SON DAKİKA HALİT ERGENÇ HABERLERİ

Son Dakika Halit Ergenç Haberleri


HALİT ERGENÇ

1970 yılı, İstanbul doğumlu. Ortaöğrenimini Beşiktaş Atatürk Lisesi'nde aldı. 1989'da İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri'nden ikinci senesinde ayrılan Ergenç, aynı sene girdiği Mimar Sinan Üniversitesi Opera ve Müzikal Tiyatro Oyunculuğu Bölümleri'ni bitirdi.

Oyunculuk kariyerinde önemli... Devamı

10:13
'Binbir Gece' Dizisi Yayınlandığı Ülkede Tepki Aldı Arjantin'de yayınlanan 'Binbir Gece' dizisi, Ermeni Cemaati tarafından 'Soykırımın 100. yıl anmalarını etkisizleştirmeye çalıştığı' gerekçesiyle şikayet edildi.
'Binbir Gece' Dizisi Yayınlandığı Ülkede Tepki Aldı
11:49
Arjantin'de Ermeni Cemaati Türk Dizisi İçin Ayaklandı Yapımcı Adrian Suar'ın 'Binbir Gece' dizisini Arjantin'e transfer etmesiyle birlikte ülkede yeni tartışma başladı. Ermeni Cemaati dizinin kaldırılması içim ayaklandı.
Arjantin'de Ermeni Cemaati Türk Dizisi İçin Ayaklandı
13:05
Engin Hepileri ve Beyza Şekerci Nişanlandı Yaklaşık bir yıldır birlikte olan oyuncu çift, evlenme teklifinin hemen ardından vakit kaybetmeden nişanlandı.
Engin Hepileri ve Beyza Şekerci Nişanlandı
10:23
Bergüzar Korel, Kenan'a Destek Verdi Ünlü oyuncu, eşi Halit Ergenç'le birlikte katıldığı gala gecesinde Kenan İmirzalıoğlu'nun dizilerle ilgili sözleri için "Evet, bu duruma artık bir çözüm bulunmalı" dedi.
Bergüzar Korel, Kenan'a Destek Verdi
14:07
Bergüzar ve Halit'ten Uzun Süre Sonra Birlikte Poz Son günlerde arkadaş gruplarıyla ayrı ayrı gecelerde eğlenen Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, önceki gün el ele alışveriş yaparak kafalardaki soru işaretlerini sildi.
Bergüzar ve Halit'ten Uzun Süre Sonra Birlikte Poz
14:52
Haluk Bilginer Öfkesini Çalgıcılardan Çıkardı Ünlü oyuncu efkar dağıtmaya gittiği Asmalımescit'teki barın önünde bir ara hava almak için dışarı çıktığında sokak çalgıcılarıyla birbirine girdi.
Haluk Bilginer Öfkesini Çalgıcılardan Çıkardı
09:15
Halit Ergenç, Gecelerde Eşinden Ayrı Geziyor Karaköy'deki bir barda arkadaşlarıyla görüntülenen oyuncu, muhabirin neden yalnızsınız sorusuna "Bergüzar Hanım çok yoğun, günlerimiz birbirini tutmuyor" dedi.
Halit Ergenç, Gecelerde Eşinden Ayrı Geziyor
09:31
Bergüzar Korel İle Halit Ergenç Seçim Vaadi Oldu! Şili'de bir belediye başkanı seçmeninin gönlünü kazanmak için " "Şehrimize, Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'i getireceğim" vaadinde bulundu.
Bergüzar Korel İle Halit Ergenç Seçim Vaadi Oldu!
16:13
ABDYolcusu Genç Girişimci Belli Oluyor Lise ve üniversite eğitimi sırasında kendi şirketini kurmuş öğrenci girişimcilere yönelik olarak düzenlenen GSEA yarışmasının Türkiye ayağında sona gelindi.
17:01
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri Hareketli 2014'ün ardından 2015'e 'merhaba' diyoruz. Haberler.com editörleri sizin için 2015 kehanetlerinde bulundu. İşte kimi komik, kimi ironik o kehanetler...
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri
19:48
Halit Ergenç Sakalını Bağışlamış Muhteşem Yüzyıl dizisinde 4 sezon boyunca Kanuni Sultan Süleyman'ı canlandıran Halit Ergenç, bu süreçte uzayan sakalını 'Teşhir-i İhtişam' sergisine bağışladı.
Halit Ergenç Sakalını Bağışlamış
11:56
Halit Ergenç Arapların Teklifini Kabul Etmedi Ergenç, Arap'ların 2 milyon dolara kendi şirketlerinin oyuncusu olma teklifini "Paraya değil, projeye bakarım. Bana iyi senaryoyla gelin" diyerek kabul etmedi.
Halit Ergenç Arapların Teklifini Kabul Etmedi
11:30
Dizi Doktoru'nun 2014 En İyiler Listesi Dizi Doktoru Oya Doğan, 2014'ün en iyiler listesini Filmstudio için çıkardı.
13:08
Muhteşem Yüzyıl Teşhir-i İhtişam' Sergisi Turizm Acenteleriyle Buluşuyor TİMS Production ve İstanbul Exhibitions tarafından ortaklaşa düzenlenen “Muhteşem Yüzyıl Teşhir’i İhtişam” adlı serginin galası Maslak UNİQ Müze’de gerçekleşti.
Muhteşem Yüzyıl Teşhir-i İhtişam' Sergisi Turizm Acenteleriyle Buluşuyor
11:43
Muhteşem Yüzyıl Teşhir-İ İhtişam" Sergisi Turizm Acenteleriyle Buluşuyor TİMS Production ve İstanbul Exhibitions tarafından ortaklaşa düzenlenen “Muhteşem Yüzyıl Teşhir’i İhtişam” adlı serginin galası Maslak UNİQ Müze’de gerçekleşti.
Muhteşem Yüzyıl Teşhir-İ İhtişam' Sergisi Turizm Acenteleriyle Buluşuyor
16:03
Halit Ergenç: Oğluma Zorla Osmanlıca Öğretemem Muhteşem Yüzyıl'ın Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç, liselerde zorunlu Osmanlıca dersi önerisiyle ilgili; "Ali'ye zorla Osmanlıca öğretemem" dedi.
Halit Ergenç: Oğluma Zorla Osmanlıca Öğretemem
15:36
Burak Özçivit Brad Pitt'le Aynı Listede Sırp haber sitesi Blic, en yakışıklı sakallıları seçti. Brad Pitt'in zirveye yerleştiği listede, Burak Özçivit de yer aldı.
Burak Özçivit Brad Pitt'le Aynı Listede
13:14
Meryem Üzerli Artık 'Fresh Start' Türkiye'nin yanı sıra dünyada ilgi ile izlenen 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde 'Hürrem Sultan' olarak üne kavuşan Meryem Uzerli, Can Ateş'ten sonra kızı Lara ile 'Taze bir başlangıç' yapacağını söyledi.
Meryem Üzerli Artık 'Fresh Start'
11:58
İstanbul André Rıeu Ile Dans Ettı Klasik Müziğin Madonnası André Rieu'nun Ülker Sports Arena'da yapılan konserine ilgi büyüktü Sanat, siyaset ve iş dünyasından konsere büyük ilgi Klasik müziği olimpiyat statlarına taşıyan André Rieu'nun, dün gece Ülker Sports Arena'da yapılan konserine sanat,siyaset ve iş dünyasından yoğun ilgi vardı.
İstanbul André Rıeu Ile Dans Ettı
20:48
Mersin Bu Bizim Sevdamız Filminin Lansmanı Yapıldı Mersin'de çekimlerine başlanacak olanı 'Bu Bizim Sevdamız' filminin lansmanı renkli görüntülere sahne oldu.
Mersin Bu Bizim Sevdamız Filminin Lansmanı Yapıldı
20:21
Bu Bizim Sevdamız Filminin Lansmanı Yapıldı Mersin'de çekimlerine başlanacak olanı 'Bu Bizim Sevdamız' filminin lansmanı renkli görüntülere sahne oldu.
Bu Bizim Sevdamız Filminin Lansmanı Yapıldı
19:35
'Muhteşem Yüzyıl' Sergisine Görkemli Açılış Türkiye'de ilk kez bir dizi setinin birebir mekanlarının kurulmasıyla gerçekleştirilen "Muhteşem Yüzyıl: Teşhir-i İhtişam" sergisi, 28 Kasım'da Uniq Müze'de açılıyor.
'Muhteşem Yüzyıl' Sergisine Görkemli Açılış
09:43
Gq "Men Of The Year" 2014 Ödülleri Sahiplerini Buldu “GQ Men of the Year” 2014 Ödülleri, düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.
Gq 'Men Of The Year' 2014 Ödülleri Sahiplerini Buldu
08:58
GQ "MEN Of The Year" 2014 Ödülleri Muhteşem Bir Törenle Sahiplerini Buldu! "GQ Men of the Year" ödül töreni 12 Kasım Çarşamba akşamı, Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorous'da gerçekleşti.
15:03
Halit Ergenç, Eşinin Öpüşme Sahneleri Hakkında Konuştu Ergenç, eşi Korel'in Kenan İmirzalıoğlu ile öpüşme sahneleri için "Bergüzar'a nasıl 'Rol gereği öpüşme' derim. Bu ona güvenmediğim anlamına gelir." dedi.
Halit Ergenç, Eşinin Öpüşme Sahneleri Hakkında Konuştu
11:51
'Jaıme Lannister' İstanbul'a Geliyor! Jaime Lannister, gerçek adıyla Nikolaj Coster-Waldau, GQ Men of the Year 2014 ödül töreni için 12 Kasım günü İstanbul'a geliyor!
'Jaıme Lannister' İstanbul'a Geliyor!
17:35
İş İcabı Kaçkere Evlendim Ama Bu Bambaşkaymış! Kaçak dizisinin Dadaylı'sı ünlü oyuncu Hasan Küçükçetin önceki gün hayatını Nazlı Yavuzcan ile birleştirdi.
00:27
Altın Portakal'da Ödül Gecesi (2) Altın PORTAKAL'A 'KUZU' DAMGASI Bu yıl 51'incisi düzenlenen Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin 'En İyi Film' ödülü, Kutluğ Ataman'ın yönetmenliğini yaptığı 'Kuzu' filminin oldu.
Altın Portakal'da Ödül Gecesi (2)
00:04
Antalya Altın Portakal'da Kapanış Heyecanı 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivalinin Antalya Expo Center'deki kapanış ve ödül töreni kırmızı halı geçişleriyle başladı.
Antalya Altın Portakal'da Kapanış Heyecanı
08:22
Kuzu'nun Galası Altın Partakal'da Yapıldı 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivalinin Ulusal Uzun Metraj kategorisinde yarışan, Kuzu filminin galası yapıldı.
Kuzu'nun Galası Altın Partakal'da Yapıldı
00:07
Kutluğ Ataman 'Kuzu'yla Altın Portakal'da Gala Yaptı Yönetmen Kutluğ Ataman son filmi 'Kuzu'yla yarıştığı 51'inci Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde gala yaptı.
Kutluğ Ataman 'Kuzu'yla Altın Portakal'da Gala Yaptı
09:54
Halit Ergenç'i Kızdıran Taksici Ergenç, önceki gün Etiler trafiğinde görüntülendi. Gazetecilere selam vermek isteyen oyuncu, arkasındaki taksicinin ısrarla kornaya basması üzerine gerginlik yaşadı.
Halit Ergenç'i Kızdıran Taksici
17:11
Sanatın Ritmi İş Sanat'ın 15. Sezonuyla Artıyor Bu yıl 15. yaşını kutlayan İş Sanat renkli ve zengin programıyla dünya yıldızlarını İstanbul'da ağırlamaya devam ediyor.
09:59
Halit Ergenç'in Sesinin Dakikası 210 Bin TL Uzun süredir bir beyaz eşya markasının reklamlarını seslendiren başarılı oyuncu, yeni seslendirmelerde 10 saniye için 35 bin lira alacak.
Halit Ergenç'in Sesinin Dakikası 210 Bin TL
15:04
Halit Ergenç'in Dizi Tekliflerini Neden Kabul Etmediği Ortaya Çıktı Bu yıl gelen dizi tekliflerini kabul etmeyen ünlü oyuncu, hayranlarının karşısına solist olarak çıkacak.
Halit Ergenç'in Dizi Tekliflerini Neden Kabul Etmediği Ortaya Çıktı
18:09
İş Sanat'ın Yeni Sezonu Kasım'da Açılıyor Yeni sezon, 1 Kasım'da Alpaslan Ertüngealp yönetimindeki BİFO ve piyanist Hüseyin Sermet solistliğinde gerçekleşecek konserle başlayacak Oyuncu Halit Ergenç, Ocak 2015'te gerçekleşecek konserde, Sinema Senfoni Orkestrası eşliğinde klasikleşmiş müzikallerden ve sevilen film müziklerinden oluşan eserler seslendirecek Trisha Brown Dance Company, 40 yılı aşan deneyimini 20 Aralık'ta İş Sanat sahnesine taşıyacak.
20:29
Tuncel Kurtiz'in Belgeseli Halit Ergenç'i Hüzne Boğdu Geçtiğimiz yıl bugün aramızdan ayrılan Tuncay Kurtiz'in hayatıyla ilgili yapılan belgesel, ünlü oyuncu Halit Ergenç'e duygu dolu anlar yaşamasına sebep oldu.
Tuncel Kurtiz'in Belgeseli Halit Ergenç'i Hüzne Boğdu
19:23
Tuncel Kurtiz'in Belgeseli Hüzünlendirdi Gezici Festivalin, Balıkesir Edremit'te Tuncel Kurtiz'in hayatıyla ilgili hazırladığı belgesel duygusal anlar yaşattı.
Tuncel Kurtiz'in Belgeseli Hüzünlendirdi
19:06
Tuncel Kurtiz, Ölüm Yıldönümünde Anıldı Ünlü sinema ve tiyatro sanatçısı Tuncel Kurtiz, ölümünün birinci yıldönümünde Balıkesir'in Edremit ilçesindeki mezarı başında anıldı.
Tuncel Kurtiz, Ölüm Yıldönümünde Anıldı
14:53
Tuncel Kurtiz Mezarı Başında Anıldı Ünlü sinema ve tiyatro sanatçısı Tuncel Kurtiz, ölümünün birinci yıl dönümünde uzun yıllar yaşadığı Balıkesir'in Edremit ilçesinde mezarı başında anıldı.
Tuncel Kurtiz Mezarı Başında Anıldı
14:39
Tuncel Kurtiz Ölümünün 1. Yılında Mezarı Başında Anıldı Ünlü sinema ve tiyatro sanatçısı Tuncel Kurtiz, ölümünün birinci yıldönümünde uzun yıllar yaşadığı Balıkesir’in Edremit ilçesinde mezarı başında anıldı.
Tuncel Kurtiz Ölümünün 1. Yılında Mezarı Başında Anıldı
13:41
Altın Koza'da Sinemanın 100'üncü Yılı Kutlanıyor Adana'da bu yıl 21'incisi organize edilen Altın Koza Film Festivali'nde Türk Sineması'nın 100'üncü yaşı kutlaması başladı.
Altın Koza'da Sinemanın 100'üncü Yılı Kutlanıyor
11:05
Türk Dizileri, Şili'de Büyük İlgi Görüyor Şili'de, Türk dizileri en çok izlenen programlar arasında yer alıyor.
Türk Dizileri, Şili'de Büyük İlgi Görüyor
15:44
Doğa Rutkay, Kerimcan Kamal ile Dünyaevine Girdi Ünlü oyuncu Doğa Rutkay, televizyoncu Kerimcan Kamal ile dünyaevine girdi.
Doğa Rutkay, Kerimcan Kamal ile Dünyaevine Girdi
15:31
Doğa Rutkay Evlendi Tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay ile bir süredir birlikte olduğu Kerimcan Kamal, dün akşam düzenlenen törenle evlendi.
Doğa Rutkay Evlendi
13:37
Altın Palmiye Ödüllü Yönetmen, Altın Portakal'ın Uluslararası Jüri Başkanı Altın Palmiye Ödüllü Fotoğrafçı ve Yönetmen Jerry Schatzberg Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması Jüri Başkanı olarak açıklandı.
Altın Palmiye Ödüllü Yönetmen, Altın Portakal'ın Uluslararası Jüri Başkanı
12:13
Halit Ergenç, Jüri Üyesi Oldu Usta oyuncu, bu yıl 51'incisi düzenlenecek Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması Jürisi oldu.
Halit Ergenç, Jüri Üyesi Oldu
12:12
51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Festivalin Uluslararası Uzun Metraj Fim Yarışması juri başkanlığına Altın Palmiye ödüllü yönetmen Jerry Schatzberg seçildi Jüride, Türkiye'den oyuncu Halit Ergenç ve yönetmen Zeynep Dadak da yer alacak.
51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali
10:15
Alibeyköy'de "Babam ve Oğlum" Rüzgarı Esti Eyüp Belediyesi'nin mahallelerde düzenlediği açıkhava sinema şöleni ilgi odağı oluyor.
Alibeyköy'de 'Babam ve Oğlum' Rüzgarı Esti
10:04
Altın Kelebek Ödülleri 'Rötarlı Olarak Arap Kanalında Türkiye'de önde gelen prestijli magazin yarışmalarından Magnum Altın Kelebek Ödül töreni gecikmeli olarak Arap kanalında yayınlandı.
Altın Kelebek Ödülleri 'Rötarlı Olarak Arap Kanalında
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:59:05. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HALİT ERGENÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]