SON DAKİKA HASAN KARABAĞ HABERLERİ

Son Dakika Hasan Karabağ Haberleri


HASAN KARABAĞ

Hasan KARABAĞ 1955 yılında Manisa'nın Kula ilçesinde doğmuş, daha çocuk yaşta iken (1963 yılında) tüm ailesi ile birlikte Bayraklı'nın Çiçek Mahallesi'ne göç etmiştir. İlkokulu Bayraklı'da bulunan Talatpaşa İlköğretim Okulu'nda,ortaokulu Bayraklı Ortaokulu'nda bitirmiştir.Liseyi Mithatpaşa Teknisyen... Devamı

11:18
Ev Görünümlü Kokoreç İmalathanesine Operasyon İzmir'in Bayraklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, bir ihbar üzerine Adalet Mahallesi’nde bulunan ev görünümlü kokoreç imalathanesine operasyon düzenledi.
11:10
Bayraklı'da Mahalle Sorunları Konuşuldu Bayraklı’da muhtarlar masasının organize ettiği kahvaltıya katılan Bayraklı Belediyesi Başkanı Hasan Karabağ, mahallelerdeki sorunlarla ilgili muhtarları dinledi.
Bayraklı'da Mahalle Sorunları Konuşuldu
11:23
Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonunda Sona Doğru İzmir’in Bayraklı ilçesinde, Mustafa Kemal Atatürk spor salonunun açılışına sayılı günler kaldı.
Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonunda Sona Doğru
12:41
Uğur Mumcu, Bayraklı'da da Anıldı 24 Ocak 1993'te Ankara Karlı Sokak'taki evinin önünde, arabasına konulan bombanın patlaması sonucu hayatını kaybeden Uğur Mumcu, İzmir Bayraklı'da anıldı.
10:49
Öğrencilere Örnek Karne Hediyesi Cuma günü karnelerini alarak yarıyıl tatiline girecek olan öğrenciler, İzmir Bayraklı’da ücretsiz sinema günleriyle tatillerinin keyfini çıkaracak.
11:49
İzmir'de Modern Ressamlar Sokağı İzmir Manavkuyu'da bulunan ressamlar sokağı, ressamların 'Daha modern bir çalışma ortamı istiyoruz' isteği üzerine yeniden düzenlendi.
İzmir'de Modern Ressamlar Sokağı
14:07
Düzeltme) 229 İşçinin İçinde Tek Kadın İzmir’de Bayraklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün 229 çalışanı içinde tek kadın işçi olan 47 yaşındaki iki çocuk ve bir torun sahibi Filiz Ağca, “Erkeklerin yapabildiği her işi kadınların da yapabileceğini gösteriyorum.
13:59
329 Çalışan İçinde Tek Kadın İzmir’de Bayraklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün 329 çalışanı içinde tek kadın işçi olan 47 yaşındaki iki çocuk ve bir torun sahibi Filiz Ağca, “Erkeklerin yapabildiği her işi kadınların da yapabileceğini gösteriyorum.
329 Çalışan İçinde Tek Kadın
13:03
İzmir'de 229 Erkek İşçinin İçinde Çalışan Tek Kadın Bayraklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün 229 çalışanı içinde tek kadın işçi olan Filiz Ağca, "Erkeklerin yapabildiği her işi kadınların da yapabilir" dedi.
İzmir'de 229 Erkek İşçinin İçinde Çalışan Tek Kadın
10:26
Bayraklı'da Kütüphane Sayısı Artıyor İzmir’in Bayraklı ilçesinde, 10 tane olan kütüphane sayısının 12’ye çıkartılması için Bayraklı Belediyesi harekete geçti.
Bayraklı'da Kütüphane Sayısı Artıyor
12:39
Beydağ CHP'de Yılmazlar Dönemi CHP Beydağ İlçe Teşkilatı’nın olağan kongresinde, seçime tek liste ile katılan Feridun Yılmazlar ilçe başkanı seçildi.
Beydağ CHP'de Yılmazlar Dönemi
10:08
Bayraklı'da Geri Dönüşüm Dersi Bayraklı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri ilkokul seviyesindeki çocuklara geri dönüşüm bilinci yerleştirmek için okulları tek tek gezerek verdikleri derslerle çocuklara dönüşümün önemini anlatıyor.
Bayraklı'da Geri Dönüşüm Dersi
15:00
Bayraklı'ya Yeni Spor Salonu Bayraklı Belediyesi, 75’inci Yıl Mahallesindeki Kültür Merkezinde, vatandaşlar farklı branşlarda yararlanabileceği bir tesisi hizmete sundu.
Bayraklı'ya Yeni Spor Salonu
12:30
İzmir'den Kars'a Yardım Eli İzmir'in Bayraklı ilçesindeki vatandaşlar, Kars'ın Digor ilçesindeki Anadolu Lisesi öğrencilerinden gelen eğitim yardımı çağrısına duyarsız kalmadı.
İzmir'den Kars'a Yardım Eli
10:23
Her Şey Daha Yeşil Bayraklı İçin Bayraklı Belediyesi, beş yılda 30 yeni parkı hizmete sunarken mevcut 116 parkı elden geçirdi.
Her Şey Daha Yeşil Bayraklı İçin
11:44
Bayraklı Belediyesi 8 Bin İhtiyaç Sahibine Yardım Etti İzmir Bayraklı ilçesinde, ihtiyaç sahibi vatandaşları tek tek tespit eden Bayraklı Belediyesi, 2014’te yaklaşık 8 bin vatandaşa yardım eli uzattı.
Bayraklı Belediyesi 8 Bin İhtiyaç Sahibine Yardım Etti
10:14
Bayraklı İzmir'in Merkezi Oluyor İzmir'in metropol ilçelerinden Bayraklı, şehrin merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Bayraklı İzmir'in Merkezi Oluyor
11:22
Başkan Karabağ'dan Yeni Yıl Sürprizi Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, yeni yıla saatler kala vatandaşları evlerinde ziyaret ederek, onlara büyük sürpriz yaptı.
Başkan Karabağ'dan Yeni Yıl Sürprizi
11:55
Bayraklı'ya Yeni Yıl Müjdeleri Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, 2015'te hayata geçireceği projelerin müjdesini verdi.
Bayraklı'ya Yeni Yıl Müjdeleri
11:35
Bayraklı'da Çocuklara Karikatür Kursu İzmir’in Bayraklı ilçesinde, çocukların sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamak amacıyla karikatür kursu açıldı.
Bayraklı'da Çocuklara Karikatür Kursu
10:15
Bayraklı'nın Sanat Sokağı Genişliyor Bayraklı Belediyesi, Manavkuyu’daki Kadın Dünyası Merkezi’nin içinde yer alan ressamlar sokağını modernize edilmesi için harekete geçti.
Bayraklı'nın Sanat Sokağı Genişliyor
13:31
Kadınlar 'Zumba' ile Zayıflıyor İzmir'in Bayraklı ilçesinde, spor salonunda kadınlara özel olarak verilen 'zumba' dersleri, farklı yaş gruplarındaki kadınlar tarafından yoğun ilgi görüyor.
Kadınlar 'Zumba' ile Zayıflıyor
12:41
Bayraklı'da Kadınlar 'Zumba' ile Zayıflıyor İzmir’in Bayraklı ilçesinde, spor salonunda kadınlara özel olarak verilen ’zumba’ dersleri, farklı yaş gruplarındaki kadınlar tarafından yoğun ilgi görüyor.
Bayraklı'da Kadınlar 'Zumba' ile Zayıflıyor
10:55
Bayraklı Belediyesi 11 Bin Kişinin İş Bulmasına Aracı Oldu İzmir'in Bayraklı Belediyesi, İş-Kur Masası ile işsiz vatandaşlara uygun şartlarda iş bulmaya devam ediyor.
15:46
Erzurumlular Toplantıda Buluştu 12 Erzurum Derneği’ni bir araya getiren Bayraklı Erzurum Dernekler Birliği üyeleri, düzenlenen yemekli toplantıda bir araya geldi.
Erzurumlular Toplantıda Buluştu
10:24
Bayraklı'da Miniklere Satranç Şöleni Bayraklı Belediyesi çocukların satrançtaki yeteneklerini ölçecek ödüllü bir turnuvaya hazırlanıyor.
Bayraklı'da Miniklere Satranç Şöleni
02:26
Bayraklı'da Tasarruf Dönemi Bayraklı Belediyesi, park ve bahçelerinde su ve enerji israfını önlemek için toprak altı damla sulama sistemine geçti.
Bayraklı'da Tasarruf Dönemi
12:54
İzmir Korku Filmi Gibi İzmir'in Gümülpaşa Semti'nde, inşaat firması gecekondu olarak yapılan 3 evi yıktıktan sonra inşaat için harfiyat çalışması başlattı.
İzmir Korku Filmi Gibi
11:49
Korku Filmi Gibi İzmir'in Gümülpaşa Semti'nde, inşaat firması gecekondu olarak yapılan 3 evi yıktıktan sonra inşaat için harfiyat çalışması başlattı.
Korku Filmi Gibi
11:07
Bayraklı'da Renkli Yılbaşı Bayraklı Belediyesi yeni yıl öncesi vatandaşın yüzünü güldürecek.
Bayraklı'da Renkli Yılbaşı
11:30
Hasan Karabağ: "Onlara İzmir'i Hatırlattık" Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, adını tüm dünyaya duyuran 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliğinde yer alan gönüllüler ve emeği geçenlerle bir araya geldi.
Hasan Karabağ: 'Onlara İzmir'i Hatırlattık'
15:06
Bayraklı'da Hükümlüye "Çalışarak Ceza" Fırsatı Bayraklı Belediyesi ve İzmir Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında kamuya yararlı bir işte ücretsiz çalıştırılmaya ilişkin “denetimli serbestlik” protokolü imzalandı.
Bayraklı'da Hükümlüye 'Çalışarak Ceza' Fırsatı
11:51
Bayraklı Heyetinden Kula'ya Ziyaret Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ve belediye meclis üyeleri, Manisa’nın Kula ilçesini ziyaret etti.
Bayraklı Heyetinden Kula'ya Ziyaret
16:36
Kasırga'dan 'Paralel Yapı' Açıklaması CHP Kula İlçe Başkanı Osman Kasırga, 14 Aralık tarihinde ’paralel yapı’ iddialarına yönelik olarak yapılan operasyonlarla ilgili bir basın açıklaması yaptı.
Kasırga'dan 'Paralel Yapı' Açıklaması
10:21
Başkan Karabağ'dan Vatandaşlara Müjde Bayraklı Belediyesi, ağış ve diş sağlığı polikliniği sayısını beşe çıkarmaya hazırlanıyor.
Başkan Karabağ'dan Vatandaşlara Müjde
10:47
Doğançay'a Büyük Müjde Bayraklı Belediyesi Doğançay Mahallesi’nin 30 yıldır beklediği imar planı uygulaması için ilk adımı attı.
Doğançay'a Büyük Müjde
11:28
Başkan Karabağ, Sorunları Yerinde Dinliyor Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, site sakinleri ile buluşmaya ara vermeden devam ediyor.
Başkan Karabağ, Sorunları Yerinde Dinliyor
15:50
Bayraklı'ya 301 Metrekare Kilit Parke Bayraklı’nın sekiz mahallesine 50 futbol sahası büyüklüğünde kilit parke döşendi.
Bayraklı'ya 301 Metrekare Kilit Parke
11:36
Başkan Karabağ Sözünü Tuttu Bayraklı Belediyesi CHP Meclis Grubu, Türkiye Sakatlar Derneğine verdiği sözü tuttu.
Başkan Karabağ Sözünü Tuttu
08:51
İzmir'de Anadolu Buluşması Türkiye'nin tüm renklerini İzmir'de buluşturan Travel Turkey İzmir- Turizm Fuarı, sektöre yaptığı katkılar kadar kentler arasındaki kaynaşmayı da sağlıyor.
İzmir'de Anadolu Buluşması
17:38
Ve O Eylem Bitti İzmir’de, engellilerin yaklaşık bir aydır devam ettiği eylem, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde sona erdi.
Ve O Eylem Bitti
12:07
Sakatlar Derneği Üyeleri Sesini Duyurmayı Başardı İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait dernek binalarından kira borçları nedeniyle tahliyesi istenen ve günlerdir Büyükşehir Belediyesi önünde eylem yapan Türkiye Sakatlar Derneği İzmir Şubesi mutlu sona ulaştı.
Sakatlar Derneği Üyeleri Sesini Duyurmayı Başardı
10:25
Bayraklı'da Ücretsiz Sağlık Semineri Bayraklı Belediyesi ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Toplum Sağlığı Bölümünün işbirliğinde gerçekleşen sağlık seminerlerinin ilki, Doğançay Semt Evi’nde başladı.
Bayraklı'da Ücretsiz Sağlık Semineri
10:35
Bayraklı'da Dört Mahalleye Dört Yeni Park Bayraklı Belediyesi, Osmangazi, Adalet, Çay ve Onur Mahallelerine yeni park ve yeşil alan kazandırmaya hazırlanıyor.
Bayraklı'da Dört Mahalleye Dört Yeni Park
14:35
Bayraklı Belediyesinden Öğretmenlere Sürpriz Bayraklı Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler gününde öğretmenleri unutmadı.
Bayraklı Belediyesinden Öğretmenlere Sürpriz
09:46
Bayraklı'nın Öğretmenlerinden Büyük Başarı Bayraklı Belediyesi’nin geleceğe yatırımı olan Bayraklı Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi (BAYGEM) özverili ve genç kadrosuyla 5. eğitim-öğretim yılına girdi.
09:42
Bayraklı'dan Kardeş Şehire Ziyaret Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Bosna Hersek Fahri Başkonsolosu Kemal Baysak, Bayraklı Kaymakamı Adem Arslan, CHP ve AK Partili meclis üyeleri ile birlikte kardeş şehir ilan edilen Bosna Hersek’in İliyaş Belediyesi’ni ziyaret etti.
Bayraklı'dan Kardeş Şehire Ziyaret
12:47
Bayraklı Belediyesi'nden Örnek Davranış İzmir’in Bayraklı’da ilçesinde, elektrik kontağından çıkan yangında evleri kullanılmaz hale gelen acılı ailenin yardımına Bayraklı Belediyesi koştu.
Bayraklı Belediyesi'nden Örnek Davranış
15:33
Bayrakluı'da İş Güvenliği Tamam Bayraklı Belediyesi, 6331 sayılı ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’ gereğince üzerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirdi.
Bayrakluı'da İş Güvenliği Tamam
12:21
Bayraklı'da Hükümlülerin Aileleri Unutulmuyor Bayraklı Belediyesi, ilçede ikamet edip çeşitli nedenlerle mahkum olan kişilerin ihtiyaç sahibi olan ailelerine tek tek ulaşarak, maddi ve manevi destekte bulunuyor.
Bayraklı'da Hükümlülerin Aileleri Unutulmuyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 18:14:56. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HASAN KARABAĞ HABERLERİ
[Hata Bildir]