SON DAKİKA HAKAN TÜTÜNCÜ HABERLERİ

Son Dakika Hakan Tütüncü Haberleri

12:36
Kepez'de Ağaçlar Kesilmeden Taşındı Kepez Belediyesi, Hamza Taş Bulvarı'ndaki kavşak çalışmaları kapsamında 12 servi ağacını başka bir alana taşıdı.
10:10
Kepez'e Yeni Pazar Yeri Kepez belediyesi Gazi Mahallesi’nin okul, park ve mülkiyetten sonra semt pazarı yeri talebini de karşıladı.
Kepez'e Yeni Pazar Yeri
12:44
Kepez'in Yıldızları Projesi'ne Başlandı Kepez Belediye Başkanı Tütüncü: "Çocukları sporla sanatla kültürle meşgul etmeliyiz.
16:13
Akdeniz ile KKTC Belediyeleri Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı Akdeniz Belediyeler Birliği ile Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği arasında kardeşlik ve işbirliği protokolü imzalandı.
13:18
Kepez'de 20 Bin Kişiye Tapu Müjdesi Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kızılırmak Caddesi’nin doğusundaki 5 mahallede, 20 bine yakın kişiyi ilgilendiren konut alanındaki Vakıf parselleri üzerindeki gecekonduların tapu mülkiyeti sorununu, 100 milyon lira ederindeki takas işlemi ile çözüleceğinin müjdesini verdi.
Kepez'de 20 Bin Kişiye Tapu Müjdesi
12:35
Türkiye'den Kıbrıs'a Kardeşlik Eli Akdeniz Belediyeler Birliği’nin 6 üyesi ile Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği’nin 6 üyesi arasında işbirliği ve kardeşlik protokolü imzalandı.
Türkiye'den Kıbrıs'a Kardeşlik Eli
13:58
İşitme ve Görme Engelliler Kur'an-ı Kerim Öğreniyor" Projesi Kepez Belediyesi, Kepez İlçe Müftülüğü ve Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile "İşitme ve Görme Engelliler Kur'an ı Kerim Öğreniyor" projesi hayata geçiriliyor.
11:20
Kepezliler Doğa ile Buluştu Kepez Belediyesinin 7'den 77'ye herkese spor sloganı ile başlattığı doğa yürüyüşünün ilki Kepez Ormanında gerçekleştirildi.
Kepezliler Doğa ile Buluştu
15:16
Kepez'e 24 Saat Kuran Okunacak Cami ve Külliye Müjdesi Antalya Kepez ilçe Belediyesi, hafızların 24 saat canlı Kuran’ı Kerim okuyacağı cami ve külliye inşa ediyor.
15:11
Fevzi Çakmak Mahallesi'ne Vakıf Mülkiyeti Müjdesi Kepez Belediye Başkanı Tütüncü: "Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bulunan konut parsellerindeki vakıf mülkiyeti problemini kısa zamanda çözüme kavuşturacağız"
14:56
Fevzi Çakmak'a Vakıf Müjdesi Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fevzi Çakmak mahallesi konut parsellerindeki Vakıf mülkiyeti sorununu kısa bir zamanda çözüme kavuşturacaklarını söyledi.
Fevzi Çakmak'a Vakıf Müjdesi
12:39
Kepez'e 24 Saat Kur'an-ı Kerim Okunacak Cami Müjdesi Kepez Belediye Başkanı Tütüncü: "Kepez Camisi ve Külliyesi'nde, hafızlar tarafından günün 24 saati aralıksız Kur'an ı Kerim okunacak"
10:19
Kepez'in Yeni Logoları Kepez Belediyesi,Mimar Sinan Kongre Ve Sergi Merkezi, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi ve Çocuk Meclisi’nin kurumsal kimliğinde kullanılmak üzere düzenlediği ödüllü logo tasarım yarışması sonuçlandı.
Kepez'in Yeni Logoları
10:13
Yeni Türkiye Konferansları"Nın Konuğu Abdurrahman Dilipak Oldu Kepez Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Yeni Türkiye Konferansları”nın bu haftaki konuğu Abdurrahman Dilipak oldu.
Yeni Türkiye Konferansları'Nın Konuğu Abdurrahman Dilipak Oldu
10:25
Devlet Tiyatrosu Kepez'de Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün ilçede daha çok kültür ve sanat etkinliği yapılmasına yönelik çabaları karşılığını almaya başladı.
Devlet Tiyatrosu Kepez'de
10:21
Aşık Veysel Türküleriyle Anılıyor Kepez Belediyesi ile Antalya Sivaslılar Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından ölümsüz Türk halk ozanı Aşık Veysel, unutulmaz bir gecede anılacak.
Aşık Veysel Türküleriyle Anılıyor
17:45
Kepez Belediyesinden Çocuklara "Masal Parkı" Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü, Kepezpark Varsak içindeki 5 dönümlük alanda, "Masal Diyarı" adıyla bir park yapacaklarını bildirdi.
11:31
Çocuklara "Masal Diyarı Parkı" Müjdesi Kepez Belediyesi, Duacı Eczacılar Ortaokulu ve Prof. İhsan Koz Ortaokulundan bir grup öğrenciyi öğretmenleriyle belediye binasında misafir etti.
Çocuklara 'Masal Diyarı Parkı' Müjdesi
11:08
Kepezli Öğrenciler Dart Turnuvasıyla Stres Attılar Kepez Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle ilk ve orta kademe okulları ile öğretmenler arasında dart turnuvası düzenlendi.
Kepezli Öğrenciler Dart Turnuvasıyla Stres Attılar
10:23
Başkan Tütüncü, Muhtarlarla Biraraya Geldi Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 11 mahallenin muhtarıyla toplantı yaparak sorunlarını dinledi.
10:11
Muhtarlarla Evde İstişare AK Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri, AK Parti Kepez İlçe Genel Sekreteri Işılay Işıldar Can, Meclis Üyesi Serhat Demir, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Sebahat Adanır, Fen İşleri Müdürü Ali Aslan’ın da bulunduğu heyet, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün yeni gezi otobüsüyle Avni Tolunay Mahallesi Muhtarı Rüstem Çelik’in evine konuk oldu.
Muhtarlarla Evde İstişare
15:31
Kepez'de Halk Pazarlarında Elektronik Tartı Dönemi Kepez Belediyesi sınırlarındaki kapalı pazar alanlarında, yeni elektronik tartı ile vatandaşa hizmet etmeye başladı.
Kepez'de Halk Pazarlarında Elektronik Tartı Dönemi
20:06
Dokuma Çalışma Komisyonu İlk Toplantısını Yaptı Kepez Belediye Başkanı Tütüncü: "Bir tek bina yıkılmadan, bir tek ağaç kesilmeden, var olan bitki dokusuna asla zarar verilmeden Dokuma'yı Antalya kazandırmak arzusundayız"
Dokuma Çalışma Komisyonu İlk Toplantısını Yaptı
09:57
Başkan Tütüncü Muhtarlarla Toplantılarına Devam Ediyor Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ikinci döneminde başlattığı ve üçüncü turunu gerçekleştirdiği hizmet istişare toplantısı kapsamında DSİ su kanalının kuzeyindeki mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldi.
Başkan Tütüncü Muhtarlarla Toplantılarına Devam Ediyor
12:24
Kepez'de Yaşanan Köpek Katliamı'na Tütüncü'den Tepki Kepez’in Çamlıca Mahallesi’nde 30’a yakın köpeğin katledilmesi olayıyla ilgili bir açıklama yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü katiamı yapanların ortaya çıkmasını ümit ettiğini söyledi.
14:47
Kepez'den Spora Dev Yatırım Kepez Belediyesi 7 mahalleye semt spor sahası kazandırıyor.
Kepez'den Spora Dev Yatırım
14:32
Kadın Sağlığı Seminerleri Başlıyor Kepez Belediyesi kadının genetik kan sağlığı başlıklı seminerlerini 19-23 Ocak tarihleri arasında AKMEK Sakarya Kurs Merkezi’nde gerçekleştirecek.
Kadın Sağlığı Seminerleri Başlıyor
11:13
Başkan Tütüncü Teamder'i Ziyaret Etti Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Toplumsal Ekonomik Araştırmalar Merkezi Derneği’ni (TEAMDER) ziyaret etti.
Başkan Tütüncü Teamder'i Ziyaret Etti
23:41
"Sessizliğimizin Sesi Olur Musunuz?" Etkinliği Antalya Yörükler Derneği, engellilere yönelik farkındalık yaratmak ve işitme engelli çocuklara destek olmak amacıyla etkinlik düzenledi.
11:05
Fevzi Çakmak'ta İki Okul Sevinci Kepez Fevzi Çakmak Mahallesi’nde 2B ile ilgili mülkiyet probleminin çözümünden sonra 16 derslikli Spor Lisesi, 100 kişilik pansiyon binası ile 24 derslikli ilkokul yatırımlarına kavuşmanın sevinci yaşanıyor.
Fevzi Çakmak'ta İki Okul Sevinci
10:59
Kepez'den Örnek Proje Kepez Belediyesi 100 bine yakın öğrencinin olduğu ilçede çocukları sporla buluşturacak bir projeyi hayata geçiriyor.
Kepez'den Örnek Proje
10:24
Başkan Tütüncü, Dokuma Alanını Gezdirdi Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, belediye meclisinin AK Partili üyelerine Dokuma İplik Fabrikası'nı gezdirerek, projelerini anlattı.
10:29
Kepez'e Modern Futbol Sahası Kepez Belediyesi ve Antalya Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile sentetik çim futbol sahası ve atletizm pistinin yapımı tamamlandı.
Kepez'e Modern Futbol Sahası
11:48
Hamza Taş Bulvarının İkinci Kısmı Açılıyor Kepez Belediyesi, Varsak bölgesindeki Hamza Taş Bulvarının ikinci kısmını açıyor.
Hamza Taş Bulvarının İkinci Kısmı Açılıyor
16:21
Menderes'in Kurduğu 64 Yıllık Fabrika, Hareketli Günlerine Kavuşuyor Adnan Menderes'in talimatıyla temeli atılan 64 yıllık Antalya İplik ve Pamuklu Dokuma Fabrikası, aslına uygun restore edilerek kent parkına dönüştürülecek.
Menderes'in Kurduğu 64 Yıllık Fabrika, Hareketli Günlerine Kavuşuyor
14:58
Kepez Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı Toplantıda, Kepez'de yaşayan gençlerin belediyenin bazı hizmetlerinden 40 lira karşılığında yararlanabilecekleri "Kepez Genç Kart Projesi" oluşturulması kararı alındı.
14:14
Menderes'in Kurduğu 64 Yıllık Fabrika, Hareketli Günlerine Kavuşuyor Eski başbakanlardan merhum Adnan Menderes'in temelini attığı, kentin ilk fabrikası olma özelliğini taşıyan 64 yıllık Antalya İplik ve Pamuklu Dokuma Fabrikası aslına uygun restore edilerek içerisinde kültür ve sanat atölyeleri, gösteri ve sergi merkezleri ile şehir ve çocuk müzesi, kütüphanenin bulunduğu bir kent parkına dönüştürülecek Uzun süre Türk Silahlı Kuvvetleri ile NATO güçlerine üniforma üretiminin de gerçekleştirildiği, faaliyetinin durdurulduğu 2003 yılından bu yana atıl vaziyette
13:08
Kepez'de Yılın İlk Meclis Toplantısı Yapıldı Kepez Belediye Meclisi’nin 2015 Ocak ayı olağan toplantısı 33 gündem maddesi ile gerçekleşti.
Kepez'de Yılın İlk Meclis Toplantısı Yapıldı
17:42
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Ahlatlılarla Bir Araya Geldi Antalya'nın Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Ahlat Eğitim Kültür Derneğinin düzenlediği geleneksel hemşehri buluşmasına katıldı.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Ahlatlılarla Bir Araya Geldi
13:43
Kepez Genç Yetenekleri Arıyor Kepez Belediye Başkanlığı, Kepez Belediyesi Spor Kulübü önderliğinde Kepez Kaymakamlığı ve Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla hazırlanan ‘İlkokul ve Ortaokullar da Yetenek Taramaları’ projesi tamamlandı.
Kepez Genç Yetenekleri Arıyor
11:12
Kepez 2015'te 25 Yeni Park Yapacak Kepez Belediyesi park ve bahçe çalışmalarına devam ediyor.
Kepez 2015'te 25 Yeni Park Yapacak
10:57
Kepez'den 71 Öğrenciye Yaş Günü Kutlaması Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Spor Okulu’nun Kasım ve Aralık ayı doğumlu öğrenciler için düzenlediği geleneksel yaş günü kutlamasına katıldı.
Kepez'den 71 Öğrenciye Yaş Günü Kutlaması
12:42
Genç Nüfus İçin Spora Yatırım BAL için play off mücadelesi veren Kepez Belediyespor'un Süper Amatör Ligde yer alan futbol takımı, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret etti.
Genç Nüfus İçin Spora Yatırım
12:35
Başkan Tütüncü'den Kepez'e Yeni Yıl Müjdesi Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Sağlık Bakanlığı’nın Göçerler Mahallesi’ne yapılacak olan 1000 yataklı Antalya Bölge Hastanesi’ni 2015 yılı yatırım programına aldığını bildirdi.
Başkan Tütüncü'den Kepez'e Yeni Yıl Müjdesi
12:22
Başkan Tütüncü Çalışmaları Yerinde İnceledi Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bölgedeki şehirleşmenin en güzel örneğinin yaşandığı ve sıcak asfalt, yağmur suyu drenaj ile orta refüj çalışmalarının tamamlandığı Fatin Rüştü Zorlu Caddesi’nde incelemelerde bulundu.
Başkan Tütüncü Çalışmaları Yerinde İnceledi
13:10
Türkiye'de Bir İlk: Katı Atık Karşılığında Alışveriş Kartı Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 9 aylık çalışmalarını değerlendirdiği toplantıda evlerden katı atık toplama karşılığında alışveriş kartı vermeyi planladıkları proje üzerine çalıştıklarını söyledi.
Türkiye'de Bir İlk: Katı Atık Karşılığında Alışveriş Kartı
11:31
Dokuma'nın Geleceği Ortak Akılla Belirlenecek Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Dokuma’nın yol haritasını belirlemek için meclis kararıyla sivil toplum kuruluşları, üniversite, esnaf ve ticaret odaları ile siyasi partilerin temsilcilerinden oluşan bir çalışma grubu kuracaklarını belirtti.
Dokuma'nın Geleceği Ortak Akılla Belirlenecek
14:21
Akbb'den Belediyelere Hibe Eğitimi AKBB Başkanı Tütüncü: "Fonlara ulaşabilmenin yöntemlerinin bilinmesi halinde ise belediyelere ciddi bir katkı sağlanmış olur"
12:26
Akbb'den Belediyelere Hibe Eğitimi Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB), Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) ile imzaladığı işbirliği protokolü kapsamında, üye belediyelerin personeline yönelik Proje Döngü Yönetimi Eğitim Semineri’nin ikincisi düzenledi.
Akbb'den Belediyelere Hibe Eğitimi
20:28
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Geleneksel Ödül Töreni Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın başarılı gerçek ve tüzel kişi üyelerini teşvik amacıyla her yıl düzenlediği Geleneksel Ödül Töreni yapıldı.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Geleneksel Ödül Töreni
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 06:00:53. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HAKAN TÜTÜNCÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]