SON DAKİKA HASAN AKGÖL HABERLERİ

Son Dakika Hasan Akgöl Haberleri


HASAN AKGÖL

1965 Reyhanlı doğumlu. Çiftçi. Çukurova Üniversitesi Elektrik Bölümü mezunu. Evli, 2 çocuk babası.

... Devamı

10:02
Akgöl; Başbakan El Kaide'nin Sözcülüğüne mi Soyundu? AK Parti'nin Gaziantep mitinginde Reyhanlı patlamasına ilişkin Başkakan Erdoğan'ın "Patlamanın erini verenler CHP heyetini Suriye'ye zalim Esad'a götürenler çıktı.
15:17
Yerel Seçimlere Doğru CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Savaş, Yayladağı'nda partililerle bir araya geldi.
Yerel Seçimlere Doğru
15:54
Yerel Seçimlere Doğru Antakya Belediye Başkanı ve CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş, seçim çalışmaları kapsamında, Kırıkhan ilçesinde temaslarda bulundu.
Yerel Seçimlere Doğru
14:20
Yerel Seçimlere Doğru CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Savaş, Antakya ilçesi'ne bağlı köylerde vatandaşlarla bir araya geldi.
10:15
Yerel Seçimlere Doğru CHP'nin Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, seçim çalışmaları kapsamında Erzin'de vatandaşlarla bir araya geldi.
Yerel Seçimlere Doğru
15:21
Çevrecilerden Termik Santral Tepkisi İskenderun Çevre Koruma Derneği Başkanı Barış Sönmez, İskenderun Körfezi'nde faliyette olan ve bazılarının da yapımı devam eden toplam 13 termik santralin insan sağlığını tehdit ettiği gerekçesiyle çalışmaların durdurulmasını için CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl ile görüştü.
11:56
Yerel Seçimlere Doğru CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Lütfü Savaş, seçim çalışmaları kapsamında Altınözü ilçesine bağlı köylere ziyaretlerde bulundu.
Yerel Seçimlere Doğru
10:15
"Hatay'ın Sözüyle Özü Aynı Olan Bir Başkana İhtiyacı Var" CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Savaş, "Hatay'ın sözüyle özü aynı olan bir başkana ihtiyacı var." dedi.
'Hatay'ın Sözüyle Özü Aynı Olan Bir Başkana İhtiyacı Var'
12:49
Hatay'da "Gazeteciler Günü" Etkinliği Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, "3 yıldır serin kanlı ve sağduyulu yayınlarından dolayı Hatay basınına teşekkür ediyorum" dedi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 20:15:29. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HASAN AKGÖL HABERLERİ
[Hata Bildir]