SON DAKİKA HASAN KARABAĞ HABERLERİ

Son Dakika Hasan Karabağ Haberleri

 • 11:22 Soyer'den Sonra Mimarlar Durdurdu Soyer'den Sonra Mimarlar Durdurdu İzmirli işadamı Mehmet Refik Soyer'in 2014 yılında aile fertleriyle anlaşan müteahhitin 38 katlı gökdelen yapmasını belediyeye yaptığı itirazla engellediği, Bayraklı ilçesinde bir süre Soyer Kültür ve Sanat Fabrikası olarak hizmet veren eski cıvata fabrikası alanına, 2015 yılında 14 kat ticaret ve konut alanı, sağlık tesisi yapımına olanak sağlayan ikinci planı, bu kez yargı durdurdu.
 • 14:03 CHP'li Başkandan '300 Yıl Hapsi İstendi' İddialarına Yalanlama CHP'li Başkandan '300 Yıl Hapsi İstendi' İddialarına Yalanlama CHP’li Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın usulsüzlükten dolayı hakkında 300 yıl hapis istendiği iddialarına yönelik çıkan haberlere yalanlama geldi.
 • 11:21 Başkan Karabağ Çorum'da Etkinliğe Katıldı Başkan Karabağ Çorum'da Etkinliğe Katıldı Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Çorum Hitit Dernekleri Konfederasyonu’nun (ÇHDK) Çorum’da düzenlediği, “Kitap, kalem ve silgi bizden, geleceğimizi aydınlatmak çocuklarımızdan” isimli etkinliğe katıldı.
 • 10:44 Harflerle Tanıştılar, Hayatları Değişti Harflerle Tanıştılar, Hayatları Değişti Bayraklı Belediyesi ile Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) işbirliği ile okuma yazma bilmeyen kadınlara yönelik açılan kurstan mezun olan 31 kadın diplomalarını Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın elinden aldı.
 • 10:28 Sokak Hayvanlarına Gönüllü Koruyucular Sokak Hayvanlarına Gönüllü Koruyucular Bayraklı Belediyesi, sokaklarda yaşayan hayvanların korunması, can dostlarımızı ilgilendiren sorunlarının giderilmesi ve onların yakından takip edilmesi için “yerel hayvanları koruma görevlisi” eğitimi düzenledi.
 • 09:13 Sizler de benim annemsiniz... Sizler de benim annemsiniz... Bayraklı Belediyesi, son yasayla köy statüsünden mahalleye dönüşen Doğançay'da yaşayan, yaşları 70 ile 87 arasında değişen mahallenin teyzelerini Dünya Barış Anıtı'nda ağırladı.
 • 12:17 Konserde Soliste Sürpriz Evlilik Teklifi Bayraklı Belediyesi Türk Sanat ve Çok Sesli Korosu unutulmaz bir konserin altına imza attı.
 • 15:42 Bayarklı'da 23 Nisan coşkusu Bayarklı'da 23 Nisan coşkusu Bayraklı'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.
 • 11:55 23 Nisanı Cezaevinde Kutladılar Bayraklı Belediyesi ile İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu işbirliğiyle, cezaevinin spor salonunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenledi.
 • 09:19 Birlikte Birlikte "dur" Diyeceğiz Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir'de faaliyet gösteren yüzü aşkın sivil toplum kuruluşunun bir araya gelerek oluşturduğu Birleşik Sivil Toplum Kuruluşlarının düzenlediği etkinlikte önemli mesajlar verdi.
 • 10:23 Bayraklı kendiliğinden dönüşecek! Bayraklı kendiliğinden dönüşecek! Bayraklı Belediyesi, ilçedeki kentsel dönüşümün kendiliğinden gerçekleşmesi ve vatandaşın müteahhitlerle kolayca anlaşabilmesi için çalışmalarını hızlandırdı.
 • 11:08 Harçlıklarını Biriktirip Tekerlekli Sandalye Aldılar Harçlıklarını Biriktirip Tekerlekli Sandalye Aldılar İzmir’de Özkanlar İlköğretim öğrencileri, “Engelleri Kaldıralım” ismiyle bir sosyal proje başlattı, Bayraklı Belediyesi de projeye destek verdi.
 • 10:59 Bayraklı'da Mülteci Sorunu Ele Alındı Bayraklı'da Mülteci Sorunu Ele Alındı İzmir’in Bayraklı ilçesinde, mülteci sorunu, “Küresel Mülteciler ve toplumsal geleceğimize etkileri” konulu panelde masaya yatırdı.
 • 10:09 "Kimse oyun oynamaya kalkmasın" Bayraklı Belediyesi, İzmir Sosyoloji Derneği işbirliği ile mülteci sorunu, "Küresel Mülteciler ve toplumsal geleceğimize etkileri" konulu panelde masaya yatırdı.
 • 16:30 Bayraklı Soruşturmasına Savcıdan İtiraz Bayraklı Soruşturmasına Savcıdan İtiraz İzmir merkezli 4 ilde rüşvet ve irtikap suçlamasıyla yapılan operasyonda gözaltına alınan 11 şüpheliden 6'sının tutuklanmasını, 5'inin adli kontrollü olarak serbest bırakılmasını isteyen savcı, mahkeme hepsini serbest bırakınca önceki talebi doğrultusunda itirazda bulundu.
 • 11:37 Başkan Karabağ'a Destek Teşekkürü Başkan Karabağ'a Destek Teşekkürü Bayraklı Attaroğlu İlköğretim Okul Müdürü Harun Yaşar, öğretmenler ve öğrenciler, okullarına verdiği katkıdan dolayı Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ı makamında ziyaret ederek teşekkür etti.
 • 10:29 Başkan Karabağ: Başkan Karabağ: "Cami Avlusuna Bırakılmış Çocuk Gibiyiz" Bayraklı Belediye Meclisi nisan ayı 2. toplantısında konuşan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “İktidar sanki cami avlusuna ilçe yapmış.
 • 16:43 İzmir Bayraklı Belediyesi'nden Gövde Gösterisi İzmir Bayraklı Belediyesi'nden Gövde Gösterisi Bayraklı Belediyesi'nden gövde gösterisiİzmir merkezli 4 ilde rüşvet ve irtikap iddialarına yönelik düzenlen operasyonda gözaltına alınan Bayraklı Belediyesi'nin 10 çalışanı ve şüpheli olarak ifade veren Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın serbest bırakılmasının çalışanlar Belediye Hizmet Binası önünde toplanıp kendisine destek verdi.
 • 16:33 İzmir Merkezli 4 İldeki Operasyon İzmir merkezli 4 ilde düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınanlara destek vermek için geldiği adliyede gözaltına alınan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın, zanlılardan birinin ifadesinin ardından şüpheli sıfatıyla savcılığa çağrıldığı bildirildi.
 • 16:27 Bayraklı Belediyesi'nden Gövde Gösterisi Bayraklı Belediyesi'nden Gövde Gösterisi İzmir merkezli 4 ilde rüşvet ve irtikap iddialarına yönelik düzenlen operasyonda gözaltına alınan Bayraklı Belediyesi'nin 10 çalışanı ile şüpheli olarak ifade veren Belediye Başkanı CHP'li Hasan Karabağ'ın serbest bırakılmasına, çalışanlar Belediye Hizmet Binası önünde toplanarak destek verdi.
 • 15:47 Bayraklı Belediye Başkanı Karabağ: Bayraklı Belediye Başkanı Karabağ: "Benim Sesimi Kimse Kısamaz" Bayraklı Belediyesinde yapılan rüşvet operasyonuyla ilgili Hasan Karabağ ve 8 şüpheli dün serbest bırakıldı.
 • 00:53 Güncelleme 2 - İzmir Merkezli 4 İldeki Operasyon Güncelleme 2 - İzmir Merkezli 4 İldeki Operasyon GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Adliyenin çevresinde bekleyenler Başkan Hasan Karabağ'ın adliyeden çıkması Karabağ'ın açıklaması GÜNCELLEME 2 - İzmir merkezli 4 ildeki operasyon Aralarında Bayraklı Belediye Başkanı Karabağ'ın da bulunduğu 11 kişiden 9'u tutuksuz yargılanmak üzere, 2 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı ADLİYE SONUCU VE BELEDİYE BAŞKANININ AÇIKLAMASI EKLENDİ İzmir merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonda, "rüşvet ve irtikap" suçlarını işlediği iddiasıyla Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ve Belediye Başkan Yardımcısı G.E'nin de bulunduğu 11 zanlıdan 9'u tutuksuz yargılanmak üzere, 2'si adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • 00:24 İzmir'de Rüşvet Operasyonu İzmir'de Rüşvet Operasyonu İzmir’in Bayraklı Belediyesi’ne yapılan operasyonda gözaltına alınan 10 kişiden 6’sı mahkeme tarafından serbest bırakıldı.
 • 23:26 Güncelleme 2 - İzmir Merkezli 4 İldeki Operasyon İzmir merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonda, "rüşvet ve irtikap" suçlarını işlediği iddiasıyla Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ve Belediye Başkan Yardımcısı G.E'nin de bulunduğu 11 zanlıdan 9'u tutuksuz yargılanmak üzere, 2'si adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • 17:38 Güncelleme - İzmir Merkezli 4 İldeki Operasyon İzmir merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonda, "rüşvet ve irtikap" suçlarını işlediği iddiasıyla Bayraklı Belediye Başkan Yardımcısı G.E'nin de bulunduğu 10 zanlı, mahkemeye sevk edildi.
 • 15:53 Rüşvet Şüphelileri Adliyede (2) Suçlamalarizmir merkezli 4 ilde, rüşvet ve irtikap suçlamasıyla, Bayraklı Belediyesi Başkan Yardımcısı G.E.'nin de aralarında bulunduğu 10 kişinin adliyeye gönderilmesinden sonra, savcı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın da şüpheli olarak ifadesini aldı.
 • 14:50 Bayraklı Belediye Başkanı İfade Verdi Bayraklı Belediye Başkanı İfade Verdi Bayraklı Belediyesi’ne yapılan ve görevi kötüye kullandığı ve rüşvet iddialarıyla 10 kişinin gözaltına alındığı operasyonun ardından, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın soruşturma kapsamında ifadesine başvuruldu.
 • 13:59 Rüşvet Şüphelileri Adliyede (2) Rüşvet Şüphelileri Adliyede (2) Bayraklı BELEDİYE BAŞKANI DA ŞÜPHELİİzmir merkezli 4 ilde, rüşvet ve irtikap suçlamasıyla yapılan operasyonda gözaltına alınan Bayraklı Belediyesi Başkan Yardımcısı G.E.'nin de aralarında bulunduğu 10 kişinin adliyeye gönderilmesinden sonra önemli bir gelişme yaşandı.
 • 21:06 Bayraklı Belediyesi'ne Rüşvet Operasyonu (2) Bayraklı Belediyesi'ne Rüşvet Operasyonu (2) Aziz KOCAOĞLU'NDAN DESTEKİzmir merkezli 4 ilde, rüşvet ve irtikap suçlamasıyla yapılan operasyonda, Bayraklı Belediyesi Başkan Yardımcısı G.E.'nin gözaltına alınması, meclis toplantısına da yansıdı.
 • 09:49 Sokakta satranç var! Bayraklı Belediyesi, Mansuroğlu Mahallesi'nde "Sokakta satranç var" etkinliği düzenledi. Aileleri ile birlikte satranç oynamaya gelene çocukların neşesi yüzlerine yansıdı.
 • 10:10 Bayraklı'nın Akıllı Binasında Geri Sayım Sürüyor Bayraklı'nın Akıllı Binasında Geri Sayım Sürüyor Bayraklı Belediyesi’nin tüm birimlerini bir araya toplayacak olan hizmet binası inşaatı için geri sayım sürüyor.
 • 11:05 Başkan Karabağ: Başkan Karabağ: "Bizim Sevdamız Cumhuriyeti Korumak" Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Çorum Dernekleri Federasyonu üyeleriyle bir araya geldi.
 • 15:26 Bayraklı'da 14. kütüphane kapılarını açtı Bayraklı Belediyesi Kütüphaneler Haftası'nda 14. Kütüphanesi'ni Manavkuyu Mahallesi'nde hizmete açtı.
 • 10:49 Baygem'den Yüzde 100 Başarı Baygem'den Yüzde 100 Başarı Bayraklı Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi’nin (BAYGEM) Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) giren 232 öğrencisinin tamamı 180 puan barajını geçmeyi başardı.
 • 09:10 Evi yanan Demrelli ailesine yardım desteği Evi yanan Demrelli ailesine yardım desteği Bayraklı Belediyesi, geçtiğimiz günlerde meydana gelen yangında evleri kül olan Demrelli ailesine sahip çıktı. Ekipler, eve badana boya yaptı.
 • 16:29 Binlerce Kişi, Deve Güreşi Festivalinde Buluştu Binlerce Kişi, Deve Güreşi Festivalinde Buluştu İzmir'de Bayraklı Belediyesi tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen 'Deve Güreşi Festivali' Smyrna Meydanı'nda yapıldı.
 • 15:35 Binlerce Kişi Deve Güreşi Festivalinde Buluştu Bayraklı Belediyesi tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen Bayraklı Geleneksel Deve Güreşleri Festivali Smyrna Meydanı'nda düzenledi.
 • 14:55 Hocalı'da O Gece İnsanların Ahı Yeryüzünü Kapladı' Hocalı'da O Gece İnsanların Ahı Yeryüzünü Kapladı' İzmir’deki Azerbaycan Kadınları Kültür Merkezi Derneği tarafından, Ermenistan tarafından yapılan Hocalı katliamının 24 yıldönümü dolayısıyla, "Hocalı Soykırımı" başlıklı bir konferans düzenlendi.
 • 10:00 Bartholomeos Bayraklı'da Körfezi izleyip, açılış yaptı Aziz Vukolos Günü için İzmir'e gelen Fener Rum Patriği Bartholomeos, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ı makamında ziyaret etti.
 • 22:59 Fener Rum Patriği Bartholomeos, Onuruna Verilen Yemeğe Katıldı Fener Rum Patriği Bartholomeos, Onuruna Verilen Yemeğe Katıldı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Patrik Bartholomeos ve Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın ağaç dikmesi Patrik Bartholomeos ve Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın açıklamaları Salonda verilen yemekten görüntüler - Bartholomeos: "Bayraklı Belediye Başkanı ile diktiğimiz zeytin ağacının barış ve dostluk meyveleri vermesini diliyoruz" Fener Rum Patriği Bartholomeos, zeytin ağacı dikerek barış ve dostluk getirmesini temenni etti.
 • 20:51 Fener Rum Patriği Bartholomeos İzmir'de Fener Rum Patriği Bartholomeos, zeytin ağacı dikerek barış ve dostluk getirmesini temenni etti.
 • 10:25 Bayraklı'da En Keyifli Turnuva Bayraklı'da En Keyifli Turnuva İzmir’in Bayraklı ilçesinde, çocuklar ve gençler için düzenlenen masa tenisi turnuvası kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu.
 • 09:38 Unutmadık! Bayraklı Belediyesi, ölümünün 23. yıldönümünde araştırmacı-gazeteci-yazar Uğur Mumcu'yu Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde "Söz meclisten içeri" isimli sahneye uyarlanan tiyatro oyunuyla andı.
 • 09:31 Karabağ, Arsoy'u Yalnız Bırakmadı Karabağ, Arsoy'u Yalnız Bırakmadı Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir Kültür ve Musiki Derneği Türk Musikisi Korosu'nun "Yesari Asım Arsoy özel konserine" katıldı.
 • 13:13 Evlilikte Yaşanan Sıkıntılara Destek Evlilikte Yaşanan Sıkıntılara Destek İzmir'in Bayraklı Belediyesi Kadın Danışma Merkezi, evlilik öncesi ve evli çiftlere ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor.
 • 13:26 Bayraklı Şarkısını Arıyor Bayraklı Şarkısını Arıyor Bayraklı Belediyesi, ilçenin binlerce yıllık geçmişinden bugüne uzanan tarihini bir eser ile hayata geçirmek için düzenleyeceği şarkı yarışmasının başvuru tarihini 30 Haziran’a uzattı.
 • 09:37 Bayraklı Baştan Aşağı Yenileniyor! Bayraklı Baştan Aşağı Yenileniyor! Bayraklı Belediyesi 57 hektarlık alanda alt yapı çalışması yapıldı
 • 13:08 Çarşım Bayraklı Festivali Sona Erdi Çarşım Bayraklı Festivali Sona Erdi İzmir'in Bayraklı ilçesinde, Bayraklı Çarşı Esnafları Dayanışma Derneği (BAYÇARDER)’in düzenlediği 1. Çarşım Bayraklı Festivali sona erdi.
 • 10:18 Başkan Karabağ Muhtarlarla Buluştu Başkan Karabağ Muhtarlarla Buluştu Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, yeni yıl öncesi 23 mahalle muhtarıyla bir araya geldi.
 • 09:43 Halk Oyunlarından Unutulmaz Gece Halk Oyunlarından Unutulmaz Gece Bayraklı Belediyesi Halk Oyunları ekipleri Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen yılsonu folklor gösterisi ile seyirci karşısına çıktı.