SON DAKİKA HANEFİ AVCI HABERLERİ

Son Dakika Hanefi Avcı Haberleri

 • 13:55Eski Emniyet Müdürü Avcı AçıklamasıEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Fetullahçı Terör Örgütü ile hareket ettiği yönündeki iddiaları yalanlayarak, "Bu örgütle bağlantım olduğu iddiasını kesinlikle reddediyorum" dedi.
 • 21:50Eski İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Aktepe, İtirafçı Oldu; Tek Tek İsimleri SaydıEski İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Aktepe, İtirafçı Oldu; Tek Tek İsimleri SaydıFETÖ darbe girişiminin ardından gözaltına alınan eski İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Gürsel Aktepe, itirafçı olarak örgütün emniyet yapılanmasını anlattı.
 • 09:55Hanefi Avcı Darbe Girişimini Değerlendirdi15 Temmuz darbe girişimine ilişkin açıklamalarda bulunan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, "Cemaat ne ki hükumete darbe yapar dedik ama cemaat öyle bir şey yaptı ki, hakikaten Türkiye Cumhuriyeti’nin gelmiş geçmiş en güçlü hükümetine meydan okudu" dedi.
 • 12:59Hanefi Avcı: Darbe İleri Bir Tarihte Yapılacaktı 3 Sebepten Dolayı Öne AldılarHanefi Avcı: Darbe İleri Bir Tarihte Yapılacaktı 3 Sebepten Dolayı Öne AldılarEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Cemaatin darbe girişimini İzmir'de casusluk soruşturması, YAŞ ve yargıdaki cemaatçilerin uzaklaştırılacaklarını anladıkları için öne aldığını söyledi.
 • 17:24Şamil Tayyar 'Beştepe'deki Külliyede Bile Cemaatçiler Var' DediŞamil Tayyar 'Beştepe'deki Külliyede Bile Cemaatçiler Var' DediAK Parti'li Tayyar, Cumhurbaşkanlığı külliyesinde bile cemaatçilerin olduğunu söyledi. Tayyar, "Beştepe'de çok sayıda cemaatçi çıkar" dedi.
 • 18:23Fetö/pdy'nin "Darbeye Teşebbüs" DavasıTakipsizlikle sonuçlanan 17 Aralık soruşturmasında usulsüzlük yaptıkları, kurgulanmış soruşturmalar kapsamında bazı polisler ve bir hakimi dinledikleri iddiasıyla, firari sanık Fetullah Gülen ve 44 polisin "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) yo¨netici ve u¨yesi olmak" ile "darbeye teşebbüs" suçlarından yargılandıkları davada, tutuklu 9 sanığın bu hallerinin devamına hükmedildi.
 • 19:55Hanefi Avcı, İfade VerdiHanefi Avcı, İfade VerdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın adliye çıkışı Hanefi Avcı ifade verdi Avcı'nın, yürütülen bir soruşturma kapsamında "şikayetçi" olarak ifadesi alındı Emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, yürütülen bir soruşturma kapsamında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına "şikayetçi" olarak ifade verdi.
 • 17:36Hanefi Avcı İfade VerdiEmekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, yürütülen bir soruşturma kapsamında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına "şikayetçi" olarak ifade verdi.
 • 15:26Niğde'de 1.kitap Fuarı Sona ErdiNiğde Belediyesi tarafından Niğde’de ilk kez açılan ve yoğun ilgiyle karşılanan “1. Kitap Fuarı” sona erdi.
 • 19:21Hanefi Avcı, Cemaati ve Devlet Güvenliğini Tehdit Eden Örgütleri AnlattıHanefi Avcı, Cemaati ve Devlet Güvenliğini Tehdit Eden Örgütleri AnlattıEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, herkesin inandığı değerlere göre devlet yapılanması istediğini ve halkın menfaatlerini kendi düşünce yapılarına göre doğru gördüklerini söyledi.
 • 14:53Hanefi Avcı'dan Devlet Güvenliği KonferansıEski bürokrat ve yazar Hanefi Avcı, 8. Kocaeli Kitap Fuarı’nda konferans verdi.
 • 23:47Hanefi Avcı: Hanefi Avcı: "Paralel Yapı, Halk Nazarında Meşruiyetini Kaybetti"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın röportajı Panelden detaylar "Devlet Güvenliğini Tehdit Eden Yapılar" paneli Eski Emniyet Müdürü Avcı: "Bu yapı, cemaat, Paralel Yapı neyse... Halk nazarında meşruiyetini kaybetti.
 • 21:38Devlet Güvenliğini Tehdit Eden Yapılar" PaneliEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, "Bu yapı, cemaat, Paralel Yapı neyse... Halk nazarında meşruiyetini kaybetti.
 • 18:08Trabzon'da Trabzon'da "Devleti Tehdit Eden Yapılanmalar" Konulu PanelEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, katıldığı ‘Devleti Tehdit Eden Yapılanmalar’ konulu panelde, “Cemaat bu operasyonları zamanında ve hepsini birlikte başlatsaydı, bugün şimdiki hükümet üyeleri Silivri’de yargılanıyor olacaktı” dedi.
 • 02:30Devleti Tehdit Eden YapılarDevleti Tehdit Eden Yapılar" PaneliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Panelin düzenlendiği salondan görüntüler Eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun'un konuşması Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın konuşması "Devleti Tehdit Eden Yapılar" paneli Eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Uzun: "Cemaatin parasını yöneten 73 kişi yurt dışına kaçtı.
 • 00:13Devleti Tehdit Eden Yapılar" PaneliEski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) parasını yönetenlerin yurt dışına kaçtığını belirterek, "Cemaatin parasını yöneten 73 kişi yurt dışına kaçtı.
 • 11:11Fetö/pdy Bulunduğu Kabın Şeklini Alıyor"Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) hükümete muhalif tüm gruplarla irtibat kurabileceğini belirterek, "Bulunduğu kabın şeklini alıyor.
 • 12:31Odatv Davasında Yeni Bilirkişi RaporuGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı Odatv davasında mahkemeye sunulan yeni bilirkişi ek raporunda, "İncelenen bilgisiyar disklerinde, zararlı yazılımların bilgisayar her açıldığında çalışmak üzere sisteme yüklendiğinin tespit edildiği" belirtildi.
 • 12:02Oda Tv Davası Mütalaa İçin Eylül'e ErtelendiGazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık ve Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV davasına devam edildi.
 • 11:10Türkiye'de Devlet Yapısını Bozdular"ZEKERİYA GÜNEŞ/RECEP ÇELİK - Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) ilişkin, "Türkiye'de devlet yapısını bozdular.
 • 15:30Devrimci Karargah Örgütü DavasıDevrimci Karargah örgütü üyesi oldukları ve örgüte yardım ettikleri iddiasıyla, eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 69 sanığın, haklarında verilen kararın Yargıtay tarafından kısmi olarak bozulması sonrası yargılanmasına devam edildi.
 • 20:16Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı Siirt'te Söyleşiye KatıldıEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı Siirt'te Söyleşiye KatıldıSiirt Valiliği tarafından düzenlenen kitap fuarına katılan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, yaptığı söyleşide paralel yapının kurumlar içindeki kirli yüzünü anlattı.
 • 11:08Terörün Hedefi Kitleleri Korkutmaktır"Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, sivilleri hedef alan terör saldırılarıyla ilgili gerekli önlemin alındığını belirterek, "Bir veya iki olayı genelleştirerek tüm Türkiye genelindeki insanları paniğe sevk etmemeliyiz.
 • 13:02HSYK'dan İhraç ve Görevden AlmaHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) daha önce açığa alınan savcı Adnan Çimen ve sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan hakim Kemal Karanfil’i görevden uzaklaştırdı.
 • 12:23HSYK'dan İki Kritik Karar! Bir İhraç, Bir UzaklaştırmaHSYK'dan İki Kritik Karar! Bir İhraç, Bir UzaklaştırmaHSYK, Hanefi Avcı soruşturmasındaki hukuksuzlukları nedeniyle savcı Adnan Çimen'i meslekten ihraç etti. Şanlıurfa Hakimi'ni ise attığı tweet'ler nedeniyle görevden uzaklaştırdı.
 • 16:26Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin DavaBazı faili meçhul cinayetlere ilişkin Mehmet Ağar, özel harekat polisleri ve "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın aralarında bulunduğu 19 kişinin yargılandığı davada sanıklar ve maktullerin kullandığı cep, ev ve araç telefonları ile çağrı cihazlarının numaraları belirlenerek, görüşme dökümlerinin istenmesine karar verildi.
 • 18:5628 Şubat ve Sonrası" KonferansıEski emniyet müdürü Hanefi Avcı, "Düne, 2010'lara kadar ordu, silahlı kuvvetler, tüm kurumların üstünde bir şemsiye gibiydi.
 • 11:05Tahir Elçi: Öleceksem 'Dört Ayaklı Minare'nin Altında ÖleyimTahir Elçi: Öleceksem 'Dört Ayaklı Minare'nin Altında ÖleyimDiyarbakır Barosu avukatlarından Nahit Eren, ölümünden bir gün önce görüştüğü Tahir Elçi'nin "Öleceksem Dört Ayaklı Minarenin altında öleyim" dediğini söyledi.
 • 20:54Isparta Sabri Uzun: Bir Spor Kulübünün Başkanı, Cemaatin Avukatına 700 Bin Dolar VerdiIsparta Sabri Uzun: Bir Spor Kulübünün Başkanı, Cemaatin Avukatına 700 Bin Dolar VerdiSabri Uzun: Bir spor kulübünün başkanı, cemaatin avukatına 700 bin dolar verdi Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat eski Daire Başkanı Sabri Uzun, "2011'de şike operasyonu yapıldı.
 • 19:26Sabzi Uzun: Bir Spor Kulübünün Başkanı, Cemaatin Avukatına 700 Bin Dolar VerdiSabzi Uzun: Bir Spor Kulübünün Başkanı, Cemaatin Avukatına 700 Bin Dolar VerdiEmniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat eski Daire Başkanı Sabri Uzun, "2011'de şike operasyonu yapıldı.
 • 14:16Paralel Yapılanma İlk Kez Bir Üniversitede TartışıldıParalel Yapılanma İlk Kez Bir Üniversitede TartışıldıParalel devlet yapılanması ilk kez bir üniversitede sempozyumda ele alındı.
 • 08:45Şengül Hablemitoğlu: Eşimin Cinayeti Siyasi Amaç İçin Kullanılmak İsteniyorŞengül Hablemitoğlu: Eşimin Cinayeti Siyasi Amaç İçin Kullanılmak İsteniyor13 yıl önce silahlı saldırı sonucu öldürülen Necip Hablemitoğlu'nun eşi, "2 yıldır medya 'Bunu paralel yaptı' dememizi bekliyor. Biz böyle bir şey diyemeyiz" dedi.
 • 16:04Malatya'da 'Devlet İçi Yapılanmalarla Mücadele' PaneliMalatya'da 'Devlet İçi Yapılanmalarla Mücadele' PaneliFarklı ve yeni gündem konularını derinlemesine kamuoyunun dikkatine sunan Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş, “Devlet İçi Yapılanmalarla Mücadele’’ adlı panel düzenledi.
 • 12:34Faili Meçhul Davasında Hanefi Avcı ve Tuncay Özkan Tanık Olarak Dinlenecek1990’lı yıllar işlenen 19 faili meçhul cinayet ile ilgili davanın görülmesine Ankara 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi.
 • 16:54Odatv DavasıGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı Odatv davasının görülmesine devam edildi.
 • 16:40Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'dan Ankara'daki Patlama DeğerlendirmesiEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'dan Ankara'daki Patlama DeğerlendirmesiKonyaaltı Kitap Fuarı’na katılan eski Emniyet Müdürü ve Yazar Hanefi Avcı, Ankara’daki patlama olayını değerlendirdi.
 • 20:42Hanefi Avcı: Hanefi Avcı: "Paralel Yapı'yla Mücadele Etmek, Örgütlerle Mücadeleden Daha Zor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın açıklaması Eski Emniyet Müdürü Avcı: - "Paralel Yapı'yla mücadele etmek, iç güvenliği tehdit eden örgütlerle mücadeleden daha da zor"- "TİKKO ile savaşırsınız, PKK ile mücadele edersiniz çünkü devletin dışında, gayrimeşru ve stratejisi belli ama Paralel Yapı, devletin içinde ve devletle iç içe geçmişler, bunlarla mücadele etmek daha zor" Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Paralel Devlet Yapılanması'yla mücadelenin iç güvenliği tehdit eden örgütlerle mücadeleden daha zor olduğunu söyledi.
 • 16:01Hanefi Avcı Kitaplarını İmzaladıEski emniyet müdürü Hanefi Avcı, "Cemaat'in İflası/Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer" adlı kitabını, cemaatin bir bütün halinde devletin bütün kurumlarına girerek, neler yaptığını göstermek adına yazdığını söyledi.
 • 15:43Hanefi Avcı, Yeni Kitabının İmza Gününde Okurlarıyla BuluştuHanefi Avcı, Yeni Kitabının İmza Gününde Okurlarıyla BuluştuEski emniyet müdürü Hanefi Avcı, yeni çıkan “Cemaat’in İflası” isimli kitabının imza gününde okurlarıyla buluştu.
 • 21:03Hanefi Avcı Paralel Yapı Bitmek MecburiyetindedirHanefi Avcı Paralel Yapı Bitmek MecburiyetindedirMersin'e kendi kitabının imza gününe katılmak için gelen eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Bu ülkede paralel yapı bitmek mecburiyetindedir.
 • 20:32Hanefi Avcı: Paralel Yapı Bitmek MecburiyetindedirHanefi Avcı: Paralel Yapı Bitmek MecburiyetindedirMersin'e kitabının imza gününe katılmak için gelen eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, "Bu ülkede paralel yapı bitmek mecburiyetindedir.
 • 16:28Hanefi Avcı Kitaplarını İmzaladıHanefi Avcı Kitaplarını İmzaladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avcı'nın kitaplarını imzalaması, - Avcı'nın açıklama yapması, - Kitap imzalamadan genel plan detaylar, Hanefi Avcı kitaplarını imzaladı- Eski emniyet müdürü Avcı: - "İkinci kitabımı bugünkü olup bitenlerin anlaşılması daha iyi manalandırılması açısından yazdım" Eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, okuyucularıyla buluşan ikinci kitabı "Cemaat'in İflası/Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer"i bugünkü olup bitenlerin daha iyi anlaşılması için kaleme aldığını söyledi.
 • 16:06Hanefi Avcı: Hanefi Avcı: "İktidar Değişse de Paralel Yapıyla Mücadele Değişmez"Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, hiçbir siyasi partinin, kendi varlığının tersini iddia eden bir cemaati, teşkilatı kabul etmeyeceğini belirterek, iktidarı kurabilecek tüm partilerin Fethullah Gülen cemaatiyle mücadele edeceğine inandığını söyledi.
 • 15:37Hanefi Avcı, Adana'da Kitapseverlerle BuluştuHanefi Avcı, Adana'da Kitapseverlerle BuluştuEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, "Cemaatin İflası-Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer" adlı yeni kitabının imza gününde Adanalı kitapseverlerle buluştu.
 • 20:01İstanbul'daki Uyuşturucu Operasyonu Davasında KararEski Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan'ın da aralarında bulunduğu İstanbul'daki uyuşturucu operasyonu davasında, 24 sanık hakkında beraat kararı verildi.
 • 14:11Odatv DavasıGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı Odatv davasında, dosyanın oluşturulacak yeni bir bilirkişi heyetince incelenmesine karar verildi.
 • 11:59Odatv Davasında Dosya Bilirkişiye GönderildiOdatv davasında mahkeme dosyanın bilirkişiye gönderilmesine karar verdi.
 • 11:45Odatv Davasında Bir Kez Daha Bilirkişi Raporu AlınacakOdatv davasında mahkeme dosyanın bilirkişiye gönderilmesine karar verdi.
 • 14:50Hanefi Avcı: Hanefi Avcı: "Paralel Devlet Yapılanması'nda Buz Dağının Altı Hala Gizli"Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın açıklamaları- Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın kitaplarından görüntüler "Paralel Devlet Yapılanması'nda buz dağının altı hala gizli"- Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı: - "Bir kısım soruşturmalar yapılıyor.
 • 16:53Hanefi Avcı Samsun'da Okurlarıyla Bir Araya GeldiHanefi Avcı Samsun'da Okurlarıyla Bir Araya GeldiHanefi Avcı, Karadeniz Kitap Fuarı’nın son gününde okurlarıyla buluştu.