09:3300
SON DAKİKA HADİSE HABERLERİ

Son Dakika Hadise Haberleri


HADİSE

Hadise Açıkgöz Belçika'da yaşayan Türk şarkıcı ve televizyon sunucusu. Belçika'da düzenlenen Pop Idol yarışması ile tanınan ve sonrasında yayınladığı albümlerle dikkat çeken sanatçı, 16 Mayıs 2009 tarihinde Düm Tek Tek adlı şarkıyla Türkiye'yi temsil ettiği Eurovision Şarkı Yarışması'nda dördüncü... Devamı

  Hadise ve Ebru'ya Büyük Şok

  Hadise ve Ebru'ya Büyük Şok

  O Ses Türkiye'de Turgay Yamaç adlı yarışmacı Gökhan'ı seçince Ebru Gündeş ve Hadise büyük şok yaşadı. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  'Şuraları Topla Oğlum'

  'Şuraları Topla Oğlum"

  Hadise'nin hayal kırıklığı üzerine yırttığı kağıtları toplaması için bakın Mazhar Alanson kimi görevlendirdi. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Hadise'den Ebru Gündeş'e 'Canım Benim'

  Hadise'den Ebru Gündeş'e "Canım Benim"

  O Ses Türkiye sahnesinde Hadise'nin sık sık kullandığı 'Canım Benim' sözleri jüride keyifli bir sohbete yol açtı. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Rojhat Özdel'in Son Anları / Rojhat Özdel Neden Öldü ?

  Rojhat Özdel'in Son Anları / Rojhat Özdel Neden Öldü ?

  Hakkari Emniyeti, polisle girdiği çatışmada hayatını kaybeden Rojhat Özdel'in silahlı görüntülerini ve son anlarını basınla paylaştı. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Davutoğlu: Aramızda İhtilaf Çıkmaz

  Davutoğlu: Aramızda İhtilaf Çıkmaz

  Van ve Eskişehir'de AK Parti kongrelerine katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile aralarında tefrika (ikilik) çıkarmak istendiğine dikkat çekerek "Bizim aramızda bir ihtilaf çıkmaz. Tekraren söylüyorum, bizim dava ahlakımız buna müsaade etmez" dedi. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Hadise: Saçlarımı 10 Günde 1 Yıkarım!

  Hadise: Saçlarımı 10 Günde 1 Yıkarım!

  Ünlü şarkıcı Hadise, saçlarını yıpranmaması için 10 günde 1 yıkadığını söyledi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz

  Kalkınma Bakanı Yılmaz

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de: - "AK Parti 2002 seçimlerinde birçok partiyi barajın altına gömdü. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de Açıklaması

  "AK Parti 2002 seçimlerinde birçok partiyi barajın altına gömdü. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Bakan İslam: '(Kobani Eylemleri) Yetimleri Baktığımız Çocuk Evlerini Yaktılar'

  Bakan İslam: "(Kobani Eylemleri) Yetimleri Baktığımız Çocuk Evlerini Yaktılar"

  Sakarya’da katıldığı ilçe kongresinde Gezi Parkı’nda yapılanların Kobani olaylarıyla tekrarlanmak istendiğini belirten Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Yetimleri baktığımız çocuk evlerini üst katında kızlarımız otururken yaktılar” dedi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  17 Aralık, Kısmi Olarak Gördüğümüzün Sistematik ve Organize Olduğunu Gösterdi'

  17 Aralık, Kısmi Olarak Gördüğümüzün Sistematik ve Organize Olduğunu Gösterdi'

  17 Aralık sürecinin AK Parti’den istifaya götürdüğü milletvekillerinden olan Burdur Milletvekili Hami Yıldırım, AK Parti’nin üçüncü dönemindeki sorunun “ustalık söylemi” olduğunu belirtti. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de

  Bakan Yılmaz: “İnanç hürriyetinin olmadığı, düşünce hürriyetinin olmadığı bir yerde insanların kendilerini geliştirmeleri, potansiyellerini tam olarak ortaya koymaları mümkün değil. Mutlu olmaları da mümkün değil” (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Osman Gökçek: "Roth, Her Olay Öncesi Türkiye'ye Geliyor"

  Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek, dün akşam katıldığı bir programda, Alman Yeşiller Partisi Milletvekili Claudia Roth’un Türkiye’ye girişinin yasaklanması gerektiğini savundu. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Aşk'ın Tarifi Üzerine Üç Kitap

  Aşk'ın Tarifi Üzerine Üç Kitap

  'Aşk ve Ölüm Üzerine', 'Aşk Acıları' ve 'Aşkın Tarihi' adlı üç kitap raflardaki yerini aldı. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Acemi Aşıklar Hadise ile Sevgilisinin Zor Anları

  Acemi Aşıklar Hadise ile Sevgilisinin Zor Anları

  Hadise, yeni sevgilisi Hakan Baş'la beraber görüntülenmemek için gittiği mekanın arka kapısından kaçırıldı. Sevgilisi ise bahçeye kaçıp saklandı. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Cevdet Yılmaz, Aa'nın 'Yılın Fotoğrafları' Oylamasına Katıldı

  Cevdet Yılmaz, Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylamasına Katıldı

  - Kalkınma Bakanı Yılmaz, AA'nın "yılın fotoğrafları" oylamasına katıldı- Yılmaz: "(Musul'da rehin alınanlar Türkiye'de başlıklı fotoğraf) Ailelerin uzun süre endişeli bekleyişinin sonrasında sevinçlerini görüyoruz. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Aa'nın 'Yılın Fotoğrafları' Oylaması

  Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, AA'nın "yılın fotoğrafları" oylamasına katıldı Yılmaz: "(Musul'da rehin alınanlar Türkiye'de başlıklı fotoğraf) Ailelerin uzun süre endişeli bekleyişinin sonrasında sevinçlerini görüyoruz. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

 

  Mehdi Eker'den Kaçak Et İddialarına Yanıt

  Mehdi Eker'den Kaçak Et İddialarına Yanıt

  * Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "(Piyasa kaçak et sürüldüğü iddiası) Gümrükte yakalanmış. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Mehdi Eker: Gönen ve Ergene'den Pirinç Örnekleri Alındı

  Mehdi Eker: Gönen ve Ergene'den Pirinç Örnekleri Alındı

  * Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker "(Zehirli pirinç) Bunlar ürüne geçiyor mu, tetkik ediliyor, araştırılıyor. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Prof. Dr. Omay'ın Görevden El Çektirilmesi

  Prof. Dr. Omay'ın görevden el çektirilmesi- YÖK Denetleme Kurulu'nca görevden el çektirilen MAÜ Rektörü Prof. Dr. Serdar Bedii Omay'ın yerine rektör vekilliğine atanan İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ağırakça göreve başladıMARDİN (AA) - Mardin Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talebi doğrultusunda Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Denetleme Kurulu'nca görevden el çektirilen Artuklu Üniversitesi (MAÜ) Rektörü Prof. Dr. Serdar Bedii Omay'ın yerine rektör vekilliğine atanan İlahiyat Fakültesi Dekanı (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Eker: '(Zehirli Pirinç İddiası) Zaman Zaman Bu Tür Söylentiler Oluyor'

  Bakan Eker: "(Zehirli Pirinç İddiası) Zaman Zaman Bu Tür Söylentiler Oluyor"

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, gündemde yer alan zehirli pirinç iddiaları ile ilgili, “Zaman zaman bu tür söylentiler oluyor. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Irak'taki Çatışmalar

  Enbar kentinde IŞİD hedeflerine düzenlenen hava saldırısında 20 militanın hayatını kaybettiği belirtildi. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: - "Başlatmış olduğumuz milli birlik ve kardeşlik projesi, çözüm süreci adıyla devam ediyor ve o günden bu güne cenazelerin evlere gelmiyor oması ve anaların ağlamıyor olması hepimizin en önemli kazanımı"MALATYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Başlatmış olduğumuz milli birlik ve kardeşlik projesi, çözüm süreci adıyla devam ediyor ve o günden bu güne cenazelerin evlere gelmiyor oması ve anaların ağlamıyor olması hepimizin en önemli (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Açıklaması

  "Başlatmış olduğumuz milli birlik ve kardeşlik projesi, çözüm süreci adıyla devam ediyor ve o günden bu güne cenazelerin evlere gelmiyor oması ve anaların ağlamıyor olması hepimizin en önemli kazanımı" (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Mete Karagöz 'Kesik Çayır'

  Mete Karagöz 'Kesik Çayır'

  Mete Karagöz adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Kesik çayır' şarkısını seslendirdi ve Hadise'nin ekibine dahil oldu. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Semra Rehimli 'Simply The Best'

  Semra Rehimli 'Simply The Best'

  Semra Rehimli adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Simply The Best' şarkısını seslendirdi ve Hadise'nin ekibine dahil oldu. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Kütahya'da Öğrencilerin Öğretmeni Darbetmesi

  Vali Yılmaz ve AK Parti Kütahya Milletvekili Kavuncu, öğrencilerin darbettiği öğretmeni hastanede ziyaret etti. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Azerbaycanlı Elnur, O Ses Türkiye'yi Salladı

  Azerbaycanlı Elnur, O Ses Türkiye'yi Salladı

  'O Ses Türkiye' yarışmasına Azerbaycan'dan katılan Elnur Huseynov, performansıyla hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri kendine hayran bıraktı. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Pırıl Turan ' Fallin' '

  Pırıl Turan ' Fallin' '

  Pırıl, ' Fallin' ' şarkısını seslendirerek tüm jüriyi döndürmeyi başardı! (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Hadise ve Ebru Gündeş Sahneye Geldi

  Hadise ve Ebru Gündeş Sahneye Geldi

  O Ses Türkiye 19. bölümde Hadise ve Ebru Gündeş, Anıl Şimşek'in özel performansı sırasında sahneye gelerek yarışmacıya eşlik etti. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Anıl Şimşek 'I Feel Good'

  Anıl Şimşek 'I Feel Good'

  Anıl Şimşek,O Ses Türkiye sahnesinde 'I Feel Good' isimli şarkıyı seslendirdi ve Ebru, Hadise ve Gökhan Özoğuz'u döndürmeyi başardı. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Murat Savaş 'Yazın Yağan Kar Başına'

  Murat Savaş 'Yazın Yağan Kar Başına'

  Murat Savaş adlı yarışmacı 'Yazın Yağan Kar Başına' adlı şarkıyı seslendirdi ve Hadise'nin ekibine dahil oldu. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Variz ve Ceyhun Akbarov 'İncitanem'

  Variz ve Ceyhun Akbarov 'İncitanem'

  Variz ve Ceyhun Akbarov kardeşler O Ses Türkiye sahnesinde 'İncitanem' şarkısını seslendirdiler ve Hadise'nin ekibine dahil oldular. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Yalova Eski Bakan Okuyan: Yalova'da Ağaç Kesmek Atatürk?e İhanet

  Yalova Eski Bakan Okuyan: Yalova'da Ağaç Kesmek Atatürk?e İhanet

  Yalova'da, Atatürkçü Düşünce Derneği'ni (ADD) ziyaret eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Yaşar Okuyan, köprülü kavşak nedeniyle Yalova Belediyesi tarafından Tonami Meydanı'ndaki ağaçların kesilmesini değerlendirerek, "Bu gerçekten Atatürk'e ihanet. Atatürk'e hakaret etmeye kimsenin hakkı yok" dedi. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Kocaeli'nde Açıklaması

  "Toplumun içine sinmeyecek, milletin kabul etmeyeceği hiçbir adım atmayız arkadaşlar. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Yaşar Okuyan: Yalova'da Ağaç Kesmek Atatürk'e İhanet

  Yaşar Okuyan: Yalova'da Ağaç Kesmek Atatürk'e İhanet

  Yalova'da, Atatürkçü Düşünce Derneği'ni (ADD) ziyaret eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Yaşar Okuyan, köprülü kavşak nedeniyle Yalova Belediyesi tarafından Tonami Meydanı'ndaki ağaçların kesilmesini değerlendirerek, "Bu gerçekten Atatürk'e ihanet. Atatürk'e hakaret etmeye kimsenin hakkı yok" dedi. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Yalova'da Tonami Meydanı'ndaki Köprülü Kavşak Projesi

  Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Okuyan: "(Ağaçların kesilmesi) Bir, bunu Atatürk'e yapılan bir hakaret görüyorum. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması

  "En çevreci hükümet bizim hükümetimiz. Bu sene 250 milyon fidanı da ekince, son 12 yılda 3 milyar 250 milyon fidanı toprakla buluşturmuş olduk" (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Dap Bölgesi Üniversiteleri Çalıştayına Katıldı

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Dap Bölgesi Üniversiteleri Çalıştayına Katıldı

  Tunceli Üniversitesi’nde, Doğu Anadolu Projesi (DAP) bölgesi üniversitelerince önerilen kalkınma projeleri çalıştayı başladı. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş Silifke'de

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş Silifke'de

  Ekonomi İşlerinden Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, “Yalova’da yaşanan hadise, aslında samimiyetsizliğin diz boyu olduğuna şahit olduk” dedi. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Irak'tan, Hadise İlçesine 2 Ayda 180 Ton Gıda Yardımı

  Irak hükumeti, IŞİD'in ablukası altındaki Hadise ilçesine 2 ayda 180 ton gıda yardımında bulundu. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır'da "Ak Parti İl Dış İlişkiler Toplantısı"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay: "Bugün özellikle paralel medyanın yurt dışındaki temsilcilikleri ki hakikaten normalde takdir edilesi bir yaygınlık ve faaliyet yoğunluğu var, her dilde ve her ülkede yayın yapma kapasiteleri ve örgütlenmeleri var. '160 ülkede okullarımız var' diye övünüyorlar ya şimdi o okullar birer aleyhte Türkiye'yi karalama propaganda üssü gibi çalışıyor. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 09:33:46. #1.11#