SON DAKİKA HASAN ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Hasan Erdoğan Haberleri

 • 25 Temmuz 2016 18:15Yeğen Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı AnlattıYeğen Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı AnlattıEskişehirspor'da Sportif Direktörlük yapan yeğen İzzet Erdoğan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı anlattı.
 • 20 Temmuz 2016 16:22Bolu Afad Müdürü GözaltındaBolu Afad Müdürü GözaltındaBolu İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Hasan Erdoğan, 'Fethullahçı Terör Örgütü' soruşturması kapsamında gözaltına alındı.
 • 20 Temmuz 2016 15:26Bolu Afad Müdürü GözaltındaBolu Afad Müdürü GözaltındaFethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) darbe girişimi sonrasında başlatılan operasyonlarda Bolu’dan kaçan Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Hasan Erdoğan, Ankara’da yakalanarak gözaltına alındı.
 • 20 Temmuz 2016 15:22Bolu Afad Müdürü GözaltındaBolu Afad Müdürü GözaltındaBolu İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Hasan Erdoğan, darbe girişiminden sonra başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alındı.
 • 20 Temmuz 2016 14:46Afad Müdürü Ankara'da YakalandıAfad Müdürü Ankara'da YakalandıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sonrasında başlatılan operasyonlarda firar eden Bolu Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Hasan Erdoğan, Ankara'da yakalandı.
 • 20 Temmuz 2016 14:44Fetö'nün Darbe GirşimiBolu'da Fettullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi kapsamında başlatılan operasyonlarda gözaltına alınan Bolu İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Hasan Erdoğan adliyeye sevk edildi.
 • 19 Temmuz 2016 12:128 Hakim ve Savcı TutuklandıDarbe girişiminin ardından Karabük’te gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 2 hakim ve 6 savcı tutuklanırken, 2 hakim ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
 • 18 Temmuz 2016 19:04Hakim ve Savcılar Adliyeye Sevk EdildiHakim ve Savcılar Adliyeye Sevk EdildiDarbe girişiminin ardından Karabük’te gözaltına alınan 4 hakim ve 6 savcı ile 4 emniyet mensubu adliyeye sevk edildi.
 • 18 Temmuz 2016 15:54Bolu'da İl Jandarma Komutanı, Afad Müdürü ve 35 Polis Görevden UzaklaştırıldıBolu’da Fetullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) yönelik düzenlenen operasyonda Bolu İl Jandarma Komutanı Albay Türker Yılmaz, AFAD Müdürü Hasan Erdoğan ve 35 polis memuru görevden uzaklaştırıldı.
 • 17 Temmuz 2016 00:26Karabük'te Bir Hakim ve Savcı Daha Gözaltına AlındıKarabük’te Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) askeri darbe girişimi sonrası başlatılan operasyon kapsamında Karabük Adliyesinde görevli bir hakim ve bir savcı daha gözaltına alındı.
 • 13 Temmuz 2016 14:45Tem Otoyolu'nda Otomobil Bariyerlere Çarptı: 5 YaralıTEM Otoyolu'nda Kocaeli'nin Körfez ilçesi geçişinde otomobilin bariyerlere çarpması sonucu aynı aileden 5 kişi yaralandı.
 • 13 Temmuz 2016 12:01Kocaeli Memleket Yolunda Kaza Yaptılar 5 YaralıKocaeli Memleket Yolunda Kaza Yaptılar 5 YaralıMemleket yolunda kaza yaptılar: 5 yaralıFransa'dan yaz tatillerini geçirmek için Şanlıurfa'ya giden aile Kocaeli'nin Körfez İlçesi'nde kaza yaptı.
 • 13 Temmuz 2016 11:40Memleket Yolunda Kaza: 5 YaralıMemleket Yolunda Kaza: 5 YaralıFransa'dan yaz tatillerini geçirmek için memleketleri Şanlıurfa'ya giden ailenin içinde bulunduğu otomobil, Kocaeli'nin Körfez İlçesi'nde bariye çarptı.
 • 16 Haziran 2016 20:11Verem Savaş'tan 100 Aileye Kumanya YardımıVerem Savaş'tan 100 Aileye Kumanya YardımıZonguldak’ın Ereğli ilçesi Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan Ramazan ayı münasebetiyle maddi durumu iyi olmayan ailelere gıda yardımında bulundu.
 • 18 Mayıs 2016 14:15Sandıklı Myo'da "F Klavye" YarışmasıAfyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sandıklı Meslek Yüksekokulu (MYO) ve Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından "F klavye" yarışması düzenlendi.
 • 12 Mayıs 2016 14:02Tarla Günleri Fuarı Kapılarını AçtıTarla Günleri Fuarı Kapılarını AçtıAntalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (ANTBİRLİK), Uluslararası Alman Tarım Birliği DLG ve Önder Çiftçi Projesi’nin düzenlediği ’Tarla Günleri Fuarı’ kapılarını açtı.
 • 02 Mayıs 2016 15:31Antbirlik, Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na KatıldıAntbirlik, Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na KatıldıBurdur’da bu yıl 2’nci düzenlenen Teke Yöresi Canlı Hayvan, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı’nda Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (ANTBİRLİK) ürünleri katılımcılar tarafından ilgi gördüGL Platform Fuarcılık tarafından Burdur’da gerçekleştirilen Teke Yöresi 2. Canlı Hayvan, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı’nda ANTBİRLİK, ’Zeytinyağı’ ve ’Küspe’ ile çiftçilerin karşısına çıktı.
 • 25 Nisan 2016 13:58Demre'de Mevsimlik İşçi ve Ortakçıların Yaşam Koşulları İyileştirilecekDemre'de Mevsimlik İşçi ve Ortakçıların Yaşam Koşulları İyileştirilecekTürkiye’de örtü altı sebze ve meyve yetiştiriciliğin en önemli bölgelerinden olan Demre ilçesinde, çalışan mevsimlik tarım işçileri ile sera ortakçılarının, yaşam koşullarının iyileştirilmesi için toplantı gerçekleştirildi.
 • 22 Nisan 2016 11:14Gümüşhacıköy'de Kene UyarısıGümüşhacıköy Toplum Sağlığı Merkezi Sağlık Grup Başkanı Dr. Hasan Erdoğan, yaz ayının gelmesiyle kenelerin neden olduğu Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığına karşı vatandaşları uyardı.
 • 21 Nisan 2016 16:33Adım Fizik Günleri-v Esogü'de BaşladıAdım Fizik Günleri-v Esogü'de BaşladıHer yıl farklı bir üniversitede düzenlenen ve bu yıl beşincisi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) ev sahipliğinde Eskişehir’de düzenlenecek olan “Adım Fizik Günleri-V” kongresi, ESOGÜ Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki açılış oturumu ile başladı.
 • 01 Mart 2016 11:55Antalya'da Pamuk Sezonu AçıldıAntalya'da Pamuk Sezonu AçıldıAntalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (ANTBİRLİK), yeni pamuk sezonuna ihalelerle başladı.
 • 14 Ocak 2016 11:57Hurda Uçağı İş Yerinin Çatısında SergiliyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Uçaktan görüntüler Beyşehir'de hurdacılıkla uğraşan Hasan Erdoğan'ın konuşması. Hurda uçağı iş yerinin çatısında sergiliyor Konya'da bir iş yerinin çatısında sergilenen, önceleri zirai ilaçlamada kullanılan uçak, görenlerin ilgisini çekiyor Konya'nın Beyşehir ilçesinde hurdacılık yapan Hasan Erdoğan, zirai ilaçlamada kullanılan eski uçağı iş yerinin çatısında sergiliyor.
 • 14 Ocak 2016 10:51Hurda Uçağı İş Yerinin Çatısında SergiliyorKonya'nın Beyşehir ilçesinde hurdacılık yapan Hasan Erdoğan, zirai ilaçlamada kullanılan eski uçağı iş yerinin çatısında sergiliyor.
 • 17 Kasım 2015 16:44Kaymakamdan Verem Savaş'a ZiyaretKaymakamdan Verem Savaş'a ZiyaretZonguldak'ın Ereğli ilçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Verem Savaş Derneği yönetimine iadeyi ziyarette bulundu.
 • 13 Ekim 2015 15:32Kayalardan Korunmak İçin Kayalardan Korunmak İçin "Kalaslı" ÖnlemGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kayalardan görüntüler- Serkan Yaman ile röportaj Bolu'nun Mudurnu ilçesinde bir mahallenin sakinleri, kopan kaya parçalarının evlerinin üzerine gelmemesi için dağın yamacına kalaslarla barikat kurarak, kendi imkanlarıyla önlem aldı.
 • 29 Eylül 2015 11:59Kozalakları Sanat Eserine DönüştürüyorKozalakları Sanat Eserine DönüştürüyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hasan Erdoğan'ın kozalaktan sepet yapması, - Sepetlerden görüntü, - Kozalaklardan görüntü, - Hasan Erdoğan ile röp. Kozalakları sanat eserine dönüştürüyor- Antalya'nın Akseki ilçesinde oturan 80 yaşındaki Hasan Erdoğan, dağlardan topladığı çam kozalaklarını işleyerek sepet, şekerlik, avize, meyve tabağı gibi eşyalar üretiyor- Erdoğan: - "Hangi çam ağacının kozalağı güzelse onları topluyorum.
 • 05 Eylül 2015 13:55Beyaz Altın Kan KaybediyorBeyaz Altın Kan KaybediyorAntalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (ANTBİRLİK) Genel Müdürü Hasan Erdoğan, 2014 yılında Antalya genelinde 60 bin dönümde pamuk ekimi yapılırken 2015 yılında bu rakamın 35-40 bin dönüm civarında gerçekleştiğini söyledi.
 • 17 Ağustos 2015 20:43Erdoğan: Hangi Dilden Anlıyorlarsa O Dilden KonuşmacağızErdoğan: Hangi Dilden Anlıyorlarsa O Dilden KonuşmacağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terörle mücadelede konusunda, "Hangi dilden anlıyorlarsa o dilden kendilerine konuşmak suretiyle yola devam edeceğiz." dedi.
 • 17 Temmuz 2015 14:37Ertuğrul Günay Tazminat Parasıyla Tatlı İkram EdecekErtuğrul Günay Tazminat Parasıyla Tatlı İkram EdecekAntalya'nın Demre İlçesi'nde bayramlaşma törenine katılan eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 'sit alanına kaçak ev yaptı' şeklinde kendisi hakkında asılsız haber yapan gazetelere açtığı tazminat davalarını kazandığını, buradan alacağı parayla Demrelilere bayram tatlısı ikram edeceğini söyledi.
 • 29 Haziran 2015 10:24Hakkari-çukurca Karayolunda ÇalışmalarHakkari-çukurca Karayolunda ÇalışmalarKarayolları Genel Müdürlüğü, Zap vadisinden geçen sık sık ölümlü kazaların yaşandığı Hakkari-Çukurca karayolunun riskli bölümlerinde bariyer çalışması başlattı.
 • 11 Haziran 2015 12:44Pamuk Rekoltesinde Düşüş BeklentisiPamuk Rekoltesinde Düşüş BeklentisiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - ANTBİRLİK yazısı, - Pamuklardan detaylar, - ANTBİRLİK Genel Müdürü Hasan Erdoğan ile röportaj, Pamuk rekoltesinde düşüş beklentisi- ANTBİRLİK Genel Müdürü Erdoğan: - "Geçen sezon üretim dönemindeki yoğun yağış, ekim alanlarının hazırlanmasını geciktirdi.
 • 13 Mayıs 2015 15:51Başkan, ''Manevi Ve Kültürel Değerlerimizi Koruyacağız''Başkan, ''Manevi Ve Kültürel Değerlerimizi Koruyacağız''Körfez İlçe Müftüsü Hasan Erdoğan ve Müftülük idarecileri, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na konuk oldu.
 • 07 Mayıs 2015 18:11Prof. Dr. Pekünlü'nün Davasında İkinci DuruşmaProf. Dr. Pekünlü'nün Davasında İkinci DuruşmaEge Üniversitesi Fen Fakültesi’nde başörtülü 4 kız öğrencinin eğitim ve öğretim hakkını engellediği gerekçesiyle Prof. Dr. Esat Rennan Pekünlü’nün yargılanmasına devam edildi.
 • 10 Aralık 2014 10:21" Erken Teşhis Hayatımı Kurtardı"Merdiven çıkarken yaşadığı sıkıntılar sebebiyle Antalya Hastane Kompleksi'ne başvuran Hasan Erdoğan, "Olduğum operasyon sonrasında artık rahatça nefes alabiliyor ve merdiven çıkabiliyorum" dedi.
 • 20 Kasım 2014 11:51On Bin Ton Pamuk Tarlada KaldıOn Bin Ton Pamuk Tarlada KaldıAntbirlik Genel Müdürü Hasan Erdoğan, 10 bin ton pamuğun tarlada kaldığını belirterek, "Pamuğun toplanması halinde 1 liradan satın alınacağını söyledi.
 • 19 Kasım 2014 13:29ANTBİRLİK, Hedeflediği Pamuk Rekoltesini YakalayamadıAntalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Koopetatifleri Birliği bu sene hedeflediği 26 bin ton 600 ton pamuk rekoltesini yakalayamadı.
 • 16 Ekim 2014 13:33Devrek ve Çaycuma Huzurevlerinde Verem TaramasıDevrek ve Çaycuma Huzurevlerinde Verem TaramasıZonguldak'ın Ereğli Verem Savaş Derneği tarafından Devrek ve Çaycuma huzurevlerinde verem taraması yapıldı.
 • 05 Ağustos 2014 13:05Cezaevindeki Mahkumlar TarandıCezaevindeki Mahkumlar TarandıEreğli'de Verem Savaş Derneği kapalı ceza ve tutukevinde personele verem taramaları yapıldı.
 • 27 Temmuz 2014 22:59Tekirdağ'da Trafik Kazası: 5 YaralıTekirdağ'da Trafik Kazası: 5 YaralıTekirdağ’ın Malkara ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
 • 12 Temmuz 2014 13:47Erdoğan Ailesinin Kahreden YoksulluğuErdoğan Ailesinin Kahreden YoksulluğuDiyarbakır'ın Hazro ilçesinden 24 yıl önce büyük umutlarla kent merkezine göç eden 18 nüfuslu Erdoğan ailesinin yaşadığı dram yürek burkuyor.
 • 12 Temmuz 2014 13:47Erdoğan Ailesinin Kahreden YoksulluğuErdoğan Ailesinin Kahreden YoksulluğuDiyarbakır'ın Hazro ilçesinden 24 yıl önce büyük umutlarla kent merkezine göç eden 18 nüfuslu Erdoğan ailesinin yaşadığı dram yürek burkuyor.
 • 05 Temmuz 2014 19:13Ereğli Verem Savaş Derneği'nden Kumanya YardımıEreğli Verem Savaş Derneği'nden Kumanya YardımıZonguldak'ın Ereğli ilçesi Verem Savaş Derneği, Ramazan ayında 200 koli kumanya yardımında bulundu.
 • 14 Şubat 2014 16:12Jandarmadan Kadınlara GülJandarmadan Kadınlara GülDemre Jandarma Komutanlığı ekipleri, 14 Şubat Sevgililer Günü ve Jandarma Teşkilatı'nın kuruluşunun 175'inci Yıldönümü etkinlikleri kapsamında yaptığı yol denetimlerinde, durdurdukları araçlardaki kadınlara gül hediye etti.
 • 12 Şubat 2014 14:44Sincan Cezaevi önünde eylem -Sincan Cezaevi önünde eylem -Çocuk hakları alanında faaliyet gösteren 19 sivil toplum kuruluşunun temsilcileri, "çocuk cezaevlerinin kapatılması" talebiyle Sincan Cezaevi önünde eylem yaptı.
 • 12 Şubat 2014 13:30Sincan Cezaevi Önünde EylemSincan Cezaevi Önünde EylemÇocuk hakları alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, "çocuk cezaevlerinin kapatılması" talebiyle Sincan Cezaevi önünde eylem yaptı.
 • 29 Ocak 2014 17:32Bolu'da Afad Müdürüne Mobbing İddiasıBolu'da Afad Müdürüne Mobbing İddiasıTürk Yerel Hizmet-Sen Bolu Şubesi Başkanı Erol Selci, İl Afet ve Acil Durum Müdürü (AFAD) Hasan Erdoğan'ın memurlara, "Şube müdürü olsun, il müdürü olsun sizin kocanız gibidir ne derse yapacaksınız" dediğini iddia ederek, mobbing uygulamalarının son bulmasını istedi.
 • 22 Aralık 2013 16:03Karlsruhe'de Tiyatro AkşamıKarlsruhe'de Tiyatro AkşamıRejisörlüğünü ve senaryosunu Sedat Demirsoy'un, oyunculuğunu Ruşen Kartaloğlu'nun yaptığı Hans ile Hasan'ın ikinci gösterimi Karlsruhe Sandkorn Theater'da yapıldı.
 • 17 Aralık 2013 18:29Örencik Köyünde, Yangın Sonrası Çalışmalar SürüyorÖrencik Köyünde, Yangın Sonrası Çalışmalar SürüyorBolu Merkeze bağlı Örencik köyünde meydana gelen yangın sonrası iyileştirme çalışmaları ve yardımlar devam ediyor.
 • 29 Ekim 2013 13:39Görme Engelli Kızı Kaybolan Aile Yetkililerden Yardım BekliyorGörme Engelli Kızı Kaybolan Aile Yetkililerden Yardım BekliyorVan'da, 15 gün önce görme engelli kızı kaybolan aile, yetkililerden ve vatandaşlardan yardım bekliyor.
 • 25 Ekim 2013 14:59Öğrenciler Sumo Robotu YaptıÖğrenciler Sumo Robotu YaptıAnkara'nın Polatlı Endüstri Meslek Lisesi Elektrik-Elektronik Bölümü öğrencileri 4 yıldır sumo robotu yapıyor.4 yılda 6 robot üreten öğrenciler, yaptıkları robotlarla Milli Eğitim Bakanlığının Uluslar arası Robot yarışmalarına katılıyor.