07:2200
SON DAKİKA HALIL IBRAHIM HABERLERİ

Son Dakika Halıl Ibrahım Haberleri

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu, İstanbul'da

  İhsanoğlu: "İnşallah 10 Ağustos'ta Türkiye'yi birleştiren, Türkiye'yi bir arada tutacak olan, milleti birbirinden ayırmayacak olan, devleti güçlendirecek olan, kendi siyasi görüşünü zorla kabul ettirmeyecek olan, siyasi partiler arasında ayrım yapmayacak ve herkesi kucaklayacak olan, 76 milyonun temsilcisi. (Dün 22:42)

   

  Büyükelçi Akça: 'KKTC'deki tüm Türkiye vatandaşlarını oy kullanmaya davet ediyorum' -

  Büyükelçi Akça: "KKTC'deki tüm Türkiye vatandaşlarını oy kullanmaya davet ediyorum" -

  Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Halil İbrahim Akça, 10 Ağustos cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ilk kez KKTC'de de sandık kurulacağını belirterek, KKTC'deki tüm Türkiye vatandaşlarını oy kullanmaya davet etti. (Dün 22:27)

   

  Cumhurbaşkanı Seçimlerine Doğru

  Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Akça: "10 Ağustos cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ilk kez KKTC’de de sandık kurulacak. (Dün 21:25)

   

  Adıyaman'da Başbakan Erdoğan'ın Hesabına Bağış

  Adıyaman'da Başbakan Erdoğan'ın Hesabına Bağış

  Adıyaman'da, Ak Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyası için açılan banka hesabına bağış yapıldı. (Dün 16:37)

   

  Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Doğru

  Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Doğru

  Adıyaman'da 9 yaşındaki kız, Başbakan Erdoğan için açılan hesaba kumbarasında biriktirdiği 100 lirayı yatırdı. (Dün 16:17)

   

  Vatandaş, Başbakan Erdoğan'a Bağış Kuyruğuna Girdi

  Vatandaş, Başbakan Erdoğan'a Bağış Kuyruğuna Girdi

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına maddi katkı sağlamak isteyen vatandaşlar bağış yapmak için kuyruğa girdi. (Dün 15:13)

   

  Bilecik'te Şehit ve Gazi Ailelerine İftar Yemeği

  Bilecik'te Şehit ve Gazi Ailelerine İftar Yemeği

  Bilecik 2'nci Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından şehit ve gazi ailelerine iftar yemeği verildi. (Dün 14:57)

   

  2013 KKTC Ekonomi Durum Raporu"

  Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Akça: “KKTC’de yeni kaynak yaratarak pastayı büyütme yerine, Türkiye'den ilave nakit kaynak sağlama arayışlarına gidilmekte; Bu durum hem iç siyasetin hem de Türkiye ile ilişkilerin sağlıksız bir zemine kaymasına neden olmaktadır” (Dün 14:41)

   

  Emniyetteki Parelel Yapı Operasyonu

  Emniyetteki Parelel Yapı Operasyonu

  "Paralel yapı" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturmada dün gözaltına alınan polislerin, terör örgütü "Tevhit Selam Kudüs Ordusu" ile ilgili soruşturma gerekçesiyle aralarında bazı üst düzey bürokratlar ve gazetecilerin de bulunduğu 242 kişiyle ilgili gözaltı listesi hazırladığı belirtildi. (Dün 13:41)

   

  Sınırda Bayram Yoğunluğu

  Sınırda Bayram Yoğunluğu

  Türkiye ile Irak arasında geçişi sağlayan, Habur ve karşısındaki İbrahim Halil Sınır Kapısı'nda, Ramazan Bayramı öncesinde yoğunluk yaşanıyor. (Dün 13:11)

   

  Afyonkarahisar'da, Yük Treninin Çarptığı Çocuk Yaralandı

  Afyonkarahisar'da, Yük Treninin Çarptığı Çocuk Yaralandı

  Afyonkarahisar'da, Çobanlar-Afyonkarahisar seferini yapan yük treni 8 yaşındaki İbrahim Halil Doğan'a çarptı. (Dün 13:06)

   

  Amasya Valisine HEM'den Hediye

  Amasya Valisine HEM'den Hediye

  Amasya Halk Eğitim Merkezi idarecileri ve okul aile birliği yöneticileri, ziyaret ettikleri Vali Çomaktekin'e Amasya elması figürlü tablo hediye etti. (Dün 13:00)

   

  Afyonkarahisar'da Trenin Çarptığı Çocuk Yaralandı

  Afyonkarahisar'da Trenin Çarptığı Çocuk Yaralandı

  Afyonkarahisar'da, Çobanlar-Afyonkarahisar seferini yapan yük treni 8 yaşındaki İbrahim Halil Doğan'a çarptı. (Dün 12:42)

   

  Y. Selim'de Ramazan Bereketi

  Yavuz Selim Mahallesi sakinleri, Gebze Belediyesi geleneksel iftar sofrasında buluştu. Eş, dost, akraba ve komşular aynı sofra etrafında birlikte oruç açtı (Dün 11:27)

   

  111 Rektörden 11 Dilde Gazze Bildirisi

  111 Rektörden 11 Dilde Gazze Bildirisi

  Türkiye'deki 111 üniversite Rektörü, yayımladıkları ortak bildiride, İsrail'in,Filistin'deki saldırılarını kınadı. (Dün 10:08)

   

  İkinci "Sanat İyilik İçin" Sergisi

  Geliri Filistin halkı için kullanılmak üzere İstanbul Valisi H.Avni Mutlu'nun katılımıyla Pazartesi günü Dolmabahçe Sanat Galeri'sinde açılıyor. (Dün 09:01)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 07:22:41. #1.11#