SON DAKİKA HANEFİ AVCI HABERLERİ

Son Dakika Hanefi Avcı Haberleri

 • 21 Eylül 2016 13:38Odatv Davasında Yeni Savcıya Mütalaa İçin Süre VerildiGazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı, OdaTv Davası'nın özel yetkili mahkemelerin kapatılmasının ardından yeni mahkemesinde 6. duruşması yapıldı.
 • 21 Eylül 2016 13:36Odatv DavasıGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı dava dosyası, mütalaasını hazırlaması için savcılığa gönderildi.
 • 05 Eylül 2016 13:33Emniyette Başaramadığı Fetö ile Mücadeleyi Avukat Olarak SürdürüyorEmniyette Başaramadığı Fetö ile Mücadeleyi Avukat Olarak SürdürüyorEskişehir'de uzun yıllar asayiş ve terörle mücadele şube müdürlüğü başta olmak üzere birçok şubede müdürlük görevini yürüten ve Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) baskısı nedeniyle vaktinden önce emekliliğe ayrılan Eyüp Gökhan Keçe, terör örgütüyle olan mücadelesini avukat olarak sürdürüyor.
 • 05 Eylül 2016 12:51Emekli Polis "Fetö ile Mücadelesi"Ni Avukat Olarak SürdürüyorEskişehir'de uzun yıllar asayiş ve terörle mücadele şube müdürlüğü görevini yürüten ve Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının baskısı nedeniyle vaktinden önce emekliliğe ayrılan Eyüp Gökhan Keçe, terör örgütüyle mücadelesini avukat olarak sürdürüyor.
 • 11 Ağustos 2016 16:17Hrant Dink Cinayeti DavasıAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in 19 Ocak 2007'de öldürülmesine ilişkin 35 kişinin yargılandığı davaya gönderdiği mektup okunan eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, sanık Muhittin Zenit'in kendisiyle ilgili asılsız iddialarda bulunduğunu ifade ederek, bu iddiaların kaynağı olan kişi veya kişilerin ortaya çıkarılmasını talep etti.
 • 11 Ağustos 2016 14:54Dink Davası'nın 10. Duruşmasında Hanefi Avcı'nın Mektubu OkunduDink Davası'nın 10. Duruşmasında Hanefi Avcı'nın Mektubu OkunduAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink Cinayeti'ne ilişkin 2'si tutuklu 35 sanıklı davanın 10. duruşmasına Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın mektubu damga vurdu.
 • 11 Ağustos 2016 13:00Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Dink Davasına Mektup GönderdiEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Dink Davasına Mektup GönderdiAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’in öldürülmesine ilişkin davaya eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın gönderdiği mektubun okunmasıyla başlandı.
 • 25 Temmuz 2016 13:55Eski Emniyet Müdürü Avcı AçıklamasıEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Fetullahçı Terör Örgütü ile hareket ettiği yönündeki iddiaları yalanlayarak, "Bu örgütle bağlantım olduğu iddiasını kesinlikle reddediyorum" dedi.
 • 24 Temmuz 2016 21:51Eski İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Aktepe, İtirafçı Oldu; Tek Tek İsimleri SaydıEski İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Aktepe, İtirafçı Oldu; Tek Tek İsimleri SaydıFETÖ darbe girişiminin ardından gözaltına alınan eski İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Gürsel Aktepe, itirafçı olarak örgütün emniyet yapılanmasını anlattı.
 • 24 Temmuz 2016 09:55Hanefi Avcı Darbe Girişimini Değerlendirdi15 Temmuz darbe girişimine ilişkin açıklamalarda bulunan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, "Cemaat ne ki hükumete darbe yapar dedik ama cemaat öyle bir şey yaptı ki, hakikaten Türkiye Cumhuriyeti’nin gelmiş geçmiş en güçlü hükümetine meydan okudu" dedi.
 • 21 Temmuz 2016 12:59Hanefi Avcı: Darbe İleri Bir Tarihte Yapılacaktı 3 Sebepten Dolayı Öne AldılarHanefi Avcı: Darbe İleri Bir Tarihte Yapılacaktı 3 Sebepten Dolayı Öne AldılarEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Cemaatin darbe girişimini İzmir'de casusluk soruşturması, YAŞ ve yargıdaki cemaatçilerin uzaklaştırılacaklarını anladıkları için öne aldığını söyledi.
 • 17 Haziran 2016 18:23Fetö/pdy'nin "Darbeye Teşebbüs" DavasıTakipsizlikle sonuçlanan 17 Aralık soruşturmasında usulsüzlük yaptıkları, kurgulanmış soruşturmalar kapsamında bazı polisler ve bir hakimi dinledikleri iddiasıyla, firari sanık Fetullah Gülen ve 44 polisin "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) yo¨netici ve u¨yesi olmak" ile "darbeye teşebbüs" suçlarından yargılandıkları davada, tutuklu 9 sanığın bu hallerinin devamına hükmedildi.
 • 13 Haziran 2016 19:55Hanefi Avcı, İfade VerdiHanefi Avcı, İfade VerdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın adliye çıkışı Hanefi Avcı ifade verdi Avcı'nın, yürütülen bir soruşturma kapsamında "şikayetçi" olarak ifadesi alındı Emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, yürütülen bir soruşturma kapsamında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına "şikayetçi" olarak ifade verdi.
 • 13 Haziran 2016 17:36Hanefi Avcı İfade VerdiEmekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, yürütülen bir soruşturma kapsamında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına "şikayetçi" olarak ifade verdi.
 • 06 Haziran 2016 15:26Niğde'de 1.kitap Fuarı Sona ErdiNiğde Belediyesi tarafından Niğde’de ilk kez açılan ve yoğun ilgiyle karşılanan “1. Kitap Fuarı” sona erdi.
 • 28 Mayıs 2016 19:21Hanefi Avcı, Cemaati ve Devlet Güvenliğini Tehdit Eden Örgütleri AnlattıHanefi Avcı, Cemaati ve Devlet Güvenliğini Tehdit Eden Örgütleri AnlattıEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, herkesin inandığı değerlere göre devlet yapılanması istediğini ve halkın menfaatlerini kendi düşünce yapılarına göre doğru gördüklerini söyledi.
 • 23 Mayıs 2016 14:53Hanefi Avcı'dan Devlet Güvenliği KonferansıEski bürokrat ve yazar Hanefi Avcı, 8. Kocaeli Kitap Fuarı’nda konferans verdi.
 • 08 Mayıs 2016 23:47Hanefi Avcı: Hanefi Avcı: "Paralel Yapı, Halk Nazarında Meşruiyetini Kaybetti"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın röportajı Panelden detaylar "Devlet Güvenliğini Tehdit Eden Yapılar" paneli Eski Emniyet Müdürü Avcı: "Bu yapı, cemaat, Paralel Yapı neyse... Halk nazarında meşruiyetini kaybetti.
 • 08 Mayıs 2016 21:38Devlet Güvenliğini Tehdit Eden Yapılar" PaneliEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, "Bu yapı, cemaat, Paralel Yapı neyse... Halk nazarında meşruiyetini kaybetti.
 • 06 Mayıs 2016 18:08Trabzon'da Trabzon'da "Devleti Tehdit Eden Yapılanmalar" Konulu PanelEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, katıldığı ‘Devleti Tehdit Eden Yapılanmalar’ konulu panelde, “Cemaat bu operasyonları zamanında ve hepsini birlikte başlatsaydı, bugün şimdiki hükümet üyeleri Silivri’de yargılanıyor olacaktı” dedi.
 • 06 Mayıs 2016 02:30Devleti Tehdit Eden YapılarDevleti Tehdit Eden Yapılar" PaneliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Panelin düzenlendiği salondan görüntüler Eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun'un konuşması Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın konuşması "Devleti Tehdit Eden Yapılar" paneli Eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Uzun: "Cemaatin parasını yöneten 73 kişi yurt dışına kaçtı.
 • 06 Mayıs 2016 00:13Devleti Tehdit Eden Yapılar" PaneliEski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) parasını yönetenlerin yurt dışına kaçtığını belirterek, "Cemaatin parasını yöneten 73 kişi yurt dışına kaçtı.
 • 18 Nisan 2016 11:11Fetö/pdy Bulunduğu Kabın Şeklini Alıyor"Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) hükümete muhalif tüm gruplarla irtibat kurabileceğini belirterek, "Bulunduğu kabın şeklini alıyor.
 • 13 Nisan 2016 12:31Odatv Davasında Yeni Bilirkişi RaporuGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı Odatv davasında mahkemeye sunulan yeni bilirkişi ek raporunda, "İncelenen bilgisiyar disklerinde, zararlı yazılımların bilgisayar her açıldığında çalışmak üzere sisteme yüklendiğinin tespit edildiği" belirtildi.
 • 13 Nisan 2016 12:02Oda Tv Davası Mütalaa İçin Eylül'e ErtelendiGazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık ve Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV davasına devam edildi.