SON DAKİKA HASAN ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Hasan Erdoğan Haberleri


... Devamı

15:36
Lösemi Hastası Öğrenciye Karnesi Evinde Verildi Evde eğitim gören 7 yaşındaki öğrenci, karnesini Demre Milli Eğitim Müdürü Aldal'dan aldı.
14:46
Antalya'da Protokol, Lösemili Süleyman'ın Karnesi İçin Seferber Oldu Antalya’nın Demre ilçesinde lösemi hastası 6 yaşındaki ilkokul 1’inci sınıf öğrencisi Süleyman Emre Topakçı, ilk karnesini, dışarı çıkamadığı için evinde ilçe protokolünün elinden evinde aldı.
Antalya'da Protokol, Lösemili Süleyman'ın Karnesi İçin Seferber Oldu
17:17
Demre'de Düzenlenen "De-Myra Tarım Festivali" Başladı Demre'de bu yıl ilki düzenlenen "De Myra Tarım Festivali" başladı.
16:44
Demre De-Myra Tarım Festivali Başladı Antalya'nın Demre ilçesinde bu yıl ilk kez düzenlenen De-Myra Tarım Festivali başladı.
Demre De-Myra Tarım Festivali Başladı
10:00
Körfez'de Mevlid Kandili Coşkusu Körfez Belediyesi, Mevlid Kandili olması sebebiyle Tütünçiftlik kültür merkezinde özel bir program düzenledi.
Körfez'de Mevlid Kandili Coşkusu
16:47
Antalya Develer Eğitim İçin Güreşti Antalya'nın Demre İlçesi'nde yapımı süren Demre Meslek Yüksek Okulu (MYO) yararına deve güreşi düzenlendi.
Antalya Develer Eğitim İçin Güreşti
12:14
Develer Eğitim İçin Güreşti Antalya'nın Demre ilçesinde yapımı süren Demre Meslek Yüksek Okulu yararına deve güreşi düzenlendi.
Develer Eğitim İçin Güreşti
10:08
Antalya'da Eğitime Katkı İçin Deve Güreşi Düzenlendi Antalya’nın Demre İlçesi’nde Demre Deveciler Derneği tarafından Batı Antalya’da sezonun ilk deve güreşleri düzenlendi.
Antalya'da Eğitime Katkı İçin Deve Güreşi Düzenlendi
16:06
Rize Başbakan Güneysu'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Rize İl Kongresinin ardından valiliği ziyaret etti, kısa bir süre Vali Ersin Yazıcı ile görüştü.
Rize Başbakan Güneysu'da
16:06
Davutoğlu: Bu Millet Kılıçdaroğlu'na 4 Dakika Bile Ülkeyi Emanet Etmez (2) Erdoğan'ın DEDESİNİN MEZARINI ZİYARET ETTİ Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ak Parti Rize İl Kongresinin ardından valiliği ziyaret etti, kısa bir süre Vali Ersin Yazıcı ile görüştü.
Davutoğlu: Bu Millet Kılıçdaroğlu'na 4 Dakika Bile Ülkeyi Emanet Etmez (2)
15:59
Başbakan Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Aynı İsmi Taşıyan Dedesinin Mezarını Ziyaret Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın baba ocağı Güneysu ilçesini ve Erdoğan’ın kendisi ile aynı ismi taşıyan dedesi Tayyip Erdoğan’ın mezarını ziyaret etti.
Başbakan Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Aynı İsmi Taşıyan Dedesinin Mezarını Ziyaret Etti
10:31
Egemen Bağış'a Yüce Divan Uzmanı Avukat Eski Bakan Egemen Bağış’ı yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karşı, Yüce Divan’da yargılanan birçok eski bakanın ve eski Cumhurbaşkanı Kenan Evren’in de avukatlığını yapan Bülent Hayri Acar savunacak.
09:28
Egemen Bağış'ı Kenan Evren'in Avukatı Savunacak Bağış'ı yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karşı, Yüce Divan'da yargılanan eski Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in de avukatlığını yapan Bülent Hayri Acar savunacak.
Egemen Bağış'ı Kenan Evren'in Avukatı Savunacak
15:37
Demre'de Yıkım Gerginliği Antalya'nın Demre ilçesinde hazine arazisi üzerine yapılan bir beton firmasına ait deponun kaymakamlık kararıyla yıkımı istendi.
Demre'de Yıkım Gerginliği
10:21
" Erken Teşhis Hayatımı Kurtardı" Merdiven çıkarken yaşadığı sıkıntılar sebebiyle Antalya Hastane Kompleksi'ne başvuran Hasan Erdoğan, "Olduğum operasyon sonrasında artık rahatça nefes alabiliyor ve merdiven çıkabiliyorum" dedi.
' Erken Teşhis Hayatımı Kurtardı'
11:22
Yağmur "Beyaz Altının" Rekoltesini Düşürdü "Beyaz altın" olarak nitelendirilen pamuğun hasat döneminde yağan yağmur, rekoltenin düşmesine neden oldu.
Yağmur 'Beyaz Altının' Rekoltesini Düşürdü
18:37
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığına Fatih Çakır Seçildi Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde AK Parti ilçe kongresi gerçekleştirildi.
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığına Fatih Çakır Seçildi
11:51
On Bin Ton Pamuk Tarlada Kaldı Antbirlik Genel Müdürü Hasan Erdoğan, 10 bin ton pamuğun tarlada kaldığını belirterek, "Pamuğun toplanması halinde 1 liradan satın alınacağını söyledi.
On Bin Ton Pamuk Tarlada Kaldı
14:39
Antalya'da Pamuk Rekoltesi Düştü Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Koopetatifleri Birliği bu sene hedeflediği 26 bin ton 600 ton pamuk rekoltesini yakalayamadı.
Antalya'da Pamuk Rekoltesi Düştü
13:29
ANTBİRLİK, Hedeflediği Pamuk Rekoltesini Yakalayamadı Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Koopetatifleri Birliği bu sene hedeflediği 26 bin ton 600 ton pamuk rekoltesini yakalayamadı.
13:59
Körfez'de 'Yeni Türkiye' Konferansı Körfez Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlediği ‘Yeni Türkiye’ konferansına tarihçi Prof.Dr. Mehmet Çelik, gazeteci Turgay Güler ve Savcı Sayan katılarak ülke gündemine dair önemli değerlendirmelerde bulundu.
Körfez'de 'Yeni Türkiye' Konferansı
21:31
Gezi Parkı Olayları Davası Ankara'da Gezi Parkı odaklı olaylara karıştıkları ve "Terör örgütü" üyesi oldukları savunulan 26 kişi hakkında açılan davanın görülmesine başlandı.
Gezi Parkı Olayları Davası
17:08
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Demre'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla tören düzenlendi.
15:08
İzmir Prof. Dr. Pekünlü Yine Türban Yüzünden Mahkeme Önünde Türbanlı öğrencilerin derse girmelerini engellediği için ceza alan Prof. Dr. Esat Rennan Pekünlü, aynı gerekçeyle açılan ikinci davada ilk kez hakim karşısına çıktı.
İzmir Prof. Dr. Pekünlü Yine Türban Yüzünden Mahkeme Önünde
14:09
Öğrenim Hakkını Engelleyen Pekünlü Bir Kez Daha Hakim Karşısında Ege Üniversitesi (EÜ)'nde başörtülü öğrencilerin öğrenim hakkını engelleme suçlamasıyla yargılandığı davada aldığı 2 yıl 1 ay hapis cezası Yargıtay tarafından onanan Prof. Dr. Rennan Pekünlü, aynı suçlamayla 1 ile 3 yıl hapis talebiyle bir kez daha hakim karşısına çıktı.
12:25
Ünlü Mevlithan Coşar, Rockçı İmamla Mevlit Okudu Ünlü mevlithan İsmail Coşar, Antalya'da 'rockçı imam' olarak bilinen Ahmet Muhsin Tüzer ile birlikte mevlit okudu.
Ünlü Mevlithan Coşar, Rockçı İmamla Mevlit Okudu
13:33
Devrek ve Çaycuma Huzurevlerinde Verem Taraması Zonguldak'ın Ereğli Verem Savaş Derneği tarafından Devrek ve Çaycuma huzurevlerinde verem taraması yapıldı.
Devrek ve Çaycuma Huzurevlerinde Verem Taraması
11:48
Tır'a Arkadan Çarpan Kamyonetin Şoförü Yaralandı Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde önündeki TIR'a arkadan çarpan kamyonetin şoförü 24 yaşındaki Osman Girgin, yaralandı.
Tır'a Arkadan Çarpan Kamyonetin Şoförü Yaralandı
01:36
Manisa'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Manisa'nın Turgutlu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
13:46
Cihaner ve Berk'in Yargılandığı Dava CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner ve emekli Orgeneral Saldıray Berk'in de aralarında bulunduğu 14 sanığın "terör örgütü üyeliği" suçundan yargılandığı davada, Yargıtay 11. Ceza Dairesi, Cihaner hakkında 6. kez zorla getirme müzekkeresi yazılmasını kararlaştırdı.
16:12
Mangallar Köyünde Hasar Tespiti Yapıldı Bolu’nun Gerede ilçesi Mangallar köyünde meydana gelen yangında iki katlı ahşap evleri yanan ağabey ve kardeşe yardım eli uzandı.
Mangallar Köyünde Hasar Tespiti Yapıldı
13:49
Türsab Üyeleri Kozan'daki Turistik Yerleri İnceledi Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) yönetim kurulu üyeleri ve bazı seyahat acentalarının sahipleri, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün Adana’daki tarihi ve turistik yerlerin tanıtılmasını sağlamak amacıyla düzenlediği gezi kapsamında Kozan’a geldi.
Türsab Üyeleri Kozan'daki Turistik Yerleri İnceledi
16:47
Ereğli Huzurevinde Verem Taraması Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Verem Savaş Derneği tarafından Huzurevinde verem taraması yapıldı.
Ereğli Huzurevinde Verem Taraması
13:05
Cezaevindeki Mahkumlar Tarandı Ereğli'de Verem Savaş Derneği kapalı ceza ve tutukevinde personele verem taramaları yapıldı.
Cezaevindeki Mahkumlar Tarandı
22:59
Tekirdağ'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
Tekirdağ'da Trafik Kazası: 5 Yaralı
16:13
Kutso Üyeleri İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi Kumluca Sanayi ve Ticaret Odası, Antalya'nın Demre ilçesinde bulunan üyelerine iftar yemeği verdi.
Kutso Üyeleri İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi
11:12
Yaylalar Sıcak Havayla Şenlendi Adana'da sıcak ve nemden bunalan vatandaşlar, Ramazan ayı ve yaz mevsimini geçirmek için Toros Dağları'nın eteklerindeki yaylalara akın etti.
Yaylalar Sıcak Havayla Şenlendi
00:57
Hastaneden Personel ve Hastalara İftar Yemeği Demre Devlet Hastanesi personel ve hastalarına iftar yemeği verdi.
Hastaneden Personel ve Hastalara İftar Yemeği
13:47
Erdoğan Ailesinin Kahreden Yoksulluğu Diyarbakır'ın Hazro ilçesinden 24 yıl önce büyük umutlarla kent merkezine göç eden 18 nüfuslu Erdoğan ailesinin yaşadığı dram yürek burkuyor.
Erdoğan Ailesinin Kahreden Yoksulluğu
13:47
Erdoğan Ailesinin Kahreden Yoksulluğu Diyarbakır'ın Hazro ilçesinden 24 yıl önce büyük umutlarla kent merkezine göç eden 18 nüfuslu Erdoğan ailesinin yaşadığı dram yürek burkuyor.
Erdoğan Ailesinin Kahreden Yoksulluğu
11:08
Turizm Temsilcileri İftarda Buluştu Doğu Akdeniz Bölgesi’ndeki turizm sektörünün temsilcileri, Adana Bölgesel Turist Rehberler Odası (ADRO) ve TÜRSAB Adana Bölgesel Yürütme Kurulu’nun (BYK) organize ettiği iftar yemeği ve ardından düzenlenen toplantıda araya geldi.
Turizm Temsilcileri İftarda Buluştu
19:22
Ereğli Verem Savaş Derneği 40 Yıllık Geleneği Sürdürdü Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Verem Savaş Derneği tarafından kırsal kesimde yardıma muhtaç ailelere kumanya yardımında bulunuldu.
Ereğli Verem Savaş Derneği 40 Yıllık Geleneği Sürdürdü
19:13
Ereğli Verem Savaş Derneği'nden Kumanya Yardımı Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Verem Savaş Derneği, Ramazan ayında 200 koli kumanya yardımında bulundu.
Ereğli Verem Savaş Derneği'nden Kumanya Yardımı
10:28
Afad'da Yemin Töreni Bolu Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğünce, stajlarını tamamlayan memurlar için yemin töreni düzenlendi.
Afad'da Yemin Töreni
18:11
Bolu'da Yemin Töreni Yapıldı Bolu’da İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü tarafından aday memurların asli devlet memurluğuna atanmaları için yemin töreni düzenlendi.
Bolu'da Yemin Töreni Yapıldı
13:28
Demre'de Savcı ve Hakimler İçin Veda Yemeği Düzenlendi Demre'de Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, Hakimler Adem Hatipoğlu ve Nurevşan Çiğdem Hatipoğlu için veda yemeği düzenlendi.
13:25
Demre'de Savcı ve Hakimler İçin Veda Gecesi Düzenlendi Antalya’nın Demre ilçesinde Hakim ve Savcılar Kararnamesi çerçevesinde tayinleri çıkan Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, Hakim Adem Hatipoğlu ve Hakim Nurevşan Çiğdem Hatipoğlu için veda gecesi düzenlendi.
Demre'de Savcı ve Hakimler İçin Veda Gecesi Düzenlendi
09:47
Demre'de Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi Noel Baba Şenlikleri kapsamında düzenlenen halı saha bahar kupası futbol turnuvası sona erdi.
Demre'de Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi
16:41
Demreli Kursiyerler Tiyatro Oyunu Sahneledi Demre Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü kursiyerlerinin rol aldığı "Töre" adlı oyun büyük beğeni topladı.
10:20
"Töre" Oyunu Demre'de Sahnelendi Turgut Özakman'ın yazdığı "Töre" isimli tiyatro eseri Antalya'nın Demre ilçesinde sahnelendi.
'Töre' Oyunu Demre'de Sahnelendi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 20:21:28. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HASAN ERDOĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]