SON DAKİKA HARMANCIK HABERLERİ

Son Dakika Harmancık Haberleri

16:54
İşten Çıkarılan 460 Kişiden 225 Hizmetliyi Belediye İstihdam Edecek Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya tarafından imzalanan protokol ile 225 yardımcı hizmetlinin istihdamı sağlanacak.
İşten Çıkarılan 460 Kişiden 225 Hizmetliyi Belediye İstihdam Edecek
16:24
Bursa Büyükşehir'den Eğitime Önemli Bir Destek Daha Bursa'da eğitim sektöründe yapılan ciddi yatırımlarla hem eğitimcilerin hem de öğrencilerin yüzlerini güldüren Büyükşehir Belediyesi, okullardaki yardımcı personel sorununa da çözüm oluyor.
15:57
Bu Sporcular Çok Özel Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlendiği Okul Sporları Şenliği sürüyor.
Bu Sporcular Çok Özel
15:40
Bu Sporcular Çok Özel Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlendiği Okul Sporları Şenliği etkinlikleri kapsamında BTSO Baha Cemal Zağra Özel Eğitim Uygulama Merkezi'nde yapılan spor şenliği renkli görüntülere sahne oldu.
Bu Sporcular Çok Özel
14:45
Nilüfer'de Okul Sporları Şenliği Coşkusu Büyükşehir Belediyesi’nin okul spor etkinlikleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü’yle ortaklaşa düzenlediği Büyükşehir Fiziksel Etkinlik ve Oyun Günleri’nin açılış töreni, çocuklarla gençleri eğlenceli spor yarışmalarında bir araya getirdi.
Nilüfer'de Okul Sporları Şenliği Coşkusu
13:53
Nilüfer'de Okul Sporları Şenliği Coşkusu 'Spor Kenti Bursa' hedefiyle merkeze uzak ilçelerde de çocuklarla gençlerin sosyal ve sportif gelişimlerini destekleyen faaliyetlere imza atmaya devam ediyor.
Nilüfer'de Okul Sporları Şenliği Coşkusu
21:28
Tavşanlı'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde, kamyonetle kamyonun çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi de yaralandı.
Tavşanlı'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı
21:13
Tavşanlı'da Kamyonetle Kamyon Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı Tavşanlı'da kamyonetle kamyon çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı Tavşanlı ilçesinde, kamyonetle kamyonun çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Tavşanlı'da Kamyonetle Kamyon Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı
18:28
Tavşanlı'da Kamyonetle Kamyon Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı Tavşanlı ilçesinde, kamyonetle kamyonun çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
12:11
Bursa'da 'Beyaz Esaret' Son Buluyor Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kar kalınlığının yer yer 2 metreyi bulduğu İnegöl ilçesi Sultaniye Mahallesine giden yolu güçlükle açtı.
Bursa'da 'Beyaz Esaret' Son Buluyor
09:47
Öğrenciler 2 Gün Tatilden Sonra Karda ve Buzda Okula Gittiler Bursa’da 2 günlük tatilin ardından öğrenciler ve servis araçları, karlı ve buzlu yollarda a gittiler.
Öğrenciler 2 Gün Tatilden Sonra Karda ve Buzda Okula Gittiler
23:53
Eğitime Kar Engeli Kocaeli, Denizli, Kars, Van, Muş, Elazığ, Bursa, Yozgat, Diyarbakır ve Siirt'te kar yağışı, tipi, soğuk hava ve buzlanma nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
22:09
Bursa'da Eğitime Kar Engeli Bursa'nın bazı ilçelerinde kar yağışı nedeniyle eğitime verilen ara bir gün daha uzatıldı.
Bursa'da Eğitime Kar Engeli
15:44
Bosnalı İşadamları Süt Tesisini Gezdi Saraybosna Bihaç bölgesinde tarım, süt ve hayvancılıkla uğraşan işadamlarından oluşan heyet, BESAŞ'ın Keles'teki süt tesislerinde incelemelerde bulundu.
15:11
Dağ Yolunda Kar Çilesi Bursa’nın dağ ilçeleriyle ulaşımını sağlayan yolda araçlar mahsur kaldı.
Dağ Yolunda Kar Çilesi
12:58
Bosnalı İş Adamları BESAŞ'ın Süt Tesisini Gezdi Saraybosna'nın Bihaç bölgesinde tarım, süt ve hayvancılıkla uğraşan iş adamlarından oluşan heyet, BESAŞ'ın Keles'teki süt tesislerinde incelemelerde bulundu.
Bosnalı İş Adamları BESAŞ'ın Süt Tesisini Gezdi
13:00
Bursa'da Kaybolan Çiftçinin Cesedi Kar Altında Bulundu Bursa'nın Harmancık ilçesi Gedikören köyünde, bir haftadan beri kayıp olan 61 yaşındaki Mehmet Ali Yıldız, kar altında ölü olarak bulundu.
Bursa'da Kaybolan Çiftçinin Cesedi Kar Altında Bulundu
10:30
Bursa-Orhaneli Yolunda Kar Çilesi Bursa’da etkili olan kar yağışı, özellikle Uludağ’a yakın ilçelerle olan ulaşımı olumsuz etkiliyor.
Bursa-Orhaneli Yolunda Kar Çilesi
10:01
Bursa'nın Keles İlçesinde Okullar Bugün de Tatil Edildi Kar yağışının etkili olduğu Bursa'nın Keles ilçesinde bugün de okullar tatil edildi.
12:15
Besaş'tan Çiftçiye 3.5 Milyon Tl Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal kalkınmanın sağlanması amacıyla Keles'e kurulan BESAŞ Süt Ürünleri Tesisi, 1.5 yılda 3 bin 250 ton süt alımı gerçekleştirerek bölge çiftçisine 3.5 milyon TL ödeme yaptı.
11:54
Bursa Büyükşehir Çalışıyor, Bursa Kazanıyor Ulaşımdan çevreye, spordan tarihi mirasa kadar her alanda 20 yıllık yatırımdan fazlasını 5 yıla sığdıran Büyükşehir Belediyesi, 2014 yılını da yeni yatırımlarla dolu dolu geçirdi.
Bursa Büyükşehir Çalışıyor, Bursa Kazanıyor
08:39
Harmancık'ın Turizmine Büyükşehir İmzası Bursa'nın tüm ilçelerine hizmetlerini ulaştırarak kente değer katan Büyükşehir Belediyesi, Harmancık'a, Ilıcaksu mevkiindeki termal suların değerlendirilerek turizminin kalkındırılacağı modern bir tesis kazandıracak.
00:34
Besaş'tan Çiftçiye 3.5 Milyon Tl Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal kalkınmanın sağlanması maksadıyla Keles ilçesine kurulan BESAŞ Süt Ürünleri Tesisi, 1.5 yılda 3 bin 250 ton süt alarak bölge çiftçisine 3.5 milyon TL ödeme yaptı.
Besaş'tan Çiftçiye 3.5 Milyon Tl
14:12
Besaş'tan Çiftçiye 3.5 Milyon Tl Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal kalkınmanın sağlanması maksadıyla Keles ilçesine kurulan BESAŞ Süt Ürünleri Tesisi, 1.5 yılda 3 bin 250 ton süt alarak bölge çiftçisine 3.5 milyon TL ödeme yaptı.
Besaş'tan Çiftçiye 3.5 Milyon Tl
10:32
Gümüşhane'de Kara Yolu Yatırımları AK Parti Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, Gümüşhane’nin kara yolu yatırımında altın çağını yaşadığını, Doğu Karadeniz’i İç Anadolu ile Güneydoğu Anadolu’ya bağlayacak olan ve 12.9 kilometre uzunluğundaki yeni Zigana Tüneli için fiyat teklifleri alımının sürdüğünü söyledi.
10:11
Türkiye Kar Sınavını Geçemedi, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi Kar sınavında yine sınıfta kaldık. Türkiye beyaz örtüye büründü. İzmir-İstanbul yolu bir açıldı bir kapandı, araç kuyrukları oluştu. Elektirikler kesildi. Bazı illerde okullar tatil edildi.
Türkiye Kar Sınavını Geçemedi, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi
17:07
6 İlde Kar Tatili Kar yağışı nedeniyle 6 ilde okullar tatil edildi.
6 İlde Kar Tatili
14:45
Bursa'da Okullar Bugün ve Yarın Kardan Tatil Edildi Yoğun kar yağışının etkili olduğu Bursa’da okullar bugün ve yarın tatil edildi.
14:44
Büyükorhan ve Harmancık'ta Kar Nedeniyle Okullar Tatil Bursa'nın Büyükorhan ve Harmancık ilçelerindeki ilk ve orta dereceli okullar yoğun kar yağışı nedeniyle bugün öğleden sonra ve yarın tatil edildi.
14:49
Harmancık'ın Turizmine Büyükşehir'den Destek Bursa Büyükşehir Belediyesi, Harmancık ilçesi Ilıcaksu mevkisindeki atıl durumdaki termal suların değerlendirilmesi amacıyla modern bir turizm tesisi yapma kararı aldı.
14:14
Harmancık'ın Termal Suları Büyükşehir Belediyesi ile Değer Kazanacak Bursa Büyükşehir Belediyesi, Harmancık’a, Ilıcaksu mevkiindeki termal suları turizme kazandıracak.
Harmancık'ın Termal Suları Büyükşehir Belediyesi ile Değer Kazanacak
15:34
Harmancık Okul Sporları Şenliği Coşkulu Başladı Bursa Büyükşehir Belediyesi, 'Spor Kenti Bursa' hedefiyle merkeze uzak ilçelerde de çocuklarla gençlerin sosyal ve sportif gelişimlerini destekleyen faaliyetlere imza atmaya devam ediyor.
Harmancık Okul Sporları Şenliği Coşkulu Başladı
10:08
Ormanda Kaybolan Adamdan 5 Gündür Haber Yok Bursa'nın Büyükorhan ilçesi Tekerler köyünde 49 yaşındaki Selamettin Yıldız'dan 5 gündür haber alınamıyor.
Ormanda Kaybolan Adamdan 5 Gündür Haber Yok
13:00
Dağder Yönetimi 2 Yıllık İcraatlarını Anlattı DAĞDER Başkanı Mustafa Bay, 2 yıllık değerlendirme toplantısında gücü olan herkesi DAĞDER’e destek olmaya davet etti.
Dağder Yönetimi 2 Yıllık İcraatlarını Anlattı
11:57
Dağder Federasyon Kuruyor Bursa Orhaneli-Keles-Harmancık-Büyükorhan Yardımlaşma ve Kültür Derneği (Dağder) Genel Başkanı Mustafa Bay, altı şubeleri ve 105 köy derneğiyle birlikte federasyon kuracaklarını söyledi.
Dağder Federasyon Kuruyor
16:24
Bursa'nın Sağlık Profili Hazırlandı Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Sağlıklı Kentler Projesi kapsamında hazırladığı Şehir Sağlık Profiline göre; Bursa'da nüfus yoğunluğu Türkiye ortalamasının 2,6 kat daha üzerinde çıktı.
Bursa'nın Sağlık Profili Hazırlandı
13:09
Bursa'nın Nüfus Yoğunluğu Türkiye Ortalamasının 2,6 Katı Çıktı Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Sağlıklı Kentler Projesi kapsamında hazırladığı Şehir Sağlık Profiline göre; Bursa’da nüfus yoğunluğu Türkiye ortalamasının 2,6 kat daha üzerinde çıktı.
Bursa'nın Nüfus Yoğunluğu Türkiye Ortalamasının 2,6 Katı Çıktı
11:58
Bursa'nın Sağlık Profili Hazırlandı Büyükşehir Belediyesi’nin Sağlıklı Kentler Projesi kapsamında hazırladığı Şehir Sağlık Profiline göre Bursa’da nüfus yoğunluğu Türkiye ortalamasının 2,6 kat daha üzerinde.
Bursa'nın Sağlık Profili Hazırlandı
11:51
Gümüşhane'nin "İyilik Melekleri" İş Başında Gümüşhane'de bir araya gelen gençler, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünce başlatılan "İyilik Ağacı" projesi kapsamında kentte ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşuyor Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan: "Gençlerin topluma karşı sorumluluk duygularının geliştirilerek iyilik yapmalarının.
19:10
Simav'da Otomobil, Traktöre Çarptı: 3 Yaralı Simav ilçesinde, bir otomobilin traktöre çarpması sonucu 3 kişi yaralandı.
13:49
İntihar Eden Astsubay Niksar'da Toprağa Verildi Giresun’da beylik tabancasıyla intihar eden Astsubay Üstçavuş Hakan Diş’in cenazesi, Tokat’ın Niksar ilçesinde düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi.
İntihar Eden Astsubay Niksar'da Toprağa Verildi
17:11
Buski Personeline Eğitim Bursa’nın dağ ilçelerindeki BUSKİ şubelerinde çalışan personele uygulamalı hizmet içi eğitim verildi.
Buski Personeline Eğitim
17:21
Gümüşhane İl Genel Meclisi'nin Aralık Ayı Toplantıları Sona Erdi Gümüşhane İl Genel Meclisi’nin geçtiğimiz Pazartesi günü başlayan Aralık ayı toplantıları sona erdi.
Gümüşhane İl Genel Meclisi'nin Aralık Ayı Toplantıları Sona Erdi
10:40
Harmancık, Hasan Hüseyin Temel'e Emanet AK Parti Harmancık İlçe Kongresine tek liste ile giren Hasan Hüseyin Temel, AK Parti Harmancık İlçe Başkanı seçildi.
Harmancık, Hasan Hüseyin Temel'e Emanet
09:35
Harmancık'ta Yönetim Hasan Hüseyin Temel'e Teslim AK Parti Harmancık İlçe Kongresi, ilçe belediye düğün salonunda gerçekleştirildi.
Harmancık'ta Yönetim Hasan Hüseyin Temel'e Teslim
13:44
MHP İnegöl Teşkilatından Bahçeli'ye Ziyaret MHP İnegöl ilçe teşkilatı, TBMM’ye giderek MHP grup toplantısına katıldı.
MHP İnegöl Teşkilatından Bahçeli'ye Ziyaret
11:55
İtfaiye Bir Ayda 375 Olaya Müdahale Etti Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Orhan Doğan, ekim ayı içerisinde itfaiyenin 375 göreve çıkış yaptığını söyledi.
İtfaiye Bir Ayda 375 Olaya Müdahale Etti
10:09
Uludağ Yöresi'nin Organik Ürünleri İçin Pazar Kuruldu Bursa’da Uludağ yöresinin organik ürünleri şehir merkezinde kurulan çadırda satışa sunuldu.
Uludağ Yöresi'nin Organik Ürünleri İçin Pazar Kuruldu
09:14
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
08:39
Karayollarında Durum Karayollarının yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 00:45:21. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HARMANCIK HABERLERİ
[Hata Bildir]