15:4800
SON DAKİKA HASAN SERT HABERLERİ

Son Dakika Hasan Sert Haberleri


HASAN SERT

Dr. Hasan SERT, 1961 yılında Akşehir'de doğdu. Üniversite öğrenimini, 1981 yılında Gazi Üniversitesi'nde, Yüksek Lisans çalışmasını ise ‘Makine Yüksek Mühendisi' ünvanıyla 1990 yılında Selçuk Üniversitesi'nde tamamladı. Doktora eğitimini 1997 yılında Erciyes Üniversitesi'nde bitirdi. 1985 yılından... Devamı

  Tümsiad Genel Kurulu

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Hükümet olarak biz de değişim yerine, reform yerine, statükoya dayanmayı, statükoya yaslanmayı, onu daha da güçlendirmeyi seçebilirdik" dedi. (07 Nisan 2013 Pazar )

   

  Tümsiad 5. Olağan Genel Kurulu

  Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Hasan Sert, çözüm sürecine ilişkin, "Eğer bir baldıran zehri içilecekse bunu sadece size içirtmeyiz Sayın Başbakanım." (07 Nisan 2013 Pazar )

   

  Avukatlık Bürosunda Haciz Öfkesi: 1 Ölü 1 Yaralı

  Avukatlık Bürosunda Haciz Öfkesi: 1 Ölü 1 Yaralı

  Adana'da tarlasını kullandığı arkadaşının, mahkeme kararının ardından alacağı için haciz işlemi başlatmasına öfkelenen 61 yaşındaki Hasan Sert, avukatlık bürosunda tartıştığı arkadaşı ile ona aracılık yapan kişiyi tabancayla vurdu. (05 Nisan 2013 Cuma )

   

  Öldürdü, Teslim Oldu, Güldü

  Öldürdü, Teslim Oldu, Güldü

  Adana'da alacak verecek meselesi yüzünden tartıştığı kişiyi silahla avukat bürosunda yaralayan aracı olan kişiyi de öldürdüğü ileri sürülen zanlının polise teslim olduktan sonra emniyete getirilirken gülmesi dikkat çekti. (05 Nisan 2013 Cuma )

   

Manşet Haberleri