SON DAKİKA HASAN SERT HABERLERİ

Son Dakika Hasan Sert Haberleri


HASAN SERT

Dr. Hasan SERT, 1961 yılında Akşehir'de doğdu. Üniversite öğrenimini, 1981 yılında Gazi Üniversitesi'nde, Yüksek Lisans çalışmasını ise ‘Makine Yüksek Mühendisi' ünvanıyla 1990 yılında Selçuk Üniversitesi'nde tamamladı. Doktora eğitimini 1997 yılında Erciyes Üniversitesi'nde bitirdi. 1985 yılından... Devamı

12:50
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Soruları Yanıtladı Açıklaması "Türkiye'de yatırım azalmadı aksine sermaye yatırımları artıyor" "Hedef bu yatırımları engellemekti ama engelleyemedikleri ortada" "Döviz kurunun da istikrarlı noktaya gelmesi ve ekonomiye yönelik tehditlerin ortadan kalkması, önümüzdeki süreçte hem morali yükseltecek, hem de üretim, istihdam ve ihracat.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Soruları Yanıtladı Açıklaması
09:05
Gündem / 18 Şubat 2014
00:05
Gündem Özeti / 18 Şubat 2014
19:33
Bakan İslam, Tümsiad'ın Genel Kuruluna Katıldı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, bu ülkeyi 12 yıldır yönetenlerin Türkiye’nin dünyaya örnek olacağını gördüğünü belirterek, “Artık karşımızda kimse duramaz. Bütün çabalar boşa gidecek” dedi.
Bakan İslam, Tümsiad'ın Genel Kuruluna Katıldı
14:06
Bakan Müezzinoğlu Tümsiad Toplantısına Katıldı Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, TÜMSİAD İstanbul Şubesi tarafından Büyükçekmece Eser Premium Otel'de düzenlenen kahvaltılı toplantıya katıldı.
Bakan Müezzinoğlu Tümsiad Toplantısına Katıldı
15:54
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Açıklaması "Şehir hastaneleri ile Türkiye'nin, 5 yıl sonra bölgesinde yaklaşık 1 1,5 milyar nüfusa sağlık turizminde hizmet edebilecek, 10 milyar dolar gibi bir gelirin ülkemize gelmesini sağlayacak vizyonu ve ufku var" "Ben ilkokulu köyde, ortaokulu kasabamda, liseyi de Türkiye'de okudum. Dershane merkezli bir.
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Açıklaması
14:39
Bakan Müezzinoğlu: Dershaneler Daha Güçlü Olsun Dersek Kendi Kendimizi Kandırırız. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Yerel seçimlere 50 gün kaldı.
Bakan Müezzinoğlu: Dershaneler Daha Güçlü Olsun Dersek Kendi Kendimizi Kandırırız.
14:07
Bakan Müezzinoğlu: Dershaneler Daha Güçlü Olsun Dersek Kendi Kendimizi Kandırırız. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, TÜMSİAD İstanbul Şubesi tarafından Büyükçekmece Eser Premium Otel'de düzenlenen kahvaltılı toplantıya katıldı.
Bakan Müezzinoğlu: Dershaneler Daha Güçlü Olsun Dersek Kendi Kendimizi Kandırırız.
16:35
Daka Heyeti Tümsiad'ı Trb-2 Bölgesine Yatırıma Davet Etti İstanbul’da bulunan ve girişimcileri TRB-2 bölgesine yatırım için davet eden Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) heyeti, Tüm Sanayi ve İşadamları Derneği’ne (TÜMSİAD) üye girişimcilere ‘Güçlü Girişimcilik Mali Destek Programı’nı (GMDP) anlatarak bölgeye yatırıma davet etti.
Daka Heyeti Tümsiad'ı Trb-2 Bölgesine Yatırıma Davet Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:25:59. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HASAN SERT HABERLERİ
[Hata Bildir]