköy Yolu'ndaki Palmiye Konakları'nın önünde uyuşturucu suçundan sabıkalı bir kişinin kızı ile özel şoförünün kurşunlandığı saldırının nedeni belli oldu.
Ergenekon'un Gizli Tanığına Çapraz Ateş
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:58:11. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HADIMKÖY HABERLERİ
[Hata Bildir]