SON DAKİKA HADİSE HABERLERİ

Son Dakika Hadise Haberleri


HADİSE

Hadise Açıkgöz Belçika'da yaşayan Türk şarkıcı ve televizyon sunucusu. Belçika'da düzenlenen Pop Idol yarışması ile tanınan ve sonrasında yayınladığı albümlerle dikkat çeken sanatçı, 16 Mayıs 2009 tarihinde Düm Tek Tek adlı şarkıyla Türkiye'yi temsil ettiği Eurovision Şarkı Yarışması'nda dördüncü... Devamı

13:26
CHP'li Serindağ'dan AK Parti'li Babuşçu'ya Tepki Chp Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ, Ak Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu'nun sosyal paylaşım sitesinden yaptığı paylaşımlara tepki gösterdi.
CHP'li Serindağ'dan AK Parti'li Babuşçu'ya Tepki
13:02
CHP'li Serindağ'dan AK Parti'li Babuşçu'ya Tepki CHP Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ, AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu'nun sosyal paylaşım sitesinden yaptığı paylaşımlara tepki gösterdi.
CHP'li Serindağ'dan AK Parti'li Babuşçu'ya Tepki
12:29
Uludağ, Kar Festivalleri ile Şenleniyor Türkiye'nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ, Whitefest ve Winterfest etkinliklerine katılan tatilcilerle dolup taştı.
Uludağ, Kar Festivalleri ile Şenleniyor
20:40
Efkan Ala: "Torpillemelere İzin Vermeyiz" İçişleri Bakanı Ala, Erzincan'da- Bakan Ala (2): "Demokratik siyasi istikrar Türkiye'nin en önemli kazanımıdır.
Efkan Ala: 'Torpillemelere İzin Vermeyiz'
19:15
İçişleri Bakanı Ala, Erzincan'da Bakan Ala (2): "Demokratik siyasi istikrar Türkiye'nin en önemli kazanımıdır.
17:07
Düzeltme) Elvan: "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bakanlar Kurulu Toplantısı Bizler Açısından Önemlidir" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın yapacağı Bakanlar Kurulu toplantısı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Sayın Cumhurbaşkanımızla yapacağımız Bakanlar Kurulu Toplantısı da bizler açısından önemlidir” dedi.
16:35
Elvan: "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bakanlar Kurulu Toplantısı Bizler Açısından Önemlidir" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın yapacağı Bakanlar Kurulu toplantısı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Sayın Cumhurbaşkanımızla yapacağımız Bakanlar Kurulu Toplantısı da bizler açısından önemlidir” dedi.
Elvan: 'Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bakanlar Kurulu Toplantısı Bizler Açısından Önemlidir'
15:07
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: -"Sayın Cumhurbaşkanımızla yapacağımız Bakanlar Kurulu Toplantısı da bizler açısından önemlidir.
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan
14:48
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması "Sayın Cumhurbaşkanımızla yapacağımız Bakanlar Kurulu Toplantısı da bizler açısından önemlidir.
17:05
Gazetecilere Saldırıya AK Parti ve CHP'den Tepki AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, CHP Mersin Milletvekilleri Aytuğ Atıcı ile Vahap Seçer ve CHP İl Başkanı Abdullah Özyiğit, dün gazetecilere yapılan saldırıyı kınayarak, sorumluların bulunarak cezalandırılmalarını istediler.
Gazetecilere Saldırıya AK Parti ve CHP'den Tepki
16:45
Şentop: Türkiye Bir Dönüm Noktasında, Bir Değişim Sürecinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye’nin bir dönüm noktasında, bir değişim sürecinde olduğunu söyledi.
Şentop: Türkiye Bir Dönüm Noktasında, Bir Değişim Sürecinde
11:57
Müsiad'dan İslamafobi ve Charli Hebdo Açıklaması "Geçtiğimiz günlerde Paris'te yayınlanmakta olan Charlie Hebdo isimli mizah dergisinin, peygamberimiz Hz. Muhammed ile ilgili bir karikatürü halen inatla yayınlaması ağır bir tahriktir" "Charli Hebdo dergisine yapılan saldırıyı asla tasvip etmemekle birlikte gösterilen tepkilerin en ufak bir kırıntısının.
11:42
Ordu'da Yaşanan Don Seralara Zarar Verdi Ordu’nun Fatsa ilçesinde, kar yağışı sonucu seralar zarar gördü.
Ordu'da Yaşanan Don Seralara Zarar Verdi
11:29
Don Serları Vurdu, Binlerce Çiçek Zarar Gördü Ordu’da yoğun yağan kar sonucu seralar büyük zarar gördü.
Don Serları Vurdu, Binlerce Çiçek Zarar Gördü
02:34
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "(Biz, kendi peygamberimize de sövebiliriz sizinkine de sövebiliriz) Böyle bir hakkı yok kimsenin.
18:56
"Hassasiyet Adı Altında Gösterilen Tavrı Sağlıklı Bulmuyoruz" Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tongüç, "Ülkemizin hassasiyet adı altında gösterdiği tavrı çok sağlıklı bulmuyoruz." dedi.
'Hassasiyet Adı Altında Gösterilen Tavrı Sağlıklı Bulmuyoruz'
18:37
İsveç'in Ankara Büyükelçisi Wahlund İsveç'in Ankara Büyükelçisi Wahlund: - "Fransa'daki olayla ilgili olarak, bu olayı gerçekleştirenler din adına yaptıklarını söylediler.
18:25
İsveç'in Ankara Büyükelçisi Wahlund Açıklaması "Fransa'daki olayla ilgili olarak, bu olayı gerçekleştirenler din adına yaptıklarını söylediler.
17:57
Paris'teki Terör Saldırıları Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tongüç: "Ülkemizin hassasiyet adı altında gösterdiği tavrı çok sağlıklı bulmuyoruz.
16:49
Mersinliler, 'En Güzel' Demet Akalın Dedi Mersinliler, ’En güzel kim’ sorusuna, ’Demet Akalın’ cevabını verdi.
Mersinliler, 'En Güzel' Demet Akalın Dedi
16:34
İsveç Büyükelçisi'nden Fransa'daki Olaylara İlişkin Açıklama Eskişehir’e gelen İsveç Ankara Büyükelçisi Lars Wahlund, Fransa’da yaşanan olayları değerlendirerek, “Fransa’daki olayları gerçekleştirilenler, bunu din adına yaptıklarını söylediler, ama aslında bu dini çok kötü duruma getiren, dini karalayan bir durum” dedi.
İsveç Büyükelçisi'nden Fransa'daki Olaylara İlişkin Açıklama
07:58
Erdoğan'dan Obama ve Sarkisyan'a 'Çanakkale' Daveti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale Savaşları anma törenlerine, Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan ve ABD Başkanı Obama'yı da davet etti.
Erdoğan'dan Obama ve Sarkisyan'a 'Çanakkale' Daveti
22:58
Gökhan Açtı Ağzını Yumdu Gözünü O Ses Türkiye 36. bölüm birebirlerde Gökhan, Hadise için büyük itiraflarda bulundu.
Gökhan Açtı Ağzını Yumdu Gözünü
22:13
Oğulcan İlker ve Sarper Arda Akkaya'nın Bire Bir Düellosu Oğulcan İlker 'Sen Ağlama' isimli şarkıyla yarışırken Sarper Arda Akkaya 'Bu Akşam' isimli şarkıyla yarıştı.
Oğulcan İlker ve Sarper Arda Akkaya'nın Bire Bir Düellosu
21:41
Perakende Ticaret Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi Alışveriş merkezlerine ilişkin düzenlemeyi de içeren Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
Perakende Ticaret Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi
21:39
Hadise Takımını Öve Öve Bitiremedi O Ses Türkiye 36. bölüm birebirlerde Hadise, Oğulcan İlker ve Sarper Arda Akkaya'yı öve öve bitiremedi.
Hadise Takımını Öve Öve Bitiremedi
20:07
Mehmet Görmez: Bütün İnsanlığın Bir Tek Umudu Var Prof. Dr. Mehmet Görmez, 'Kim ne derse desin ebediyete kadar bütün insanlığın bir tek umudu var. O da Hz. Muhammed'in insanlığa getirdiği rahmettir.' dedi.
Mehmet Görmez: Bütün İnsanlığın Bir Tek Umudu Var
18:56
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez Açıklaması Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, “Kim ne derse desin ebediyete kadar bütün insanlığın bir tek umudu var. O da Muhammed Mustafa’nın insanlığa getirdiği rahmet” dedi.
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez Açıklaması
18:31
Görmez: "Meydana Gelen Her Hadise Başka Dünyalarda İslam'a Düşmanlar Yetiştirmeye Başlamış Oldu" Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, "Müslümanlar 100 yıldır ayağa kalkmaya çalıştı.
Görmez: 'Meydana Gelen Her Hadise Başka Dünyalarda İslam'a Düşmanlar Yetiştirmeye Başlamış Oldu'
17:40
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Görmez Açıklaması "Müslümanlar 100 yıldır ayağa kalkmaya çalıştı.
16:25
Emenike, Hadise'nin Şarkısıyla Kobra Dansı Yaptı Fenerbahçeli golcü Emenike takım otobüsünde yaptığı kobra dansıyla arkadaşlarını güldürdü.
Emenike, Hadise'nin Şarkısıyla Kobra Dansı Yaptı
23:03
Hadise Gözlerine İnanamadı O Ses Türkiye 35. bölüm düellolarda Hadise, Mazhar ve Özkan ikilisininde Toxin'i istemesi üzerine şaşkına döndü.
Hadise Gözlerine İnanamadı
21:38
Tarık Saçlı ve Sonuç Mühürdaroğlu'nun Düellosu Tarık ve Sonuç, Hadise'nin seçimi 'Olduramadım' şarkısı ile düello yaptılar.
Tarık Saçlı ve Sonuç Mühürdaroğlu'nun Düellosu
23:54
Dağcan Kopal ve Büşra Karahan'ın Düellosu Dağcan ve Büşra 'This is a man's world' şarkısını öyle bir seslendirdiler ki, Hadise nasıl karar vereceğini bilemedi.
Dağcan Kopal ve Büşra Karahan'ın Düellosu
22:58
Hadise Gökhan'ın Giyimine Hayran Kaldı O Ses Türkiye 34. bölüm düellolarda Hadise, Gökhan'ın rahat giyimine hayran kaldığını açıkladı.
Hadise Gökhan'ın Giyimine Hayran Kaldı
22:48
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "(Paralel Yapı) Bu bir devlet meselesidir.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması
21:39
Emre Teoman ve Cihan Polatol'un Düellosu Emre ve Cihan, jürileri Hadise'nin seçimi olan 'Ah' isimli şarkıyla düello yaptılar.
Emre Teoman ve Cihan Polatol'un Düellosu
11:04
Çocukların Kar Keyfi Pazar gününü fırsat bilen hafta sonu tatilcileri Ödemiş’in Gölcük ve Bozdağ yaylalarına akın etti.
Çocukların Kar Keyfi
10:33
Donan Gölün Üstünde Kedi Gezdi Pazar gününü fırsat bilen hafta sonu tatilcileri Ödemiş’in Gölcük ve Bozdağ yaylalarına akın etti.
Donan Gölün Üstünde Kedi Gezdi
10:22
Meteoroloji İstanbul İçin Uyardı! İstanbul'da Hava Durumu İstanbul'da hava durumu. İstanbullular bu sabah karanlık ve yağışlı bir güne uyandı. Gökyüzü bulutlarla kaplandı, gündüz gece oldu. Meteoroloji de şiddetli yağışa karşı uyardı.
Meteoroloji İstanbul İçin Uyardı! İstanbul'da Hava Durumu
09:26
Yıldızlar Uludağ'da Sahneye Çıkacak Müziğin ve eğlencenin kalbi bu hafta başlayacak olan binlerce üniversite öğrencisinin katılımıyla gerçekleşen kış aylarının en büyük etkinliği Whitefest 2015de atacak.
09:26
Yıldızlar Uludağ'da Sahneye Çıkacak Müziğin ve eğlencenin kalbi bu hafta başlayacak olan binlerce üniversite öğrencisinin katılımıyla gerçekleşen kış aylarının en büyük etkinliği Whitefest 2015de atacak.
08:58
İstanbul'da Gündüz, Gece Oldu İstanbullular bu sabah karanlık ve yağışlı bir güne uyandı. Gökyüzü bulutlarla kaplandı, gündüz gece oldu. Meteoroloji de şiddetli yağışa karşı uyardı.
İstanbul'da Gündüz, Gece Oldu
10:20
Hadise ile Beyaz'ın 4 Senedir Neden Küs Olduğu Ortaya Çıktı Beyaz'ın programına konuk olan şarkıcıya "İnşallah dünyaya açılırsınız çünkü Avrupa'dan gelen arkadaşlar sadece Türkiye'de para kazanıyor" sözleri Hadise'yi çok kızdırmış.
Hadise ile Beyaz'ın 4 Senedir Neden Küs Olduğu Ortaya Çıktı
20:32
AK Parti Yalova 5. Olağan İl Kongresi - İslam AK Parti Yalova 5. Olağan İl Kongresi- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Seçimden hezimetle çıkanlar, sandıkta halkın teveccühünü kazanamayanlar bu defa sokakları yakıp yıkarak halka hükmetmeyi, devleti ele geçirmeyi denediler ama bunların hiçbiri olmayacak Allah'ın izniyle"- "Biz bu işi biliyoruz.
AK Parti Yalova 5. Olağan İl Kongresi - İslam
18:36
Bakan İslam: Fransa'da Konuyu Geçiştirdiler Gezi'de Dünya Medyasıyla Verdiler AK Parti'nin Yalova 5. Olağan Kongresi'ne katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Fransa'da yaşanan terör olayını lanetledi ancak bir de ekleme yaptı.
Bakan İslam: Fransa'da Konuyu Geçiştirdiler Gezi'de Dünya Medyasıyla Verdiler
18:23
AK Parti Yalova 5. Olağan İl Kongresi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Seçimden hezimetle çıkanlar, sandıkta halkın teveccühünü kazanamayanlar bu defa sokakları yakıp yıkarak halka hükmetmeyi, devleti ele geçirmeyi denediler ama bunların hiçbiri olmayacak Allah'ın izniyle" "Biz bu işi biliyoruz.
18:11
Aile Bakanı İslam AK Parti Yalova Kongresi'ne Katıldı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Fransa’da yaşanan saldırıyı 1-2 saat veren dünya basınının Gezi olaylarını günlerce canlı yayınlarla duyurduğunu söyledi.
Aile Bakanı İslam AK Parti Yalova Kongresi'ne Katıldı
14:45
AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı Sakarya Bölge Toplantısı Genel Başkan Yardımcısı Şentop: "(Paris'teki terör saldırıları) Bu hadisenin Avrupa'da İslamofobi, İslam'la Müslüman karşıtlığını güçlendirebilecek neticeler doğurması ihtimali var, asıl üzerinde durulması gereken konu bu"
13:08
Ordu, Hastane Bekliyor Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, ODÜ Tıp Fakültesi Hastanesi olarak kullanılacak 600 yataklı hastanenin mahkeme süreçlerinin devam ettiğini söyledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:27:15. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HADİSE HABERLERİ
[Hata Bildir]