SON DAKİKA HARRAN HABERLERİ

Son Dakika Harran Haberleri

13:08
Eyyübiye'de 'Yeşil' Seferberlik Şanlıurfa'nın Eyyübiye İlçe Belediyesi tarafından 'Daha yeşil bir Eyyübiye' sloganı ile ağaç dikim kampanyası başlatıldı.
Eyyübiye'de 'Yeşil' Seferberlik
19:48
Kırsalı Ağaçlandırma Kampanyası Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde kırsalı ağaçlandırma kampanyası başlatıldı.
Kırsalı Ağaçlandırma Kampanyası
13:28
A'dan Z'ye Tarım İşçileri Sorunları Şanlıurfa Mevsimlik Tarım İşçileri Derneği Başkanı Mehmet Göbek, tarım işçilerinin yaşadığı tüm sorunları bu röportajda dile getirdi.
A'dan Z'ye Tarım İşçileri Sorunları
18:55
Gaziantep ve Şanlıurfa'da Karne Sevinci Gaziantep ve Şanlıurfa'da karne sevinci (ek) SURİYELİ ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİ Suriye'deki iç karışıklıktan kaçarak Harran İlçesi'ndeki kanteyner kente yerleşen Suriyeli öğrenciler karne sevinci yaşadı.
Gaziantep ve Şanlıurfa'da Karne Sevinci
17:47
Gaziantep ve Şanlıurfa'da Karne Sevinci (2) SURİYELİ ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİ Suriye'deki iç karışıklıktan kaçarak Harran İlçesi'ndeki kanteyner kente yerleşen Suriyeli öğrenciler karne sevinci yaşadı.
Gaziantep ve Şanlıurfa'da Karne Sevinci (2)
13:51
ZMO Kaçak İlaç Bayilerini Gündeme Aldı Ziraat Mühendisleri Odası Şanlıurfa Şube Başkanı Öztürkmen, kaçak zirai ilaç bayilerine ceza verildiğini söyledi.
ZMO Kaçak İlaç Bayilerini Gündeme Aldı
12:11
Eyyübiye Belediyesi Akçakale Çadırkente Çıkarma Yaptı Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Şanlıurfa'ya yerleşen sığınmacılara, Eyyübiye Belediyesi, Başkan Mehmet Ekinci'nin talimatlarıyla yardımlarını sürdürüyor.
Eyyübiye Belediyesi Akçakale Çadırkente Çıkarma Yaptı
14:08
Müdürlüğünü Sevsinler! Tarım Reformu Genel Müdürü Dr. Gürsel Küsek'in tarım arazilerine kesinlikle tarım dışı kullanım izninin verilmediğine Urfa'dan cevap geldi.
Müdürlüğünü Sevsinler!
14:08
Harran'da Fiziki Mekân Akademik Başarının Önünde! Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil Mutlu, 2007 ile 2015 yıllarını kapsayan üniversitedeki çalışmaları ve hedeflerini anlattı.
Harran'da Fiziki Mekân Akademik Başarının Önünde!
17:28
Hrü Rektörü Mutlu Çalışmaları Değerlendirdi Harran Üniversitesi (HRÜ) Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu, üniversitede yapılan çalışmaları değerlendirdi.
16:20
Agit Pa Heyeti, Harran Konteyner Kentini Ziyaret Etti AGİT PA heyeti Şanlıurfa'da- AGİT PA Başkanı Kanevra ve beraberindeki heyet, Suriyeli sığınmacıların barındığı Harran konteyner kentini ziyaret etti- AGİT PA Başkanı Kanevra: "Türkiye bu insanlar için kayda değer iş yaptı.
Agit Pa Heyeti, Harran Konteyner Kentini Ziyaret Etti
15:20
AGİT PA Heyeti Şanlıurfa'da AGİT PA Başkanı Kanevra ve beraberindeki heyet, Suriyeli sığınmacıların barındığı Harran konteyner kentini ziyaret etti.
22:33
Şanlıurfa'da Dedaş'tan Gece Operasyonu Dicle Elektrik Dağıtımı A.Ş. (Dicle EDAŞ), tüm uyarılara rağmen faturalar ödenmeyince, Şanlıurfa ve ilçelerinde su kesintisi yaşandı.
Şanlıurfa'da Dedaş'tan Gece Operasyonu
20:41
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı
19:35
Şanlıurfa'da Otomobil Devrildi: 2 Yaralı Harran ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 2 kişi yaralandı.
17:18
Belediyelerin Elektriği Kesildi, Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
15:59
Şanlıurfa'da Üzerine Suriyeli Kuma Getiren Kocasını Şikayet Etti Şanlıurfa'da üzerine Suriyeli kuma getiren kocasını şikayet etti ŞANLIURFA'da, 4 çocuk annesi 28 yaşındaki Fatma Zehra İkikat, engelli kızı adına verilen maaşı çektiği banka kartına el koyan kocasının kendisini terk edip, kuma olarak üzerine getirdiği Suriyeli kadın ile birlikte yaşadığını öne sürerek savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Şanlıurfa'da Üzerine Suriyeli Kuma Getiren Kocasını Şikayet Etti
15:40
Suriyeli Kuma Getiren Kocasını Savcılığa Şikayet Etti Şanlıurfa'da, 4 çocuk annesi Fatma Zehra İkikat, kocasının kendisini terk edip, Suriyeli bir kadın ile birlikte yaşadığını öne sürerek savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Suriyeli Kuma Getiren Kocasını Savcılığa Şikayet Etti
11:19
Özgökçe, Tarım Çalışanlarının Sorunlarını Dinledi Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Necip Özgökçe, Harran'da müdürlük çalışanlarının sorunlarını dinledi.
Özgökçe, Tarım Çalışanlarının Sorunlarını Dinledi
19:02
Tarım Müdürü Özgökçe, Yeni İlçe Müdürünü Ziyaret Etti Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Necip Özgökçe, Harran Tarım İlçe Müdürlüğünü ziyaret ederek, görevinde başarı diledi.
11:21
Harran Örenyeri 2014 Yılı Kazıları Tamamlandı Harran Üniversitesi ve Kültür Bakanlığı'nın ortaklaşa düzenlediği Harran Ören yeri 2014 Yılı Kazı Çalışması sona erdi.
Harran Örenyeri 2014 Yılı Kazıları Tamamlandı
11:48
Prof. Dr. Bakkal: Harran'da Bilim Adamları Yetişti Akdeniz Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Bakkal, dünyanın birçok tanınmış bilim adamının Harran'da eğitim aldığını söyledi.
Prof. Dr. Bakkal: Harran'da Bilim Adamları Yetişti
11:33
Haliliye'de Göbeklitepe atağı Şanlıurfa'nın Haliliye İlçe Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, hedeflerinin Göbeklitepe'yi dünyaya tanıtmak olduğunu söyledi.
Haliliye'de Göbeklitepe atağı
19:46
Göbeklitepe'nin Tanıtım Çalışmaları Haliliye Belediye Başkanı Demirkol: "Göbeklitepe'nin tanıtım çalışmalarına daha fazla katkı sunmayı hedefliyoruz"
11:45
Şanlıurfa'da "Bin Yıl Önceki Harran'da Bilim ve Medeniyet" Konferansı Şanlıurfa’da “Bin Yıl Önceki Harran’da Bilim ve Medeniyet” adlı konferans düzenlendi.
Şanlıurfa'da 'Bin Yıl Önceki Harran'da Bilim ve Medeniyet' Konferansı
18:41
Üşüyorum, Yardım Edin" Kampanyasıyla Suriyeli Misafirlere Büyük Yardım Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin Suriyeli Misafiler için başlattığı kampanyaya AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından "Üşüyorum, Yardım Edin" kampanyasıyla büyük destek geldi.
Üşüyorum, Yardım Edin' Kampanyasıyla Suriyeli Misafirlere Büyük Yardım
19:13
Suriyeli Öğrenciler İçin Üniversiteler Yeni Program Açabilecek YÖK, 8 üniversitede, Suriye'den Türkiye'ye gelen öğrenciler için, yurt dışından öğrenci kabulü çerçevesinde, öğretim dili Türkçe ve yabancı dilde program açılabilmesine karar verdi.
19:08
YÖK'ten Suriyeli Öğrencilere Türk Üniversitelerinde Eğitim İmkanı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın isteği doğrultusunda Suriyeli öğrencilere, Türkiye'deki 8 üniversitede Türkçe veya yabancı dilde program açılmasına karar verildi.
12:56
Harran Belediyesi Çalışanlarına Müjde Harran Belediyesi ile Bem Bir Sen arasında Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.
Harran Belediyesi Çalışanlarına Müjde
19:42
Tarımsal Öğretimin Başlamasının 169. Yılı Nedeniyle Panel Düzenlendi GAP BKİ Başkanı Sadrettin Karahocagil, "Yeni bir eylem planı daha yürürlüğe koyuyoruz, 2018 yılına kadar da sulama altyapısının şebekesini yapacağız." dedi.
Tarımsal Öğretimin Başlamasının 169. Yılı Nedeniyle Panel Düzenlendi
15:15
Tarımsal Öğretimin Başlamasının 169. Yılı GAP BKİ Başkanı Karahocagil, "Yeni bir eylem planı daha yürürlüğe koyuyoruz, 2018 yılına kadar da sulama altyapısının şebekesini tamamlayacağız"
11:50
Sığınmacılara Yardım Paketi Dağıtıldı Türkiye'ye sığınan Suriyeliler- Beşir Derneği tarafından Harran içerisindeki sığınmacılara yardım paketi dağıtıldı Beşir Derneği, Harran ilçesinde yaşayan Suriyelilere gıda ve battaniye yardımı yaptı.
Sığınmacılara Yardım Paketi Dağıtıldı
11:12
'HDP Sadece Kürt Orjinli Bir Parti Değil' 25 Ocak'ta kongreye gitmeye hazırlanan HDP Şanlıurfa Teşkilatınca yapılan açıklamada partinin Kürt orjinli bir siyaset yürütmediği belirtildi.
'HDP Sadece Kürt Orjinli Bir Parti Değil'
10:53
Türkiye'ye Sığınan Suriyeliler Beşir Derneği tarafından Harran içerisindeki sığınmacılara yardım paketi dağıtıldı.
Türkiye'ye Sığınan Suriyeliler
17:00
Kudüs Şairi" Mezarı Başında Anıldı Memur Sen'in kurucu genel başkanı İnan, Şanlıurfa Harran Kapı Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
11:04
Harran Üniversitesi Dünyaya Açılıyor Dört farklı dilde yayın yapan universitetercihleri.com, Şanlıurfa'daki Harran Üniversitesi'ni sitesine ekledi.
Harran Üniversitesi Dünyaya Açılıyor
11:11
Harran'da Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Harran ilçesi genelinde üst yapı çalışması gerçekleştirildi.
Harran'da Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor
12:09
Vali Küçük Yatırımlardan Memnun Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük Urfa'ya yapılan yatırımların memnuniyet verici olduğunu söyledi.
Vali Küçük Yatırımlardan Memnun
05:18
Yılın İlk Bebeği Suriyeli "İbrahim Halil" Oldu Şanlıurfa'da yılın ilk bebeği- Kentte yılın ilk bebeği babasız dünyaya gelen Suriyeli "İbrahim Halil" oldu Şanlıurfa'da 2015 yılının ilk bebeği, Suriyeli bir çiftin erkek çocuğu olarak dünyaya gelen "İbrahim Halil" oldu.
Yılın İlk Bebeği Suriyeli 'İbrahim Halil' Oldu
04:08
Şanlıurfa'da Yılın İlk Bebeği Kentte yılın ilk bebeği babasız dünyaya gelen Suriyeli "İbrahim Halil" oldu.
11:48
'Urfa'ya 40 Tane 5 Yıldızlı Otel Lazım' Şanlıurfa'da Kalkınma Akademisi Başkanı Mahmut Barut: "Urfa'ya 2023 yılına kadar en az 40 tane 5 yıldızlı otel lazım" dedi.
'Urfa'ya 40 Tane 5 Yıldızlı Otel Lazım'
20:31
Şanlıurfa'da Cip Devrildi: 1 Ölü Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde devrilen cipin sürücüsü hayatını kaybetti.
Şanlıurfa'da Cip Devrildi: 1 Ölü
00:06
Gaziantep 'Öğretmen Akademisi ve Eğitime Yeni Yaklaşımlar' Paneline Katıldı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde düzenlenen 'Öğretmen Akademisi ve Eğitime Yeni Yaklaşımlar' konulu panele katıldı.
Gaziantep 'Öğretmen Akademisi ve Eğitime Yeni Yaklaşımlar' Paneline Katıldı
21:36
Davutoğlu: Türkiye, Ürdün, Suriye ve Lübnan Arasında Serbest Ticaret Bölgesi Kuracağız (7) 'öğretmen AKADEMİSİ VE EĞİTİME YENİ YAKLAŞIMLAR' PANELİNE KATILDI Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde düzenlenen 'Öğretmen Akademisi ve Eğitime Yeni Yaklaşımlar' konulu panele katıldı.
Davutoğlu: Türkiye, Ürdün, Suriye ve Lübnan Arasında Serbest Ticaret Bölgesi Kuracağız (7)
16:03
Üvey Annesi Öldürüldükten Sonra Kaybolan Genç Kızın Cesedi Bulundu Şanlıurfa'da, geçen yıl uyurken bıçaklanan ve boğazı kesilerek öldürülen 25 yaşındaki Halime Çalışkan'ın yanında kalan, ancak kaybolan ve cinayet şüphelisi olarak aranan üvey kızı, 17 yaşındaki Meryem Güzel'in de aynı gün öldürüldüğü ortaya çıktı.
Üvey Annesi Öldürüldükten Sonra Kaybolan Genç Kızın Cesedi Bulundu
14:32
Üvey Annesi Öldürüldükten Sonra Kaybolan Genç Kızın Cesedi Bulundu Şanlıurfa'da, geçen yıl öldürülen Halime Çalışkan'ın, kaybolan ve cinayet şüphelisi olarak aranan üvey kızı Meryem Güzel'in de aynı gün öldürüldüğü ortaya çıktı.
Üvey Annesi Öldürüldükten Sonra Kaybolan Genç Kızın Cesedi Bulundu
11:39
Aşiretler Başlık Parasını Kaldırdı, Evlenen Sayısında Patlama Oldu Urfa'daki aşiretlerin bölgede başlık parasının kaldırılmasını açıklamasının ardından düğün sayısı arttı, töre cinayetlerine dönüşen kız kaçırmalar da tarihe karışıyor.
Aşiretler Başlık Parasını Kaldırdı, Evlenen Sayısında Patlama Oldu
17:45
Molinas: Su Fakirliği Sınırında Bulunuyoruz Coca Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölge Başkanı Galya Frayman Molinas, şirket olarak en büyük girdilerinin su olduğunu belirterek, "Suya çok önem veriyoruz.
Molinas: Su Fakirliği Sınırında Bulunuyoruz
11:46
Çözümün Adı Var İçi Boştu! Urfa'da Dr. Mehmet Sılay tarafından verilen 'Selahattin Eyyübi ve Çözüm Süreci' adlı konferansta sürece yönelik söylemlerin geçmemesi dikkat çekti.
Çözümün Adı Var İçi Boştu!
11:42
Eyyübiye'de Kanser Taraması Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde, Halk Sağlığı İl Müdrülüğü tarafından vatandaşlara yönelik ücretsiz kanser taraması düzenlendi.
Eyyübiye'de Kanser Taraması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 08:35:05. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HARRAN HABERLERİ
[Hata Bildir]