03:1800
SON DAKİKA HADİSE HABERLERİ

Son Dakika Hadise Haberleri


HADİSE

Hadise Açıkgöz Belçika'da yaşayan Türk şarkıcı ve televizyon sunucusu. Belçika'da düzenlenen Pop Idol yarışması ile tanınan ve sonrasında yayınladığı albümlerle dikkat çeken sanatçı, 16 Mayıs 2009 tarihinde Düm Tek Tek adlı şarkıyla Türkiye'yi temsil ettiği Eurovision Şarkı Yarışması'nda dördüncü... Devamı

   

  Başbakan Erdoğan Cnn International'a Konuştu Açıklaması

  ''İsrail’in halen batı tarafından savunulması ve dünyanın İsrail’e suskun kalması anlaşılamaz. Biz sessiz kalamayız, sessiz kalmayacağız da'' ''Şu anda Hamas yine her şeye hazır. Filistin ve Sayın Abbas yine hazır. Ama İsrail böyle bir şeye yaklaşmıyor ve ölüm kusuyor, kan kusuyor'' ''Mısır şu anda sadece Sisi değildir. (Bugün 03:10)

   

  Başbakan Erdoğan Cnn'e Konuştu

  Başbakan Erdoğan Cnn'e Konuştu

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gezi Parkı sürecinde Türkiye’ye ajan muhabir göndermekle suçladığı Amerikan CNN kanalına röportaj verdi. (Bugün 01:14)

   

  Karadayı Yeni Sezon Fragmanı İzle - Karadayı Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

  Karadayı Yeni Sezon Fragmanı İzle - Karadayı Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

  Karadayı yeni sezon fragmanı izle. Karadayı yeni sezon fragmanı yayınlandı. Karadayı dizisinin takipçileri tarafından merakla beklenen Karadayı yeni sezon fragmanı çıktı. Karadayı yeni sezon fragmanı haberimizde mevcuttur. ATV dizisi Karadayı yeni sezon fragmanı izle. Karadayı yeni sezon fragmanı dizinin yeni sezonuna dair ipuçları veriyor. Karadayı yeni sezon fragmanı dizinin takipçilerine sunuldu. Haberler.com olarak Karadayı yeni sezon fragmanı ve Karadayı dizisi hakkında en son (Dün 23:39)

   

  Ddk'nın "Madımak Olayı"Na İlişkin Raporu

  Sivas Belediye Başkanı Aydın: "Devlet Denetleme Kurulu'nun böyle bir çalışmayı neticelendirmiş olması Sivas adına gerçekten çok önemli bir adım. 21 yıllık cezalandırılmanın karşılığı olarak, olayda ihmali bulunanlar ve bu olayın gerçek müsebbipleri ortaya çıkarılarak Sivas'tan özür dileneceği inancını taşıyorum" "Sivaslılar olarak geçmişten ders almamız gerektiğini düşünüyorum. (Dün 23:31)

   

  Irak'ta Şiddet Olayları

  Felluce kentinde yıl başından bu yana yaşanan şiddet olaylarında 609 kişi hayatını kaybetti, 2 bin 62 kişi yaralandı. (Dün 14:58)

   

  Kastamonu'da Toplu Balık Ölümleri Yaşanıyor

  Kastamonu'da Toplu Balık Ölümleri Yaşanıyor

  Kastamonu’da son günlerde Gökırmak ve Devrekani çayı üzerinde toplu balık ölümleri yaşanıyor. (Dün 11:11)

   

  Giresun'da STK'lar İsrail'i Kınadı

  Giresun'da STK'lar İsrail'i Kınadı

  Giresun'da, Sivil Toplum Kuruluşları, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını kınadı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Irak'taki çatışmalar -

  Irak'taki çatışmalar -

  Irak ordusunun Enbar vilayetine düzenlediği hava saldırısında 15 sivil öldü, aralarında çocukların da olduğu 20 kişi yaralandı. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Etb İftar Geleneğini Bozmadı

  Etb İftar Geleneğini Bozmadı

  Edirne Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Özay Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, iftar yemeği verdi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Dr. Müezzinoğlu Edirne'de Gazetecilerle Bir Araya Geldi

  Dr. Müezzinoğlu Edirne'de Gazetecilerle Bir Araya Geldi

  Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu Edirne'de ve ilçelerinde selden zarar gören yerleri ziyaret ederek, akşam saatlerinde de halkla birlikte iftarını açtı. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
25.07.2014 03:18:45. #1.12#