01:4800
SON DAKİKA HARRAN HABERLERİ

Son Dakika Harran Haberleri

   

  Yükseköğretim Akademik Arşiv Projesi Tanıtımı

  Başbakan Davutoğlu: (1) "Bizim üniversitelerimiz modern üniversite geleneği itibarıyla yenidir, aynı Cumhuriyetimizin yeni olması gibi, devlet olarak cumhuriyet sistemi itibarıyla, ama ne Cumhuriyetimiz nevzuhur bir devlettir ne de üniversitelerimiz nevzuhur, şartların, konjonktürün içinde çıkmış kurumlardır. (Dün 13:11)

   

  Davutoğlu - 'Gönül İster Ki, Üniversitelerimiz Kendilerine Tarihi Referans Oluşturabilsinler'

  Davutoğlu - "Gönül İster Ki, Üniversitelerimiz Kendilerine Tarihi Referans Oluşturabilsinler"

  ANKARA (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bizim üniversitelerimiz modern üniversite geleneği itibarıyla yenidir, aynı Cumhuriyetimizin yeni olması gibi, devlet olarak cumhuriyet sistemi itibarıyla, ama ne Cumhuriyetimiz nevzuhur bir devlettir ne de üniversitelerimiz nevzuhur, şartların, konjonktürün içinde çıkmış kurumlardır. (Dün 12:39)

   

  Yükseköğretim Akademik Arşiv Projesi Tanıtım Toplantısı (1)

  Yükseköğretim Akademik Arşiv Projesi Tanıtım Toplantısı (1)

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, bugün küreselleşmeyle birlikte yepyeni bir bilgi sistematiği, yeni bilgi araçları oluşurken bütün bu insanlık birikimini gözden geçirip üniversitelerin bu insanlık birikimi içerisinde nereye oturtulduğunun doğru bir tanımlamasını yapma sorumluluğu ile karşı karşıya olduklarını ifade etti. (Dün 12:27)

   

  Zabıta Küflenmiş Kuruyemişe El Koydu

  Zabıta Küflenmiş Kuruyemişe El Koydu

  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri denetimleri sırasında 500 kiloğram küflenmiş kuruyemişe el koyarak imha etti. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Eyyübiye'de Okul Önünde Satılan Küflenmiş Kuruyemiş Ele Geçirildi

  Eyyübiye'de Okul Önünde Satılan Küflenmiş Kuruyemiş Ele Geçirildi

  Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde okul önlerinde denetimlerini arttıran zabıta ekipleri, yaklaşık yarım ton küflenmiş kuru yemiş ele geçirdi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Beyaz Altın'da Kirliliğe "Randımanlı" Önlem

  Şanlıurfa'da, pamuğun hasat döneminde yaşanan kirliliği önlemek amacıyla toplama fiyatları randımana göre belirlendi. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gurbette Pamuk Toplayacaklar

  Ülkelerinde çiftçilik yaparak geçimlerini sağlayan Bullar ailesi, IŞİD tehdidinden kaçarak sığındıkları Türkiye'de mevsimlik işçi olarak çalışacak. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Türkiye'ye Sığınan Suriyeli Kürtler

  Türk Kızılayı ile Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Suriyeli Kürtlere 3 öğün sıcak yemek dağıtıyor Beşir Derneği Harran ilçesine sığınan Suriyeli Kürtlere gıda, giyim ve battaniye yardımında bulundu. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Başkan Çerçi'den Güvenç'e Ziyaret

  Başkan Çerçi'den Güvenç'e Ziyaret

  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Belediye Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak, şehir meclis üyeleri ve Yuntdağı muhtarları Gaziantep gezisinin ardından, Şanlıurfa’ya geçerek Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ile bir araya geldi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 01:48:24. #1.12#