SON DAKİKA HASAN KARABAĞ HABERLERİ

Son Dakika Hasan Karabağ Haberleri

 • 12:02 Bayraklı'da Unutulmaz Gece Bayraklı'da Unutulmaz Gece Bayraklı Belediyesi 5. Halk Oyun Şöleni, Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirdi, vatandaşlar tribünlerin tamamını doldurdu.
 • 10:57 Bayraklı'nın Sokakları Kadraja Giriyor Bayraklı'nın Sokakları Kadraja Giriyor Bayraklı Belediyesi, bu yıl ilk kez ulusal fotoğraf yarışması düzenliyor.
 • 12:56 Yokuşta Freni Patlayan Kamyonu Durdurdu İlçenin Yokuşta Freni Patlayan Kamyonu Durdurdu İlçenin "Kahramanı" Oldu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kaza sonrası olay yerinden detaylar Kamyon şoförü ile röportaj Şoförün kamyon kullanma detayı Yokuşta freni patlayan kamyonu durdurdu ilçenin "kahramanı" oldu İzmir Bayraklı'da işlek bir caddede frenleri tutmayan çöp kamyonunu güvenle durdurmayı başaran şoför, halkın ve yetkililerin takdirini kazandı Şoför Soylu: "Soğukkanlı davrandım, korkmak aklıma bile gelmedi" Belediye Başkanı Karabağ: "Şoför arkadaşımızın tecrübesi sayesinde bu kazada kimsenin burnu bile kanamadı" Bayraklı Belediyesinde şoförlük yapan Gencer Soylu, kullandığı çöp kamyonunu frenleri patlamasına rağmen işlek bir caddede güvenle durdurmayı başarınca, adeta ilçenin "kahramanı" oldu.
 • 15:30 Körfez Manzaralı Teras Park'a Muhteşem Açılış Körfez Manzaralı Teras Park'a Muhteşem Açılış Bayraklı Belediyesi tarafından 6 bin 635 metrekare alan üzerine kurulan Teras Park, kapılarını resmen açtı.
 • 11:08 Karabağ, Kulalı Hemşehrileri ile Buluştu Karabağ, Kulalı Hemşehrileri ile Buluştu Bayraklı Kulalılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’nin 8. Geleneksel Keşkek Günü’ne katılan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Bu ülkenin bölünmez bütünlüğüne saygı duyan ve onula birlikte hareket eden herkesi kucaklıyoruz.
 • 11:13 Bayraklı'da Teras Park Açılıyor Bayraklı'da Teras Park Açılıyor Bayraklı Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta açılışı ertelenen Körfez manzaralı Teras Park açılışı, 22 Mayıs Pazar günü saat 20.00’da gerçekleştirilecek.
 • 11:47 Bayraklı'da Dev Yürüyüş Bayraklı'da Dev Yürüyüş Bayraklı Belediyesi tarafından düzenlenen “Atamıza ve şehitlerimize saygı” yürüyüşüne binlerce kişi katıldı.
 • 17:42 Bayraklı'da Dev 19 Mayıs Yürüyüşü Bayraklı'da Dev 19 Mayıs Yürüyüşü Bayraklı Belediyesi tarafından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen “Atamıza ve Şehitlerimize Saygı” yürüyüşüne binlerce kişi katıldı.
 • 17:09 Bayraklı'da dev yürüyüş! "Atatürk korkusuyla yaşamaya devam edecekler"
 • 17:06 Bayraklı'da dev yürüyüş! "Atatürk korkusuyla yaşamaya devam edecekler"
 • 11:00 Bayraklı Belediyesi'nden Şehitler İçin Lokma Bayraklı Belediyesi'nden Şehitler İçin Lokma Bayraklı Belediyesi şehitler için ilçenin farklı noktalarında lokma döktürdü.
 • 10:28 Bayraklı'da Engelli Araçlarına İkinci Şarj İstasyonu Bayraklı'da Engelli Araçlarına İkinci Şarj İstasyonu Bayraklı Belediyesi Engelli Dayanışma Merkezi ile Bayraklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliği yaparak engellilerin kullandığı akülü araçlarını ücretsiz şarj edebilecekleri ikinci şarj istasyonu hizmete soktu.
 • 11:36 Başkan Hasan Karabağ Vatandaşlarla Buluştu Başkan Hasan Karabağ Vatandaşlarla Buluştu Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, farklı mahallerde vatandaşlarla bir araya gelerek, belediyenin yaptıklarını ve yapacakları hizmetleri tek tek anlatıyor.
 • 10:48 Körfez Manzaralı Teras Park'a Yeni Türkülü Açılış! Bayraklı Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Teras Park, 13 Mayıs Cuma günü Yeni Türkü konseriyle kapılarını resmen açacak.
 • 11:21 Çocuklara Bisiklet Sürprizi Çocuklara Bisiklet Sürprizi Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Buca kapalı Cezaevinde yatmakta olan E.K isimli vatandaşın duygu yüklü mektubuna kayıtsız kalmadı.
 • 09:09 Hasan Karabağ Annelerle Buluştu Hasan Karabağ Annelerle Buluştu Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Kent Konseyi Kadın Meclisi gönüllüleri anneler günü dolayısıyla bir araya geldi.
 • 11:22 Soyer'den Sonra Mimarlar Durdurdu Soyer'den Sonra Mimarlar Durdurdu İzmirli işadamı Mehmet Refik Soyer'in 2014 yılında aile fertleriyle anlaşan müteahhitin 38 katlı gökdelen yapmasını belediyeye yaptığı itirazla engellediği, Bayraklı ilçesinde bir süre Soyer Kültür ve Sanat Fabrikası olarak hizmet veren eski cıvata fabrikası alanına, 2015 yılında 14 kat ticaret ve konut alanı, sağlık tesisi yapımına olanak sağlayan ikinci planı, bu kez yargı durdurdu.
 • 14:03 CHP'li Başkandan '300 Yıl Hapsi İstendi' İddialarına Yalanlama CHP'li Başkandan '300 Yıl Hapsi İstendi' İddialarına Yalanlama CHP’li Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın usulsüzlükten dolayı hakkında 300 yıl hapis istendiği iddialarına yönelik çıkan haberlere yalanlama geldi.
 • 11:21 Başkan Karabağ Çorum'da Etkinliğe Katıldı Başkan Karabağ Çorum'da Etkinliğe Katıldı Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Çorum Hitit Dernekleri Konfederasyonu’nun (ÇHDK) Çorum’da düzenlediği, “Kitap, kalem ve silgi bizden, geleceğimizi aydınlatmak çocuklarımızdan” isimli etkinliğe katıldı.
 • 10:44 Harflerle Tanıştılar, Hayatları Değişti Harflerle Tanıştılar, Hayatları Değişti Bayraklı Belediyesi ile Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) işbirliği ile okuma yazma bilmeyen kadınlara yönelik açılan kurstan mezun olan 31 kadın diplomalarını Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın elinden aldı.
 • 10:28 Sokak Hayvanlarına Gönüllü Koruyucular Sokak Hayvanlarına Gönüllü Koruyucular Bayraklı Belediyesi, sokaklarda yaşayan hayvanların korunması, can dostlarımızı ilgilendiren sorunlarının giderilmesi ve onların yakından takip edilmesi için “yerel hayvanları koruma görevlisi” eğitimi düzenledi.
 • 09:13 Sizler de benim annemsiniz... Sizler de benim annemsiniz... Bayraklı Belediyesi, son yasayla köy statüsünden mahalleye dönüşen Doğançay'da yaşayan, yaşları 70 ile 87 arasında değişen mahallenin teyzelerini Dünya Barış Anıtı'nda ağırladı.
 • 12:17 Konserde Soliste Sürpriz Evlilik Teklifi Bayraklı Belediyesi Türk Sanat ve Çok Sesli Korosu unutulmaz bir konserin altına imza attı.
 • 15:42 Bayarklı'da 23 Nisan coşkusu Bayarklı'da 23 Nisan coşkusu Bayraklı'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.
 • 11:55 23 Nisanı Cezaevinde Kutladılar Bayraklı Belediyesi ile İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu işbirliğiyle, cezaevinin spor salonunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenledi.
 • 09:19 Birlikte Birlikte "dur" Diyeceğiz Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir'de faaliyet gösteren yüzü aşkın sivil toplum kuruluşunun bir araya gelerek oluşturduğu Birleşik Sivil Toplum Kuruluşlarının düzenlediği etkinlikte önemli mesajlar verdi.
 • 10:23 Bayraklı kendiliğinden dönüşecek! Bayraklı kendiliğinden dönüşecek! Bayraklı Belediyesi, ilçedeki kentsel dönüşümün kendiliğinden gerçekleşmesi ve vatandaşın müteahhitlerle kolayca anlaşabilmesi için çalışmalarını hızlandırdı.
 • 11:08 Harçlıklarını Biriktirip Tekerlekli Sandalye Aldılar Harçlıklarını Biriktirip Tekerlekli Sandalye Aldılar İzmir’de Özkanlar İlköğretim öğrencileri, “Engelleri Kaldıralım” ismiyle bir sosyal proje başlattı, Bayraklı Belediyesi de projeye destek verdi.
 • 10:59 Bayraklı'da Mülteci Sorunu Ele Alındı Bayraklı'da Mülteci Sorunu Ele Alındı İzmir’in Bayraklı ilçesinde, mülteci sorunu, “Küresel Mülteciler ve toplumsal geleceğimize etkileri” konulu panelde masaya yatırdı.
 • 10:09 "Kimse oyun oynamaya kalkmasın" Bayraklı Belediyesi, İzmir Sosyoloji Derneği işbirliği ile mülteci sorunu, "Küresel Mülteciler ve toplumsal geleceğimize etkileri" konulu panelde masaya yatırdı.
 • 16:30 Bayraklı Soruşturmasına Savcıdan İtiraz Bayraklı Soruşturmasına Savcıdan İtiraz İzmir merkezli 4 ilde rüşvet ve irtikap suçlamasıyla yapılan operasyonda gözaltına alınan 11 şüpheliden 6'sının tutuklanmasını, 5'inin adli kontrollü olarak serbest bırakılmasını isteyen savcı, mahkeme hepsini serbest bırakınca önceki talebi doğrultusunda itirazda bulundu.
 • 11:37 Başkan Karabağ'a Destek Teşekkürü Başkan Karabağ'a Destek Teşekkürü Bayraklı Attaroğlu İlköğretim Okul Müdürü Harun Yaşar, öğretmenler ve öğrenciler, okullarına verdiği katkıdan dolayı Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ı makamında ziyaret ederek teşekkür etti.
 • 10:29 Başkan Karabağ: Başkan Karabağ: "Cami Avlusuna Bırakılmış Çocuk Gibiyiz" Bayraklı Belediye Meclisi nisan ayı 2. toplantısında konuşan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “İktidar sanki cami avlusuna ilçe yapmış.
 • 16:43 İzmir Bayraklı Belediyesi'nden Gövde Gösterisi İzmir Bayraklı Belediyesi'nden Gövde Gösterisi Bayraklı Belediyesi'nden gövde gösterisiİzmir merkezli 4 ilde rüşvet ve irtikap iddialarına yönelik düzenlen operasyonda gözaltına alınan Bayraklı Belediyesi'nin 10 çalışanı ve şüpheli olarak ifade veren Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın serbest bırakılmasının çalışanlar Belediye Hizmet Binası önünde toplanıp kendisine destek verdi.
 • 16:33 İzmir Merkezli 4 İldeki Operasyon İzmir merkezli 4 ilde düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınanlara destek vermek için geldiği adliyede gözaltına alınan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın, zanlılardan birinin ifadesinin ardından şüpheli sıfatıyla savcılığa çağrıldığı bildirildi.
 • 16:27 Bayraklı Belediyesi'nden Gövde Gösterisi Bayraklı Belediyesi'nden Gövde Gösterisi İzmir merkezli 4 ilde rüşvet ve irtikap iddialarına yönelik düzenlen operasyonda gözaltına alınan Bayraklı Belediyesi'nin 10 çalışanı ile şüpheli olarak ifade veren Belediye Başkanı CHP'li Hasan Karabağ'ın serbest bırakılmasına, çalışanlar Belediye Hizmet Binası önünde toplanarak destek verdi.
 • 15:47 Bayraklı Belediye Başkanı Karabağ: Bayraklı Belediye Başkanı Karabağ: "Benim Sesimi Kimse Kısamaz" Bayraklı Belediyesinde yapılan rüşvet operasyonuyla ilgili Hasan Karabağ ve 8 şüpheli dün serbest bırakıldı.
 • 00:53 Güncelleme 2 - İzmir Merkezli 4 İldeki Operasyon Güncelleme 2 - İzmir Merkezli 4 İldeki Operasyon GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Adliyenin çevresinde bekleyenler Başkan Hasan Karabağ'ın adliyeden çıkması Karabağ'ın açıklaması GÜNCELLEME 2 - İzmir merkezli 4 ildeki operasyon Aralarında Bayraklı Belediye Başkanı Karabağ'ın da bulunduğu 11 kişiden 9'u tutuksuz yargılanmak üzere, 2 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı ADLİYE SONUCU VE BELEDİYE BAŞKANININ AÇIKLAMASI EKLENDİ İzmir merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonda, "rüşvet ve irtikap" suçlarını işlediği iddiasıyla Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ve Belediye Başkan Yardımcısı G.E'nin de bulunduğu 11 zanlıdan 9'u tutuksuz yargılanmak üzere, 2'si adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • 00:24 İzmir'de Rüşvet Operasyonu İzmir'de Rüşvet Operasyonu İzmir’in Bayraklı Belediyesi’ne yapılan operasyonda gözaltına alınan 10 kişiden 6’sı mahkeme tarafından serbest bırakıldı.
 • 23:26 Güncelleme 2 - İzmir Merkezli 4 İldeki Operasyon İzmir merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonda, "rüşvet ve irtikap" suçlarını işlediği iddiasıyla Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ve Belediye Başkan Yardımcısı G.E'nin de bulunduğu 11 zanlıdan 9'u tutuksuz yargılanmak üzere, 2'si adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • 17:38 Güncelleme - İzmir Merkezli 4 İldeki Operasyon İzmir merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonda, "rüşvet ve irtikap" suçlarını işlediği iddiasıyla Bayraklı Belediye Başkan Yardımcısı G.E'nin de bulunduğu 10 zanlı, mahkemeye sevk edildi.
 • 15:53 Rüşvet Şüphelileri Adliyede (2) Suçlamalarizmir merkezli 4 ilde, rüşvet ve irtikap suçlamasıyla, Bayraklı Belediyesi Başkan Yardımcısı G.E.'nin de aralarında bulunduğu 10 kişinin adliyeye gönderilmesinden sonra, savcı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın da şüpheli olarak ifadesini aldı.
 • 14:50 Bayraklı Belediye Başkanı İfade Verdi Bayraklı Belediye Başkanı İfade Verdi Bayraklı Belediyesi’ne yapılan ve görevi kötüye kullandığı ve rüşvet iddialarıyla 10 kişinin gözaltına alındığı operasyonun ardından, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın soruşturma kapsamında ifadesine başvuruldu.
 • 13:59 Rüşvet Şüphelileri Adliyede (2) Rüşvet Şüphelileri Adliyede (2) Bayraklı BELEDİYE BAŞKANI DA ŞÜPHELİİzmir merkezli 4 ilde, rüşvet ve irtikap suçlamasıyla yapılan operasyonda gözaltına alınan Bayraklı Belediyesi Başkan Yardımcısı G.E.'nin de aralarında bulunduğu 10 kişinin adliyeye gönderilmesinden sonra önemli bir gelişme yaşandı.
 • 21:06 Bayraklı Belediyesi'ne Rüşvet Operasyonu (2) Bayraklı Belediyesi'ne Rüşvet Operasyonu (2) Aziz KOCAOĞLU'NDAN DESTEKİzmir merkezli 4 ilde, rüşvet ve irtikap suçlamasıyla yapılan operasyonda, Bayraklı Belediyesi Başkan Yardımcısı G.E.'nin gözaltına alınması, meclis toplantısına da yansıdı.
 • 09:49 Sokakta satranç var! Bayraklı Belediyesi, Mansuroğlu Mahallesi'nde "Sokakta satranç var" etkinliği düzenledi. Aileleri ile birlikte satranç oynamaya gelene çocukların neşesi yüzlerine yansıdı.
 • 10:10 Bayraklı'nın Akıllı Binasında Geri Sayım Sürüyor Bayraklı'nın Akıllı Binasında Geri Sayım Sürüyor Bayraklı Belediyesi’nin tüm birimlerini bir araya toplayacak olan hizmet binası inşaatı için geri sayım sürüyor.
 • 11:05 Başkan Karabağ: Başkan Karabağ: "Bizim Sevdamız Cumhuriyeti Korumak" Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Çorum Dernekleri Federasyonu üyeleriyle bir araya geldi.
 • 15:26 Bayraklı'da 14. kütüphane kapılarını açtı Bayraklı Belediyesi Kütüphaneler Haftası'nda 14. Kütüphanesi'ni Manavkuyu Mahallesi'nde hizmete açtı.
 • 10:49 Baygem'den Yüzde 100 Başarı Baygem'den Yüzde 100 Başarı Bayraklı Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi’nin (BAYGEM) Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) giren 232 öğrencisinin tamamı 180 puan barajını geçmeyi başardı.