SON DAKİKA HANEFİ AVCI HABERLERİ

Son Dakika Hanefi Avcı Haberleri

 • 11:11 Fetö/pdy Bulunduğu Kabın Şeklini Alıyor" Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) hükümete muhalif tüm gruplarla irtibat kurabileceğini belirterek, "Bulunduğu kabın şeklini alıyor.
 • 12:31 Odatv Davasında Yeni Bilirkişi Raporu Gazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı Odatv davasında mahkemeye sunulan yeni bilirkişi ek raporunda, "İncelenen bilgisiyar disklerinde, zararlı yazılımların bilgisayar her açıldığında çalışmak üzere sisteme yüklendiğinin tespit edildiği" belirtildi.
 • 12:02 Oda Tv Davası Mütalaa İçin Eylül'e Ertelendi Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık ve Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV davasına devam edildi.
 • 11:10 Türkiye'de Devlet Yapısını Bozdular" ZEKERİYA GÜNEŞ/RECEP ÇELİK - Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) ilişkin, "Türkiye'de devlet yapısını bozdular.
 • 15:30 Devrimci Karargah Örgütü Davası Devrimci Karargah örgütü üyesi oldukları ve örgüte yardım ettikleri iddiasıyla, eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 69 sanığın, haklarında verilen kararın Yargıtay tarafından kısmi olarak bozulması sonrası yargılanmasına devam edildi.
 • 20:16 Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı Siirt'te Söyleşiye Katıldı Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı Siirt'te Söyleşiye Katıldı Siirt Valiliği tarafından düzenlenen kitap fuarına katılan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, yaptığı söyleşide paralel yapının kurumlar içindeki kirli yüzünü anlattı.
 • 11:08 Terörün Hedefi Kitleleri Korkutmaktır" Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, sivilleri hedef alan terör saldırılarıyla ilgili gerekli önlemin alındığını belirterek, "Bir veya iki olayı genelleştirerek tüm Türkiye genelindeki insanları paniğe sevk etmemeliyiz.
 • 13:02 HSYK'dan İhraç ve Görevden Alma Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) daha önce açığa alınan savcı Adnan Çimen ve sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan hakim Kemal Karanfil’i görevden uzaklaştırdı.
 • 12:23 HSYK'dan İki Kritik Karar! Bir İhraç, Bir Uzaklaştırma HSYK'dan İki Kritik Karar! Bir İhraç, Bir Uzaklaştırma HSYK, Hanefi Avcı soruşturmasındaki hukuksuzlukları nedeniyle savcı Adnan Çimen'i meslekten ihraç etti. Şanlıurfa Hakimi'ni ise attığı tweet'ler nedeniyle görevden uzaklaştırdı.
 • 16:26 Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava Bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin Mehmet Ağar, özel harekat polisleri ve "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın aralarında bulunduğu 19 kişinin yargılandığı davada sanıklar ve maktullerin kullandığı cep, ev ve araç telefonları ile çağrı cihazlarının numaraları belirlenerek, görüşme dökümlerinin istenmesine karar verildi.
 • 18:56 28 Şubat ve Sonrası" Konferansı Eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, "Düne, 2010'lara kadar ordu, silahlı kuvvetler, tüm kurumların üstünde bir şemsiye gibiydi.
 • 11:05 Tahir Elçi: Öleceksem 'Dört Ayaklı Minare'nin Altında Öleyim Tahir Elçi: Öleceksem 'Dört Ayaklı Minare'nin Altında Öleyim Diyarbakır Barosu avukatlarından Nahit Eren, ölümünden bir gün önce görüştüğü Tahir Elçi'nin "Öleceksem Dört Ayaklı Minarenin altında öleyim" dediğini söyledi.
 • 20:54 Isparta Sabri Uzun: Bir Spor Kulübünün Başkanı, Cemaatin Avukatına 700 Bin Dolar Verdi Isparta Sabri Uzun: Bir Spor Kulübünün Başkanı, Cemaatin Avukatına 700 Bin Dolar Verdi Sabri Uzun: Bir spor kulübünün başkanı, cemaatin avukatına 700 bin dolar verdi Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat eski Daire Başkanı Sabri Uzun, "2011'de şike operasyonu yapıldı.
 • 19:26 Sabzi Uzun: Bir Spor Kulübünün Başkanı, Cemaatin Avukatına 700 Bin Dolar Verdi Sabzi Uzun: Bir Spor Kulübünün Başkanı, Cemaatin Avukatına 700 Bin Dolar Verdi Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat eski Daire Başkanı Sabri Uzun, "2011'de şike operasyonu yapıldı.
 • 14:16 Paralel Yapılanma İlk Kez Bir Üniversitede Tartışıldı Paralel Yapılanma İlk Kez Bir Üniversitede Tartışıldı Paralel devlet yapılanması ilk kez bir üniversitede sempozyumda ele alındı.
 • 08:45 Şengül Hablemitoğlu: Eşimin Cinayeti Siyasi Amaç İçin Kullanılmak İsteniyor Şengül Hablemitoğlu: Eşimin Cinayeti Siyasi Amaç İçin Kullanılmak İsteniyor 13 yıl önce silahlı saldırı sonucu öldürülen Necip Hablemitoğlu'nun eşi, "2 yıldır medya 'Bunu paralel yaptı' dememizi bekliyor. Biz böyle bir şey diyemeyiz" dedi.
 • 16:04 Malatya'da 'Devlet İçi Yapılanmalarla Mücadele' Paneli Malatya'da 'Devlet İçi Yapılanmalarla Mücadele' Paneli Farklı ve yeni gündem konularını derinlemesine kamuoyunun dikkatine sunan Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş, “Devlet İçi Yapılanmalarla Mücadele’’ adlı panel düzenledi.
 • 12:34 Faili Meçhul Davasında Hanefi Avcı ve Tuncay Özkan Tanık Olarak Dinlenecek 1990’lı yıllar işlenen 19 faili meçhul cinayet ile ilgili davanın görülmesine Ankara 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi.
 • 16:54 Odatv Davası Gazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı Odatv davasının görülmesine devam edildi.
 • 16:40 Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'dan Ankara'daki Patlama Değerlendirmesi Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'dan Ankara'daki Patlama Değerlendirmesi Konyaaltı Kitap Fuarı’na katılan eski Emniyet Müdürü ve Yazar Hanefi Avcı, Ankara’daki patlama olayını değerlendirdi.
 • 20:42 Hanefi Avcı: Hanefi Avcı: "Paralel Yapı'yla Mücadele Etmek, Örgütlerle Mücadeleden Daha Zor" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın açıklaması Eski Emniyet Müdürü Avcı: - "Paralel Yapı'yla mücadele etmek, iç güvenliği tehdit eden örgütlerle mücadeleden daha da zor"- "TİKKO ile savaşırsınız, PKK ile mücadele edersiniz çünkü devletin dışında, gayrimeşru ve stratejisi belli ama Paralel Yapı, devletin içinde ve devletle iç içe geçmişler, bunlarla mücadele etmek daha zor" Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Paralel Devlet Yapılanması'yla mücadelenin iç güvenliği tehdit eden örgütlerle mücadeleden daha zor olduğunu söyledi.
 • 16:01 Hanefi Avcı Kitaplarını İmzaladı Eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, "Cemaat'in İflası/Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer" adlı kitabını, cemaatin bir bütün halinde devletin bütün kurumlarına girerek, neler yaptığını göstermek adına yazdığını söyledi.
 • 15:43 Hanefi Avcı, Yeni Kitabının İmza Gününde Okurlarıyla Buluştu Hanefi Avcı, Yeni Kitabının İmza Gününde Okurlarıyla Buluştu Eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, yeni çıkan “Cemaat’in İflası” isimli kitabının imza gününde okurlarıyla buluştu.
 • 21:03 Hanefi Avcı Paralel Yapı Bitmek Mecburiyetindedir Hanefi Avcı Paralel Yapı Bitmek Mecburiyetindedir Mersin'e kendi kitabının imza gününe katılmak için gelen eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Bu ülkede paralel yapı bitmek mecburiyetindedir.
 • 20:32 Hanefi Avcı: Paralel Yapı Bitmek Mecburiyetindedir Hanefi Avcı: Paralel Yapı Bitmek Mecburiyetindedir Mersin'e kitabının imza gününe katılmak için gelen eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, "Bu ülkede paralel yapı bitmek mecburiyetindedir.
 • 16:28 Hanefi Avcı Kitaplarını İmzaladı Hanefi Avcı Kitaplarını İmzaladı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avcı'nın kitaplarını imzalaması, - Avcı'nın açıklama yapması, - Kitap imzalamadan genel plan detaylar, Hanefi Avcı kitaplarını imzaladı- Eski emniyet müdürü Avcı: - "İkinci kitabımı bugünkü olup bitenlerin anlaşılması daha iyi manalandırılması açısından yazdım" Eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, okuyucularıyla buluşan ikinci kitabı "Cemaat'in İflası/Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer"i bugünkü olup bitenlerin daha iyi anlaşılması için kaleme aldığını söyledi.
 • 16:06 Hanefi Avcı: Hanefi Avcı: "İktidar Değişse de Paralel Yapıyla Mücadele Değişmez" Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, hiçbir siyasi partinin, kendi varlığının tersini iddia eden bir cemaati, teşkilatı kabul etmeyeceğini belirterek, iktidarı kurabilecek tüm partilerin Fethullah Gülen cemaatiyle mücadele edeceğine inandığını söyledi.
 • 15:37 Hanefi Avcı, Adana'da Kitapseverlerle Buluştu Hanefi Avcı, Adana'da Kitapseverlerle Buluştu Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, "Cemaatin İflası-Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer" adlı yeni kitabının imza gününde Adanalı kitapseverlerle buluştu.
 • 20:01 İstanbul'daki Uyuşturucu Operasyonu Davasında Karar Eski Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan'ın da aralarında bulunduğu İstanbul'daki uyuşturucu operasyonu davasında, 24 sanık hakkında beraat kararı verildi.
 • 14:11 Odatv Davası Gazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı Odatv davasında, dosyanın oluşturulacak yeni bir bilirkişi heyetince incelenmesine karar verildi.
 • 11:59 Odatv Davasında Dosya Bilirkişiye Gönderildi Odatv davasında mahkeme dosyanın bilirkişiye gönderilmesine karar verdi.
 • 11:45 Odatv Davasında Bir Kez Daha Bilirkişi Raporu Alınacak Odatv davasında mahkeme dosyanın bilirkişiye gönderilmesine karar verdi.
 • 14:50 Hanefi Avcı: Hanefi Avcı: "Paralel Devlet Yapılanması'nda Buz Dağının Altı Hala Gizli" Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın açıklamaları- Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın kitaplarından görüntüler "Paralel Devlet Yapılanması'nda buz dağının altı hala gizli"- Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı: - "Bir kısım soruşturmalar yapılıyor.
 • 16:53 Hanefi Avcı Samsun'da Okurlarıyla Bir Araya Geldi Hanefi Avcı Samsun'da Okurlarıyla Bir Araya Geldi Hanefi Avcı, Karadeniz Kitap Fuarı’nın son gününde okurlarıyla buluştu.
 • 11:56 Hanefi Avcı İçin Polislere Açılan Davadaki İhbarcı İsmi Sahte Çıktı Hanefi Avcı İçin Polislere Açılan Davadaki İhbarcı İsmi Sahte Çıktı Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın odasında yapılan aramayla ilgili aradan 4 yıl geçtikten sonra Eskişehir Valisi'ne ihbarda bulunan Cihan Tuğlu adlı kişinin, gerçekte olmadığı belirlendi.
 • 09:33 Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Tgrt Haber'de Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, hilkat garibesi örgütün dünyada benzeri olmadığını belirterek, cemaat ile hükümet arasındaki kırılma noktasının 2011 yılı olduğunu söyledi.
 • 15:40 Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı Açıklaması Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı Açıklaması Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, "Cemaatin İflası-Hoca’nın Ayağının Kaydığı Yer" adlı yeni kitabının imza günü için katıldığı 7. Kocaeli Kitap Fuarı’nda, cemaatin bir hilkat garibesi olduğunu dile getirdi.
 • 03:07 7. Kocaeli Kitap Fuarı 7. Kocaeli Kitap Fuarı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hanefi Avcı'nın konuşması- İzleyici detayları- Hanefi Avcı kitap imzalarken- Kitap okuyanlar 7. Kocaeli Kitap Fuarı- Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, "Cemaatin İflası, Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer" adlı kitabını imzaladı- Avcı: "Bu cemaat çok iyi sahte evrak hazırlıyor, çok iyi sahte belge hazırlıyor, insanlara çok iyi sahte suçlamalar yapıyor" Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesince düzenlenen 7. Kocaeli Kitap Fuarı'nda "Cemaatin İflası, Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer" adlı kitabını imzaladı, okurlarıyla söyleşide bir araya geldi.
 • 20:15 Hanefi Avcı: Cemaatin Operasyonlardaki Rolünü Anlatmaya Çalıştım Hanefi Avcı: Cemaatin Operasyonlardaki Rolünü Anlatmaya Çalıştım * Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, yeni kitabının imza gününe katıldı.
 • 20:12 Hanefi Avcı: Cemaatin Operasyonlardaki Rolünü Anlatmaya Çalıştım Hanefi Avcı: Cemaatin Operasyonlardaki Rolünü Anlatmaya Çalıştım Height: 1.8em;"> Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, 'Cemaat'in İflası - Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer' adlı yeni kitabının Beşiktaş'ta bir alışveriş merkezinde düzenlenen imza günü etkinliğine katıldı.
 • 22:05 Hanefi Avcı, Kitaplarını İmzaladı Hanefi Avcı, Kitaplarını İmzaladı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın "Cemaat'in İflası" adlı kitapları- Avcı'nın gelişi- Avcı'nın kitabını imzalamaya gelenlerden görüntüler- Avcı'nın konuşması Hanefi Avcı kitaplarını imzaladı- Gaziantep'te imza gününe katılan eski Emniyet Müdürü Avcı, son kitabı "Cemaat'in İflası/Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer" ile "Haliç'te Yaşayan Simonlar" isimli ilk kitabını imzaladı- Avcı: "(Paralel Yapı ile mücadele) Bundan sonraki süreç yargının ve ilgili kurumların araştırmasıyla devam edecek.
 • 17:46 Gaziantep Hanefi Avcı: Yapının Devlet İçindeki Zararını Anladık Gaziantep Hanefi Avcı: Yapının Devlet İçindeki Zararını Anladık Hanefi Avcı: Yapının devlet içindeki zararını anladık DEVRİMCİ Karargah Örgütü'ne yardım etmek iddiasıyla 4 yıl cezaevinde tutulan ve geçen yıl tahliye edilen eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, yazdığı 'Cemaat'in İflası Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer' adlı ikinci kitabının imza günü için Gaziantep'e geldi.
 • 16:59 Hanefi Avcı: Yapının Devlet İçindeki Zararını Anladık Hanefi Avcı: Yapının Devlet İçindeki Zararını Anladık Devrimci Karargah Örgütü'ne yardım etmek iddiasıyla 4 yıl cezaevinde tutulan ve geçen yıl tahliye edilen eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, yazdığı 'Cemaat'in İflası Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer' adlı ikinci kitabının imza günü için Gaziantep'e geldi.
 • 14:35 Devlet İçi Yapılanmalar ve Mücadele Devlet İçi Yapılanmalar ve Mücadele" Panelinde Çarpıcı İddialar 4. Malatya Anadolu Kitap Fuarı kapsamında “Devlet içi yapılanmalar ve mücadele” konulu panele, eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, eski Emniyet İstihbarat Dairesi Başkanı Sabri Uzun ve Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan katıldı.
 • 14:48 Arınç'tan Manisa'daki Operasyonlara Tepki: Son Günlerde Bir Şeyler Oluyor Arınç'tan Manisa'daki Operasyonlara Tepki: Son Günlerde Bir Şeyler Oluyor Başbakan Yardımcısı Arınç, bazı derneklere yapılan operasyonlara tepki gösterdi. "Oy istiyorum ama bana demezler mi bizim sevdiğimiz adamları basıyorsun diye" dedi.
 • 13:53 Cezası Bozulan Eski Emniyet Müdürü Avcı Açıklaması Yargıtay 16. Ceza Dairesi'nin, "Devrimci Karargah Örgütü" davasında hakkında "örgüt üyelerine yardım" suçundan verilen hapis cezası kararını bozduğu eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, "Daha önce özel yetkili mahkemenin ve Yargıtay 9. Ceza Dairesi'nin, bu cemaatin kurduğu komplo doğrultusunda karar verdiği kanaatindeydim. Bu kararın doğru ve adil olduğunu düşünüyorum" dedi.
 • 13:16 Yargıtay, Hanefi Avcı'ya Verilen Hapis Cezasını Bozdu Yargıtay, Hanefi Avcı'ya Verilen Hapis Cezasını Bozdu Yargıtay 16. Ceza Dairesi, "Devrimci Karargah Örgütü" davasında yargılanan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'ya verilen hapis cezasını bozdu.
 • 11:39 Kahramanmaraş Yazıcıoğlu'nun Avukatı ve Bacanağından Hanefi Avcı'ya Tepki Kahramanmaraş Yazıcıoğlu'nun Avukatı ve Bacanağından Hanefi Avcı'ya Tepki Yazıcıoğlu'nun avukatı ve bacanağından Hanefi Avcı'ya tepki Mücahit YOLCU/ KAHRAMANMARAŞ, (DHA)- BBP'nin kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun avukatı Kemal Yavuz ile bacanağı Rafet Aslanoğlu, kitabında 6 kişinin hayatını kaybettiği helikopterin düşmesinin kaza olduğunu ve olayın cemaat tarafından istismar edildiğini belirten eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'ya tepki gösterdi.
 • 11:17 Yazıcıoğlu'nun Avukatı ve Bacanağından Hanefi Avcı'ya Tepki Yazıcıoğlu'nun Avukatı ve Bacanağından Hanefi Avcı'ya Tepki Bbp'nin kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun avukatı Kemal Yavuz ile bacanağı Rafet Aslanoğlu, kitabında 6 kişinin hayatını kaybettiği helikopterin düşmesinin kaza olduğunu ve olayın cemaat tarafından istismar edildiğini belirten eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'ya tepki gösterdi.
 • 10:04 Yazıcıoğlu'nun Avukatı ve Bacanağından Hanefi Avcıya Sert Tepki Yazıcıoğlu'nun Avukatı ve Bacanağından Hanefi Avcıya Sert Tepki Eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın son kitabında Muhsin Yazıcıoğlu'nun içinde bulunduğu helikopterin düşmesini 'Bir kazayı suikaste çevirdiler, cinayete çevirdiler’ şeklindeki iddialarına ailenin avukatı ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun bacanağından sert tepki geldi.