18:5500
SON DAKİKA HASAN SERT HABERLERİ

Son Dakika Hasan Sert Haberleri


HASAN SERT

Dr. Hasan SERT, 1961 yılında Akşehir'de doğdu. Üniversite öğrenimini, 1981 yılında Gazi Üniversitesi'nde, Yüksek Lisans çalışmasını ise ‘Makine Yüksek Mühendisi' ünvanıyla 1990 yılında Selçuk Üniversitesi'nde tamamladı. Doktora eğitimini 1997 yılında Erciyes Üniversitesi'nde bitirdi. 1985 yılından... Devamı

   

  Tümsiad Genel Başkanı Sert, Bursa'da

  Tümsiad Genel Başkanı Sert, Bursa'da

  Sert: "Bugün Suriye'de olan olaylar, bölgemizde bir trafik kazasıdır, yol kazasıdır. Mısır'da, ondan önce yine Cezayir, Fas, Tunus o civarlarda yapılan olayları gördük. Bütün bunları yaşanması gereken bir süreç olarak algılayacağız ve işimize devam edip gideceğiz" (07 Eylül 2013 Cumartesi )

   

  Konukoğlu'dan Yeni Çiftlere Altın Öğütler

  Konukoğlu'dan Yeni Çiftlere Altın Öğütler

  Yüzbaşı Ailesinin kızı Sümeyya ve Cansız Ailesinin oğlu Emre, Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen muhteşem bir nikah töreni ile dünya evine girdi. (04 Eylül 2013 Çarşamba )

   

  Avukatlık Bürosunda İki Kişiyi Öldüren Şahıs İçin İki Kez Müebbet İstendi

  Adana'da borçları nedeniyle gelen haczin kaldırılması için gittiği avukatlık bürosunda iki kişiyi öldüren şahıs hakkında iki kez müebbet hapis istemiyle açılan dava görülmeye başlandı. (21 Ağustos 2013 Çarşamba )

   

  Çifte Cinayet Sanığı; Avukat Bağırınca Kendimi Kaybettim

  Çifte Cinayet Sanığı; Avukat Bağırınca Kendimi Kaybettim

  Adana'da aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan 2 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla yargılanan H.S. nasıl vurduğunu hatırlamadığını iddia etti. (21 Ağustos 2013 Çarşamba )

   

  Derleme."Mısır'daki Katliama Tepki Gösterileri" Haberlerini Derleyerek Yeniden...

  Darbe karşıtlarına yönelik katliama tepki amacıyla ülkenin bütün kentlerinde "Öfke Cuması" gösterileri düzenlendi Camilerede imamlar, katliamları kınarken, halkı darbe karşısında barışçıl gösteriler yapmaya davet ettiler Ülke genelinde göstericilere düzenlenen müdahalelerde ölü sayısı 61'2, yaralı sayısı 332'ye yükseldi (16 Ağustos 2013 Cuma )

   

  Mısır'da Darbe Karşıtlarına Yönelik Katliam

  Mısır'da Darbe Karşıtlarına Yönelik Katliam

  TÜMSİAD Genel Başkanı Sert: "Mısır'daki katliamlar kabul edilemez. Ordunun yaptığı bu katliamlar demokrasi arzusunu bastıramayacaktır. Mısır, hak ettiği demokratik rejime er ya da geç kavuşacaktır" (16 Ağustos 2013 Cuma )

   

  Tümsiad Genel Başkanı Dr. Hasan Sert Açıklaması

  Tümsiad Genel Başkanı Dr. Hasan Sert Açıklaması

  Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Hasan Sert, Derneğin Erzurum Şubesi tarafından verilen iftar yemeğine katılmak için geldiği Erzurum'da önemli açıklamalarda bulundu. (05 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  Tümsiat Genel Başkanı Sert'in Gezi Yorumu

  Tümsiat Genel Başkanı Sert'in Gezi Yorumu

  TÜMSİAT Genel Başkanı Hasan Sert, iftar programı için geldiği Erzurum'da ülke gündemi hakkında konuştu. (04 Ağustos 2013 Pazar )

   

  Tümsiad Genel Başkanı Sert Açıklaması

  "Türkiye'nin ihracat rakamlarını kırdığı bir dönemde, çok güzel yükselişe geçtiği bir dönemde, çok sıkıntılı olaylarla karşı karşıya getirilmek istendi. Bunu ağırbaşlılıkla planlı bir şekilde aşmayı bildi" "(Mısır'da ordunun yönetime el koyması) Sivillerin işbaşından hiçbir gerekçe olmadan alınması, askeri idarelerin oralarda hüküm sürmesi söz konusu. Bunları bizim Türkiye'deki demokrasiye inanmış insanlar olarak kabul etmemiz mümkün değil" (03 Ağustos 2013 Cumartesi )

   

  'Muhalefet de İktidar Kadar Güçlü Olsun İstiyoruz'

  'Muhalefet de İktidar Kadar Güçlü Olsun İstiyoruz'

  TÜMSİAD Genel Başkanı Hasan Sert, güçlü bir iktidarın karşısında güçlü bir muhalefetin yokluğunun ülke siyasetinde kendisini hissettirdiğini söyledi. (03 Ağustos 2013 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.08.2014 18:55:17. #1.12#