09:1900
SON DAKİKA HASAN SERT HABERLERİ

Son Dakika Hasan Sert Haberleri


HASAN SERT

Dr. Hasan SERT, 1961 yılında Akşehir'de doğdu. Üniversite öğrenimini, 1981 yılında Gazi Üniversitesi'nde, Yüksek Lisans çalışmasını ise ‘Makine Yüksek Mühendisi' ünvanıyla 1990 yılında Selçuk Üniversitesi'nde tamamladı. Doktora eğitimini 1997 yılında Erciyes Üniversitesi'nde bitirdi. 1985 yılından... Devamı

  Başkan Doğan Site Sakinleriyle Bir Araya Geldi

  Başkan Doğan Site Sakinleriyle Bir Araya Geldi

  Çeşitli toplantılar ve ziyaretler aracılığıyla vatandaşlarla sürekli biraraya gelen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan son olarak Yahya Kaptan mahallesinde bulunan Anemon Sitesi’ni ziyaret ederek, site sakinleri ile bir araya geldi. (21 Ocak 2014 Salı )

   

  TÜMSİAD Genel Başkanı Sert -

  TÜMSİAD Genel Başkanı Sert -

  Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Hasan Sert, Suriye'ye bakış açısının kardeşlik hukuku içinde olması gerektiğini belirterek, "Batılı ülkelerin başka ülkelere baktığı bakış ve anlayış bizim için doğru değildir'' dedi. (28 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  'Suriye'ye Bakış Açımız Kardeşlik Hukuku İçinde Olmalıdır'

  "Suriye'ye Bakış Açımız Kardeşlik Hukuku İçinde Olmalıdır"

  Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Hasan Sert, Suriye'ye bakış açısının kardeşlik hukuku içinde olması gerektiğini belirtti. (28 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Zafer Çağlayan, bakanlık çalışanlarına veda etti -

  Zafer Çağlayan, bakanlık çalışanlarına veda etti -

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, bundan sonraki hedeflerinin, dünyanın hemen hemen her şehrindeki her mağazada Türk ürünlerinin yer alması olduğunu söyledi. (26 Aralık 2013 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 09:19:28. #1.13#